LGBT propaganda naberá na obrátkach XII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XII. 620 330 Mr Hyde

Dnes začneme na Slovensku. Aktuálna kauza: Bratislavské Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava (DPOH) zverejnilo vizuálnu identitu k novej sezóne. Tá viacerými svojimi prvkami podráždila časť verejnosti. Jej autor medzičasom zo sociálnej siete odstránil vysvetlenie motívov, ktoré stáli za jej vznikom.

FB post: Divadlo P.O. Hviezdoslava FB Profil

A hlúpa riaditeľka divadla Valeria Schulczová nechápe a vysmieva sa z ľudí. Veď si to prečítajte: https://kultura.pravda.sk/divadlo/clanok/679901-riaditelka-dpoh-valeria-schulczova-reaguje-na-kritiku-slovensko-ide-radostne-vzad (diskusia k článku zakázaná … ako inak)

Prvý Uganďan je obvinený z „homosexuality s priťažujúcimi okolnosťami“, za ktorú sa trestá smrťou

Krajina v máji prijala jeden z najprísnejších zákonov proti LGBTQ na svete, ktorý predpisuje doživotie vo väzení za styk osôb rovnakého pohlavia a v niektorých prípadoch trest smrti.

Detaily: https://www.nbcnews.com/nbc-out/out-news/first-ugandan-charged-aggravated-homosexuality-punishable-death-rcna102175

Transsexuál s masívnym prostetickým poprsím znovu učiteľom. Škola kvôli nemu sprísni bezpečnostné opatrenia

Detaily: https://standard.sk/425137/transsexual-s-masivnym-prostetickym-poprsim-znovu-ucitelom-skola-kvoli-nemu-sprisni-bezpecnostne-opatrenia

Vodafone, Microsoft, Danone, ČSOB alebo Ikea, to sú veľké firmy pôsobiace v Česku, ktoré sa spojili, aby vyzvali premiéra Petra Fialu k prijatiu rovného manželstva.

Vznikla otevřená výzva premiérovi Petru Fialovi, která žádá, aby se zasadil za uznání manželství pro všechny. Tentokrát za ní ale nestojí aktivisté, či neziskové organizace, ale velké firmy.

Pod tento apel už připojilo podpisy několik desítek tuzemských zaměstnavatelů včetně bank, či technologických firem. Aktuální výzvu „táhne“ šéf Vodafone Petr Dvořák. Příští týden se firmy chtějí oficiálně obrátit na premiéra Fialu.

Detaily: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-velky-byznys-vyzyva-fialu-prijmete-manzelstvi-pro-vsechny-236099

Viac ako polovica Slovákov je proti zavedeniu registrovaných partnerstiev

Takmer 40 percent ľudí by s nimi súhlasilo.

Agentúra AKO sa v prieskume pre JOJ 24 pýtala na otázku, či by budúca vláda mala alebo nemala uzákoniť registrované partnerstvá pre osoby rovnakého pohlavia.

Z prieskumu vyplýva, že viac ako polovica (54,1 %) opýtaných si myslí, že by ich budúca vláda nemala uzákoniť. To, že by ich uzákoniť mala, si myslí celkom 39,8 % opýtaných.

Detaily: https://www.postoj.sk/136982/viac-ako-polovica-slovakov-je-proti-zavedeniu-registrovanych-partnerstiev

Istanbulský dohovor NIE

Český senátor a univerzitný pedagóg 🇨🇿 Zdeněk Hraba sa vyjadril. Aktivisti sa tvária, že je to o boji proti násiliu. Klamú. Je to nosič agendy progresívcov, dotovania dúhových mimovládok, ideologického orgánu Grevio a indoktrinácie detí. Stop!

Také choré veci nechceme

Najnovší výčin bratislavských progresivistov

Nie je Thomas ako Thomas

Roskomnadzor začne blokovať LGBT propagandu online od 2. septembra

Od zajtra sa začne blokovanie stránok, ktoré neodstraňujú LGBT obsah deň po upozornení Roskomnadzorom.

Muž, ktorého uväznili za „misgenderovanie“ dcéry, vyhral odvolací súd

Robert Hoogland strávil dva mesiace v kanadskom väzení za to, že sa o svojej dcére verejne vyjadroval ako o dievčati. Stalo sa tak počas toho, ako odporoval rozhodnutiu súdu, ktorý dieťa uznal za spôsobilé užívať hormóny opačného pohlavia.

Odvolací súd tento mesiac rozhodol, že sa Hoogland do väzenia nevráti a nebude musieť zaplatiť pokutu 30-tisíc kanadských dolárov. Informoval o tom denník The Daily Wire.

Všetko sa to začalo, keď mala dcéra Roberta Hooglanda 12 rokov. Otec „Maxine“ sa vtedy dozvedel o identifikácii svojho dieťaťa s opačným pohlavím. Stalo sa to náhodou, keď v ročenke školy v Britskej Kolumbii uvidel, že v nej jeho dcéru nazývajú iným menom.

Detaily: https://standard.sk/426708/kanada-muz-ktoreho-uvaznili-za-misgenderovanie-dcery-vyhral-odvolaci-sud

Budapest Pride na súde napáda maďarský zákon o propagande LGBT

Orbanova vláda zakázala „LGBT propagandu“ tvrdením, že chráni mladé generácie pred amorálnym obsahom. Budapest Pride verí, že má právo zobrazovať komerčné materiály propagujúce ich podujatia.

Veselé animované video s dvomi pestrofarebnými ľuďmi korčuľujúcimi a kolieskovými korčuľami na festivale bolo začiatkom tohto roka v Maďarsku zakázané vysielať počas dňa a bolo presunuté do nočného vysielacieho času.

Detaily: https://www.euronews.com/2023/09/01/budapest-pride-challenges-hungarian-lgbt-propaganda-law-in-court

… na záver článku veľký kus pravdy: