Bývalý člen švajčiarskej vlády: Pandémia bola masová hystéria

Bývalý člen švajčiarskej vlády: Pandémia bola masová hystéria

Bývalý člen švajčiarskej vlády: Pandémia bola masová hystéria 620 330 Doktor

Ako člen vlády bol zodpovedný za švajčiarsku Covid politiku. Teraz však pripúšťa, že táto politika je založená na „hystérii“ a že „očkovanie“ prinieslo predovšetkým farmaceutické zisky.

Ueli Maurer bol členom vlády vo Švajčiarsku v rokoch 2009 až 2022. Bol tiež spoluzodpovedný za blokády a politiku Covid. V decembri 2022 odstúpil z Federálnej rady – švajčiarskej vlády. Politik SVP sa však naďalej snaží o publicitu a tiež objasňuje svoju vlastnú politiku Covid.

Hrubá alebo kritická téza?

Maurer nedávno v polhodinovom rozhovore vysvetlil, že takzvaná pandémia bola „hystéria“, ktorá bola „vedome živená“: „To ma šokovalo, táto masová hypnóza, ktorá sa odohrala.“

Politicky „prestrelili“, pretože sa rýchlo ukázalo, „že to nemôže byť také zlé, ako sa zdalo“. O očkovaní hovorí: „Predstierali sme, že máme vakcíny, ktoré sú absolútne užitočné. A teraz si uvedomujeme, že ide o veľa horúceho vzduchu. Viac horúceho vzduchu ako obsahu.“ Finančne vyhrala Big Pharma.

Nie je prekvapením, že mainstream je pobúrený. NZZ hovorí, že Maurer sa stáva čoraz „radikálnejším“ a pripomína „konšpiračné príbehy popieračov koróny“. Podľa bulvárneho magazínu Blick sa rozpráva s „laterálnymi mysliteľmi“ a šíri „hrubé tézy“.

Veľa starostí robí SVP aj Maurer, ktorý bol v rokoch 2009 až 2022 členom Spolkovej rady. Člen SVP cituje WHO, ktorá práve zverejnila nové čísla: „Len v Európe očkovanie zachránilo 1,4 milióna životov.“ Ďalší členovia SVP tvrdia, že očkovanie bolo „veľmi dobre preskúmané“ a že Maurer nemá žiadne odborné znalosti, a že oponuje odborníkom. Známe argumenty….

Nemecký profesor ekonómie a skorý kritik Covid komentuje Maurerov obrat. Píše: „Ako vysokopostavený člen vlády bol Ueli Maurer zodpovedný za švajčiarske kocky downy počas „pandémie“. Teraz to správne vidí ako „masovú hypnózu“. To ho ctí, najmä preto, že je jedným z prvých politikov, ktorí priznali vážne chyby.“

Weltwoche venuje Maurerovi aj text a blahoželá bývalému spolkovému radcovi. „Kvílenie v mediálnom mainstreame“ je jasným potvrdením jeho tézy, píšu.

Nicoals Rimoldi, hovorcovi hnutia za občianske práva z „Mass-Voll“, to nestačí. Píše: „Ueli Maurer priznáva klamstvo Corona a svoju vinu na druhú – bravo! Znamená to, že sa vyhýba zodpovednosti? Rozhodne nie. Zúčastnil sa aj Ueli. Ueli tiež nútil ľudí nechať sa očkovať vakcinami s jedom mRNA a agitoval proti neočkovaným ľuďom. Ueli sa tiež nikdy neospravedlnil. Nezabúdame. Neodpúšťame.“

Zdroj: https://tkp.at/2024/01/24/schweizer-ex-regierungsmitglied-pandemie-war-massenhysterie/