Peter Tóth: JURO KLIMENT A OHLUŠUJÚCE TICHO INKVIZÍTOROV

Peter Tóth: JURO KLIMENT A OHLUŠUJÚCE TICHO INKVIZÍTOROV

Peter Tóth: JURO KLIMENT A OHLUŠUJÚCE TICHO INKVIZÍTOROV 620 330 Mr Hyde

Tak už je to oficiálne. Členka Súdnej rady SR Petra Príbelská potvrdila, že existuje procesne použiteľný videozáznam bitky na parkovisku pred Najvyšším súdom SR. Juro Kliment napadol Petra Paludu, potom nastala mela a jej priebeh sa bude preberať na Sudcovskej rade Najvyššieho súdu SR a ak jeho výsosť, pardon súdruh Ján Mazák dá, aj na Súdnej rade SR.
Nebudem lacno moralizovať a kopať do Jura Klimenta, aj keď on to vo vzťahu ku mne v minulosti urobil a nepochybne, ak by sa vyskytla vhodná príležitosť, urobil by to znova. Poviem len toľko, že každý máme právo na zlyhanie a pochopenie. Aj Juro. Nech hodí kameňom prvý, kto je bez viny.

Juro však nie je hocikto. Je sudcom Najvyššieho súdu SR, často rozhoduje v odvolacích konaniach pojednávaných v prvej inštancii na Špecializovanom trestnom súde SR a dokonca aj kandidoval (za OĽANO) na funkciu generálneho prokurátora. Množstvo dôvodov na to, aby jeho konaniu neutrálne spravodajským spôsobom venovali pozornosť takzvané seriózne média, či ako sa to nadnesene oslovujú.

SME nula bodov. Aktuality nič. N úplne ticho. Zrejme súdruh Mazák alebo vrchný varič párkov Lipšic nedali mienkotvorným nočníčkom noty. Vlastne dali: držať hubu a krok.

Iba bulvárna Pluska si trúfla a odhadujem, že keby nemali Anku Žitnú, asi aj oni by mlčali. (Pána Zoroslava Kollára nerátam, on je iná liga aj iný žáner.)

Chlapci a dievčatá zo SME, Aktualít a N, k vašim výkonom len toľko: Ste ťulpasi a aby sme boli rodovo vyvážení aj ťulpasky. Väčšina ľudí vyhľadáva alternatívu preto, lebo sa usiluje v hmle vojny naratívov nájsť nejaký náznak pravdy. Čitatelia alternatívy nie sú, ako to interpretujete, zaostalí veriaci kultu konšpiračných teórií. Popredné alternatívne médiá navyše nešíria o nič viac konšpiračných teórií a hoaxov ako vy. Práve naopak. Ľudia sa tam dozvedia to, čo vy zamlčiavate alebo zámerne a často zákerne prekrúcate.

Jediné, na čo sa zmôžete, ťupasi a ťulpasky, je rozširovanie toho vášho inkvizičného indexu s názvom Konšpirátori.sk. Zrejme je načase prísť s kontra projektom Inkvizítori.sk.

Zdroj: https://www.facebook.com/datel.sk