Pre fajnšmekrov: Junk food

Pre fajnšmekrov: Junk food

Pre fajnšmekrov: Junk food 620 330 Doktor

Takmer 42% dospelej populácie v USA trpí obezitou. Pri fast foodovej kultúre stolovania sa nie je veľmi čomu diviť.
Aj vy radi zájdete do Mekáča? Prečítajte si nižšie, prečo by ste svoje „lukulské hody“ v McDonald’s mali obmedziť.

Pracovník McDonald’s zdieľa šokujúce tajomstvá raňajok: „Toto vám nepovedia“

Teraz tu je horúci pohľad na vaše teplé koláčiky.

Virálne odhalenie prichádza uprostred nedávnej vlny šokujúcich odhalení pracovníkov rýchleho občerstvenia.
Getty Images

Zatiaľ čo sú whistlebloweri z prostredia McDonald’s na vzostupe a odhaľujú kedysi utajované tajomstvá posvätnej hamburgerovej chatrče, objavilo sa nové šokujúce odhalenie o tom, ako sa pripravujú raňajky značky rýchleho občerstvenia.

Veci, ktoré vám McDonald’s nepovie – všetci dostávate zabalené vajíčka, ktoré sú už usmažené vopred,“ povedala profesionálna foodblogger menom Shay, 20-ročná matka známa virtuálne ako @Blexican_Shay83, publiku TikTok viac ako 238 000 divákov.

V trendovej výpovedi špecialistka poskytuje svojim followerom detailný pohľad na vopred balené, spracované ranné sústa, ktoré sa dodávajú zabalené v plastovom obale a nie čerstvé na objednávku.

„Vaše palacinky sú už vyrobené“ pokračovala Shay, ktorý už predtým dosiahla virálnu slávu za odhaľovanie tajomstiev McDonald’s v odvtedy vymazaných klipoch.

„Nerobia nič, len ich zohrievajú,“ dodala predtým, ako namierila fotoaparát na biele vrecia plné vopred pripraveného „burrito mixu“, ktorý sa údajne používa na výrobu zober-a-choď“ wrapov.

A pobúrených divákov odhalenie šokovalo

„…H…o sa zohreje a účtujú kdekoľvek za kombináciu 8 až 9 dolárov, každý musí prestať chodiť do reštaurácií, dovoľte mi ku..a..…“ kričal pobúrený follower v reakcii.

„Dobre, keď som tam pracoval (pred 20 rokmi), boli to skutočné vajcia, ktoré sa tam vyrábali a skladali. A okrúhle vajíčka. Také smutné,“ odbil ohromený bývalý zamestnanec McDonald’s.

„Môj pes zje čokoľvek, ale o hashbrowns z McDonald’s si nemyslí, že je to jedlo – ja tiež nie,“ povedal ďalší rozhorčený cynik.

Bývalý zamestnanec McDonald’s predtým povedal, že „najhorší“ čas na jedenie v hotspote je 10:30.
Getty Images

Shayove ohromujúce odhalenie prichádza uprostred nedávnej série prekvapivých únikov informácií od bývalých výrobcov Big Mac online.

V auguste bývalý šéfkuchár McDonald’s Mike Haracz dostal sociálne siete do úzkych po tom, čo odhalil „najhorší“ čas na sponzorovanie reštaurácie . Ešte šokujúcejšie je, že si „vyprážač pri fritéze“ pre slávnu reštauráciu posvietil na to, koľko cukru sa sype do jej milovaného ľadového čaju.

Šokovaní fanúšikovia boli otrasení, keď sa dozvedeli, že šumivé nápoje sa často vyrábajú z dvoch vrecúšok sladkej hmoty.

„Pamätám si, že som si odpil a takmer som omdlel,“ povedal jeden komentátor pod do očí bijúcim príspevkom. „Bolo to tak skús…nie sladké“. Bolo to ako desať plechoviek cukrovky.“

Zdroje:
https://nypost.com/2023/09/25/mcdonalds-worker-shares-shocking-breakfast-secrets/
https://www.statista.com/topics/1005/obesity-and-overweight/#topicOverview