Eduard Chmelár: ONI VOLIŤ PÔJDU, A TY?

Eduard Chmelár: ONI VOLIŤ PÔJDU, A TY?

Eduard Chmelár: ONI VOLIŤ PÔJDU, A TY? 620 330 Mr Hyde

Priatelia, nezabúdajte, že kým vy a vaše rodiny ste boli uväznení doma Matovičovou Loďou bláznov, oni tu podpisovali zmluvy bez verejného obstarávania, prijímali zákony v skrátenom legislatívnom konaní, jednej trnavskej firmičke dali na nezmyselnej šikane zarobiť viac ako bratislavským oligarchom v predchádzajúcom období, protiústavne vypínali nepohodlné médiá, protiústavne rozdali naše stíhačky, ohrozili obranyschopnosť štátu, pozvali sem cudzích vojakov, vyhrážali sa svojim kritikom väzením a vyhadzovali ich z práce ako za normalizácie. A všetkým týmto zlodejinám, všetkým týmto lotrom miništroval Ivan Korčok, ktorý sa tomuto šialencovi vzoprel jeden jediný raz: keď dobehol zadychčaný z americkej ambasády na rýchlo zvolanú tlačovku, lebo mu prikázali, aby zastavil kúpu ruskej vakcíny Sputnik.

Ivan Korčok je notorický klamár. Dokázal to nespočetne veľakrát, ale vo včerajšom dueli na TV Markíza sa mu až triasol hlas sprevádzaný očným tikom. Už len zaslepený človek nevidí, ako si šliape po jazyku, ako sa najprv prihováral za zrušenie práva veta v EÚ, a včera sa oboril na Petra Pellegriniho, že si vyprosí, aby to o ňom hovoril – ako chcel byť najprv protiváhou vlády, a odrazu chce s ňou spolupracovať. Opakovane klamal v priamom prenose, že bol v politike iba tri roky a funkciu štátneho tajomníka nepovažuje za politickú. A kto vás na ňu nominoval? Farárka z Veľkého evanjelického chrámu? Boli ste politickým nominantom Dzurindovej SDKÚ a Ficovho Smeru, plnili ste ich program, takže netárajte a netvárte sa, že ste slúžili ľuďom, keď ste celý život miništrovali politickým záujmom, aj tým zahraničným.

A prosím vás, hlavne už prestaňte klamať, že vraj pravidelne cestujete vlakom na linke Senec – Bratislava. Na tej linke cestujem 28 rokov, takmer každý deň, a nikdy som vás tam nevidel. A prečo aj, veď ste sa rozvážali v štátnych limuzínach. V poriadku, veď to patrilo k vašim funkciám, ale prečo tak primitívne ohlupujete ľudí a používate lož ako pracovnú metódu? Vyčítate predsedovi NR SR, že používa lietadlo, tak prečo ste to nevyčítali aj Vašej ekologickej máničke, ktorá sa podobne ako vy reklamne previezla električkou dve zastávky, ale inak sa všade, ešte aj do Prahy (čo je približne rovnaká vzdialenosť ako do Košíc) vozila lietadlom?

Vykrikujete na svojho súpera, aby sa dištancoval od Harabina, ale vy ste sa nedokázali dištancovať ani slovom od najväčšieho zla slovenskej politiky Igora Matoviča, ktorý tu všetok ten marazmus, vulgarizáciu verejného priestoru a zhoršenie medziľudských vzťahov spôsobil. Tak sa už konečne preberte: Pellegrini nesedel s Harabinom v jednej vláde, ani s ním nechodil na pivo, vy s Matovičom áno! Pokúšate sa nakydať na Petra Pellegriniho všetko možné, dokonca aj zodpovednosť za Hedvigu Malinovú (čo on s tým, preboha, má?!), ale čo ste robili vy? Mlčali ste pri únose prezidentovho syna i pri vražde Róberta Remiáša, mlčali ste pri kauze Hedviga Malinová, mlčali ste, keď zabili Jána Kuciaka a jeho snúbenicu, vy ste sa premlčali celou svojou kariérou, a teraz chcete, aby vás ľudia zvolili za hlavu štátu?! Prečo, preboha??

Priatelia, Slovensko sa prebúdza. Nebezpečenstvo voľby tohto vierolomného človeka si uvedomuje čoraz viac ľudí. Zjednotil proti sebe vládnu koalíciu, zakladateľov KDH, starých národniarskych a konzervatívnych rivalov, ľavičiarov i pravičiarov, zjednoťme sa aj my. Posledné prieskumy pred moratóriom naznačujú, že to bude najtesnejší súboj v histórii, čiže pôjde doslova o každý jeden hlas. Teraz nejde o žabomyšie vojny, ide o Slovensko, ide doslova o jeho existenciu. Váš hlas rozhodne. Buďte pri tom!

Zdroj: FB profil Eduard Chmelár