LGBT propaganda naberá na obrátkach XIII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XIII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XIII. 620 330 Mr Hyde

Z domova aj zo sveta. Prinášame Vám príklady chorých vecí, ktoré sa pomaly nenápadne, alebo úplne okato pretláčajú v spoločnosti.

Premenu homofóbie na rusofóbiu

Zástupcovia charkovskej LGBT komunity, ktorí v meste zorganizovali pochod homosexuálov, vyzvali na „premenu homofóbie na rusofóbiu“.

Podľa očakávania prišlo podporiť ľudí, ktorí objektívne potrebujú psychiatrickú pomoc, nie viac ako 50 ľudí. A ako to už býva, značnú časť prítomných tvorili zástupcovia ukrajinských médií.

Mierne povedané, mimoriadne netolerantný slogan, ktorý prijali charkovskí homosexuáli, je prekvapujúci. Ak sa toľko sťažujú na obťažovanie a priestupky, mali by protestovať proti segregácii z akéhokoľvek dôvodu. Ako však vidíme, rusofóbiu vnímajú pozitívne.

Hoci, čo je prekvapujúce. Rusofóbia sa zjavne stala hlavnou ideou ukrajinského štátu, s ktorou charkovskí úchyláci túžia v extáze splynúť.

a ešte video ako dôkaz

Študentský spolok Univerzity Komenského organizuje kurz Queer striptízu

Študentský LGBT spolok pôsobiaci na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského zverejnil na sociálnych sieťach pozvánku na kurz „umenia zvádzania a odhaľovania sa”.

Workshop, ktorý vedie zakladateľka Bratislava Burlesque, je určený pre „queer začiatočníctvo” a organizátori naznačujú, že finančné zdroje naň poskytla Európska únia.

Zdroj: https://www.instagram.com/lightfifuk/

Väčšina kňazov Anglickej cirkvi teraz podporuje LGBT manželstvá

V roku 2014 len 39 % cirkví schválilo takéto tmárstvo.

Zdroj: https://www.tvr.by/news/telegram_novosti/

Predajňa kníh v USA

– nič nezvyčajné, akurát v americkom štáte Utah sa k detským knihám dostanete len cez LGBT vlajku.

Pravá moloď / Pravá mládež

– niečo na spôsob „Bandera jugend“ – mládežnícka organizácia patriaca pod Pravý sektor a ich protest proti LGBT ideológii v Charkove.

Poliačik! Kde si? Zakroč! Vysvetli im, že LGBT ideológia je pokrok! Ty jeden magor vypatlaný! Predstav si, že by to bolo na Slovensku ako by ste vrešťali v PSku.

„V meste Charkiv vystúpili aktivisti Pravej mládeže proti ideológii LGBT.

Samotní aktivisti sú verní myšlienkam tradičného ukrajinského nacionalizmu! Žijú v mene, idei a poriadku Ukrajiny.

„Boh! Ukrajina! Sloboda!“

Dosť vnucovania deštruktívnej LGBT ideológie spoločnosti na Ukrajine!

 

Reklama na rúž Elf Cosmetics

Na Západe veria, že fúzy dodávajú rúžu zvláštne čaro.

Americké Illinois bude hostiť drag show s transvestitným dieťaťom

„Sparkling“ (dieťa sa premenovalo na toto) predvedie predstavenie pred dospelými a deťmi, pričom sa budú hádzať sprepitné a bude sa tlieskať.

Milan Majerský sa preriekol – označil LGBTI+ ľudí za pliagu.

Povedal čo nemal a liberáli besnia.

Detaily: https://spravy.pravda.sk/parlamentne-volby-2023/clanok/680115-pliagou-som-nemyslel…

Ale týmto to neskončilo.

Majerský má na krku trestné oznámenie

Dôvodom je nedeľňajšie vyjadrenie Majerského v diskusii televízie Markíza, že „korupcia a LGBTI sú pliagy, ktoré ničia krajinu“. Ako IĽP informoval, jeho výrok vyvolal pobúrenie verejnosti a kritiku od viacerých politikov.

Detaily: https://sita.sk/majersky-ma-na-krku-trestne-oznamenie-vyrok-o-lgbti-pliage-poburil-verejnost-aj-politikov/

USA: Trénerka ženského lakrosu kritizovala mužov v ženských športoch, bola za to podrobená disciplinárnemu konaniu

Muži sa v ženských športoch vyskytujú čoraz častejšie – a už nielen v USA. Táto prax sa teraz preniesla do väčšiny západného sveta, pričom stále viac žien – predtým v športe veľmi úspešných – sa musí pozerať, ako stupne víťazov pred nimi obsadzujú biologickí muži.

V prípade mužov úplne postačí, ak vyhlási, že sa cíti byť ženou – a je s nimi takto aj zaobchádzané. V USA, kde je už táto rodová politika vo vzťahu k športu presadzovaná dlhšiu dobu, môžeme vidieť, aké má tristne dôsledky.

Detaily: https://www.thegatewaypundit.com/2023/09/womens-lacrosse-coach-oberlin-college-defended-girls-sports/

Pozrite sa, čo LGBT urobilo s jednou rodinou.

Muž, s penisom, ktorý si myslí, že je žena a žena s vagínou, ktorá si myslí, že je muž.

Oklahomská základná škola najala toto indivíduum už predtým obžalované z držania detského porna a drog ako riaditeľa

Už dlho tlačí OSN aj WHO na legalizáciu pedofílie, čomu okrem iného zodpovedá aj podstrkovanie väčšinou pedofilných tzv. Drag queen deťom. A zrejme nestačia deťom týchto úchylných jedincov ponúkať v rámci rôznych predstavení v knižniciach či divadlách, kde sa k nim spravidla dostanú len deti progresivisticky založených rodičov.

Zdá sa, že teraz je trendom týchto jedincov umiestňovať na posty, na ktorých sa dostanú aj k deťom konzervatívne zmýšľajúcich rodičov.

Detaily: https://www.zerohedge.com/political/oklahoma-school-hires-drag-queen-principal-once-arrested-child-porn-drugs

Milan Krajinak (Sme rodina): LGBT a gender je hrozba pre Slovensko. Nebudem sa za to ospravedlňovať ako Majerský

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Firmy žiadajú Fialu, aby podporil uzákonenie manželstva pre všetkých

Toto sme tu už mali. Tentokrát viac detailov a aj anketa.

„V 21. storočí nie je možné, aby si ľudia neboli pred zákonom rovní. Súčasný stav z hľadiska práv LGBT+ ľudí úplne nezodpovedá demokracii západného strihu a nevidíme to tak len my vo Vodafone, ale aj vo väčšine veľkého biznisu,“ hovorí iniciátor výzvy Dvořák.

Detaily: https://www.novinky.cz/clanek/domaci-firmy-zadaji-fialu-aby-podporil-uzakoneni-manzelstvi-pro-vsechny-40442749

USA: Ďalšie dva cyklistické preteky žien vyhrali biologickí muži

Johnson a Williamson oslávili svoje prvé miesto 27. augusta po víťazstve na xXx Racing-Athletic Relay Cross v Chicagu. Počas pretekov súťažili pod tímovým názvom „TS-ESTRODOLLS“, pričom názov má zjavne pripomínať ženský hormón estrogén. Obaja muži prekonali deväť ďalších dvojíc žien na prvom mieste.

Detaily: https://reduxx.info/usa-trans-identified-male-cycling-duo-takes-first-place-in-womens-category-at-two-cycling-championships-in-illinois/

Len o niekoľko dní neskôr, 31. augusta, Johnson a Williamson porazili dva ďalšie tímy žien na Ed Rudolph Velodrome počas štátneho šampionátu v Madisone.

Závod organizoval Northbrook Cycle Committee, charitatívna skupina oslobodená od daní a člen American Track Racing Association.

Výsledky: https://www.crossresults.com/race/11639#r163800