Otec zavraždeného novinára dnes vo svojom poste zaútočil na Gašpara a Zuriana

Otec zavraždeného novinára dnes vo svojom poste zaútočil na Gašpara a Zuriana

Otec zavraždeného novinára dnes vo svojom poste zaútočil na Gašpara a Zuriana 620 330 Mr Hyde

Gašpara zadržali nezákonne. Vo vazbe podľa Ústavného súdu porušovali jeho ústavné práva. Na vianoce mu čurillovci poslali list, podpísaný menom iného vazňa. Bolo v ňom, aby sa obesil. V tom čase napísali štyri listy aj generálovi Lučanskému.

Zuriana chceli údajne rovno obviniť za vynášanie informácií z polície, ktorého sa mal dopustiť v čase, keď naozaj vynášal… ale batohy. Bol vtedy vysokohorským nosičom. V tomto budúcom prípade sa údajne angažoval čurillovec Ďurka.

Pán Kuciak, Vašim obhajcom bol Lipšic. Potom sa ukázalo, že sa pozná roky so Zsuzsovou.. Viac hádam nebudem písať, aby som Vás nedostala do blbej situácie…
Chcem veriť, že ste len nešťastný, keď útočíte na nevinných a zabúdate na zbytočne mŕtveho mladého muža, ktorý umrel pri snahe dolapiť vrahov Vášho syna.

Pamatáte na muža z falošného identikitu?

Aj on mal maminu, pán Kuciak.

Pána Dragiča rovno v kauze pripojenej k vražde Vášho syna zavreli… ani neviete prečo a ako sa stalo, že bol nevinný pán Dragič vo vazbe, lebo ste si nevypočuli záverečné reči obvinených.

Keby ste počuli záverečnú reč Dragiča, vedeli by ste ako sa tu “nemanipulujú” vyšetrovania, pán Kuciak.

Tak ja Vám to teda poviem:

Kracina povedal Andruskóovi, že na vraždu Žilinku najal srbov, ktorí sledovali panelák, kam Žilinka chodil spávať s ochrankou a zapnutými majákmi. Neskor Andruskóa informoval, že srbov pred panelákom zatkli a vyhostili a že teda odstupuje od prípravy vraždy Žilinku.

Aká bola realita? Žilinka nebýval v paneláku, ale v dome. Nemal ochranku. Nechodil s majákmi a žiadnych srbov nezatkli. Kracina si to totiž všetko vymyslel, aby z Andruskóa vytiahol peniaze…
Lenže než sa všetko toto o neexistencii srbov a neexistencii sledovania Žilinku srbmi prevalilo, naši elitní vyšetrovatelia nelenili a vo vazení “našli” svedka, ktorý rovno vo výpovedi potvrdil verziu o srboch a obvinil aj konkrétneho srba: pána Dragiča.

A takto sa u nás, dámy a páni, “vyšetruje”. Takto sa “podporujú” výpovede kajúcnikov ďalšími výpoveďami.

Pán Dragič bol zatknutý a držaný vo vazbe (!) až do oslobodzujúceho rozsudku Špecializovaného trestného súdu.

A čo povedal na oslobodzujúci rozsudok pre nevinného pána Dragiča prokurátor špec prok? Že sa proti nemu odvolajú.

Takto to bolo, pán Kuciak.

Tak hádam už tej nenávisti voči nesprávnym ľuďom stačilo.

Je mi ľúto Vašej straty. Tiež som pomáhala na správnej strane pri prípade Vášho syna.

Nie som Váš nepriateľ.

Som tá žena, ktorá vystúpila z plného výťahu a šla radšej po schodoch peši, aby ste sa s manželkou dostali do plného výťahu na besedu Aktualít pri SNPéčku. Z úcty k Vám a k Vášmu synovi.

Som Váš priateľ, ktorý Vám chce otvoriť oči.

Držte sa, pán Kuciak.

Zdroj: https://www.facebook.com/savenna.monteloup.9