Pokračovanie čaputovskej politiky inými prostriedkami

Pokračovanie čaputovskej politiky inými prostriedkami

Pokračovanie čaputovskej politiky inými prostriedkami 620 330 Mr Hyde

Prinášame Vám stručný výstižný komentár od Eduarda Chmelára.

Dlho pripravované oznámenie Ivana Korčoka o prezidentskej kandidatúre nie je nijakým prekvapením. Nemôže byť preto ani prekvapením, že tohto celoživotného oportunistu vzhľadom na moje hodnoty v žiadnom prípade nepodporím.

Bol to Ivan Korčok, ktorý ako štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí v roku 2003 verejne podporil vojenskú agresiu proti Iraku a slovenskú účasť na nej, pričom arogantne vyhlásil, že nebude čakať na rozhodnutie Bezpečnostnej rady OSN, čím sa dopustil schvaľovania porušovania medzinárodného práva.

chmelar-a-korcok

Bol to Ivan Korčok, ktorý toto stanovisko nedávno zopakoval aj po 20 rokoch a vyhlásil, že Dzurindov postoj obhajujúci vojnu v Iraku mu je najbližší. Bol to Ivan Korčok, ktorý ako šéf diplomacie zmenil dlhoročnú stratégiu slovenskej zahraničnej politiky z proeurópskej na proamerickú. Nezabúdajme, že to bol prvý minister zahraničných vecí, ktorý presadzoval a podporil prítomnosť cudzích vojakov na našom území.

Keď sa takýto proamerický lokaj dušuje pred voličmi, že Slovensko je suverénnou krajinou, je to ako uveriť vlkovi, že ochráni ovce. Bezškrupulózne slúžil Mečiarovi, Dzurindovi, Ficovi, Pellegrinimu, Matovičovi i Hegerovi. Hoci sa teraz tvári, že slúžil Slovensku, on slúžil vždy predovšetkým vlastnej kariére, kvôli ktorej by zapredal aj vlastnú mater.

Nie, Ivan Korčok Slovensko nezjednotí. Je to len pokračovanie čaputovskej politiky inými prostriedkami. A to je všetko, čo potrebujete vedieť o jeho kandidatúre.

Zdroj: Eduard Chmelár | Facebook