Michal Zoldy: VICTIM BLAMING – OBVIŇOVANIE OBETE

Michal Zoldy: VICTIM BLAMING – OBVIŇOVANIE OBETE

Michal Zoldy: VICTIM BLAMING – OBVIŇOVANIE OBETE 620 330 Mr Hyde

No, a sme doma…. Obviňovanie obete trestného činu alebo násilia či ublíženia akéhokoľvek druhu je jedným z najperfídnejších a najodpornejších spôsobov davovej psychickej šikany v spoločnosti vôbec.

Si pekné a atraktívne mladé dievča? Sama si môžeš za to, že ťa niekto v prítmí za rohom zhodil na zem a znásilnil, nemáš chodiť von…. zaplatil si chlapom rundu v krčme a vonku v uličke ťa potom ktosi zbil a okradol… sám si si na vine….. bývaš v peknom dome na atraktívnej adrese, nečuduj sa, že ťa vykradli lebo si si sám na vine, máš bývať v nejakej rpzpadline……si štvornásobný premiér a presadzuješ suverénnu a sebavedomú politiku, odmietaš zasahovanie do vnútorných vecí tvojho štátu, chceš vyčistiť augiášov chliev od svinstiev a niekto na teba spácha atentát… sám si si na vine. Absurdné, ale presne toto sa teraz odohráva na Slovensku.

Strana SMER-SSD a premiér Fico vraj od polovice mája zneužívajú atentát….. zbláznili sa tí progresívci, spolu s ich médiami a mimovládkami, alebo majú len momentálne nedokrvenie mozgu? Dá sa vôbec otrasný atentát nejako zneužívať? Ako? Malo by sa azda o ňom taktne mlčať a tváriť sa, že sa vlastne v politike a spoločnosti nič tak hrozného nestalo? Či dokonca tvrdiť, že si obeť za atentát môže sama? Toto je choré a zvrátené skrz na skrz. Ale na Slovensku už v posledných rokoch neprekvapuje v nenávistom delíriu nič. Tu sú tak zvrátené a zdeformované pomery, že akýsi poslanec PS Martin Dubéci, človek bohvie odkiaľ, dokáže v diskusnej relácii proti legitímnym argumentom inteligentného Tibora Gašpara vytiahnuť svoj argument „to je šialené“. No, milý pán Dubéci, ak je tu niečo šialené, je to jednoznačne to, čo sa zo strany médií a vašej politickej kliky deje voči dostrieľanému premiérovi Ficovi, ktorý ušiel smrti z rúk politicky zmanipulovaného teroristu len o vlások. Ak tu niekto niečo zneužíval, bola to vražda Kuciaka a Kušnírovej, ktorá zdeformovala politické pomery následným kolosálnym politickým využívaním a zneužívaním. Stačí si spomenúť na vyjadrenia Igora Matoviča o akomsi míľniku….

Máš pekné auto a niekto ti ho v noci doškriabe klincom…. sám si si na vine, nemáš to auto mať. Máš špičkový smart telefón a niekto ti dá po hube a zhodí ťa na zem., aby ťa oň oraboval…. sám si si na vine, nemáš ten telefón mať a chodiť s ním hore dolu. Si premiérom a niekto na teba spácha atentát….. nemal si byť premiérom, mal si trčať doma, hrať kanastu a pestovať ruže. Dajme si dobrý pozor, aby sa pod taktovkou progresívcov nestal zo Slovenska blázinec, lebo tam máme pomaly nakročené……. Obviňovanie obete je cestou do blázinca. Kto to nevidí, mal by urýchlene vyhľadať psychológa alebo rovno dobrého psychiatra. Vo vlastnom záujme.

Zdroj: Mimi Šramová TG kanál