Zuzana Čaputová visí na šnúrke od gatí Progresívneho Slovenska

Zuzana Čaputová visí na šnúrke od gatí Progresívneho Slovenska

Zuzana Čaputová visí na šnúrke od gatí Progresívneho Slovenska 620 330 Mr Hyde

Od Eduarda Chmelára sme tu už mali dva komentáre. V poslednom sa vyjadril o prezidentke a dočasnom premiérovi. Dnes Vám prinášame jeho stručný komentár o vzťahu našej pani prezidentky a strany PS.

Poviem to takto: keby prezidentka konala na pokyn Progresívneho Slovenska, nesprávala by sa inak. Dočasné pozbavenie výkonu funkcie riaditeľa SIS Michala Aláča, ktorý bol ako napokon všetci obvinení v tejto monstr-fraške prepustený na slobodu a u ktorého hlava štátu absolútne nerešpektuje prezumpciu neviny, nie je nič iné ako poslušné vypočutie požiadavky PS, čo neurobila po prvýkrát.

Naopak, požiadavku politickej opozície, ale aj širokej právnickej obce na odvolanie zdiskreditovaného politizujúceho policajného prezidenta Hamrana dlhodobo ignoruje. Konštatujem, že Zuzana Čaputová stráca posledné zábrany pri výkone svojej funkcie a neslúži štátu, ale jednej úzkej skupinke, ktorá chce uzurpovať všetku moc v štáte. Pritom musím podotknúť, že presadzovať, aby bola polícia v demokratickej krajine mimo politickej kontroly, je niečo podobné ako presadzovať, aby bola armáda mimo civilnej kontroly.

Čistá nehoráznosť.

Zdroj: Eduard Chmelár | Facebook