LGBT propaganda naberá na obrátkach XL.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XL.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XL. 620 330 Mr Hyde

Novy naratív = skupinka chránených psychopatov

#TRANTIFA
kombinuje ideológie Antifa so zastrašovaním, obťažovaním a násilím, aby podporila radikálnu rodovú agendu. Členovia Trantifa veria, že nič také ako biologické ženy a muži neexistujú. Pohlavie je podľa nich premenlivé (fluid).

„Dav mužských transgender-antifa aktivistov zaútočil v nedeľu v Portlande na skupinu žien, ktoré stáli s nápisom v rámci aktivity za práva žien.“

„Transgender žena z Colorada, 19, je zatknutá/ý kvôli sprisahaniu vystrielať TRI školy a kostoly. Policajti našli podrobné plány a komunist manifest štyri dni po Nashville masakri.“

„Floridský aktivista Trantifa údajne zavraždil muža a podpálil jeho dom. Ľavicoví aktivisti sa snažia oslobodiť svojho transkamaráta na severe Floridy, ktorý bol obvinený z vraždy prvého stupňa a podpaľačstva.“

Detaily: https://open.substack.com/pub/rwmalonemd/p/what-the-heck-is-trantifa?utm_source=share&utm_medium=android&r=2pqjk5

Kalifornia poskytne nelegálnym prisťahovalcom bezplatné zmeny pohlavia

Američanom ťažko zarobené peniaze im budú násilne odobraté, aby ich mohli dať cudzincom na uspokojenie ich autogynefílie.
A budú šťastní.🤡😂

Dr. Mercola: Ako ochrániť svoje dieťa pred ideológiou transgenderizmu

V skratke…
Dr. Miriam Grossmanová, detská a dorastová psychiatrička a atestovaná lekárka, v tomto rozhovore hovorí o nebezpečenstve transgenderovej ideológie, čo je jej odbornosť, a hlavne, ako pred ňou chrániť svoje deti.

Detaily: https://otevrisvoumysl.cz/dr-mercola-jak-ochranit-sve-dite-pred-ideologii-transgenderismu/

Disney PRIZNÁVA, že „woke agenda“ = LGBTQ bola zlá pre podnikanie a poškodilo to jeho reputáciu, odhaľujú dokumenty.

To sme nečakali…😉

„Pride info center“ v Belehrade 8.1.2024

Príbeh detranzície: Čo jej lekári nepovedali

Chloe Coleová je dievča, ktoré uverilo transgender ideológii a tomu, že jej pomôže sa cítiť lepšie, ak urobí „tranzicu“ na chlapca. Lekári a terapeuti jej odporučili brať blokátory puberty a hormóny. Po rokoch zistila, že urobila chybu a upustila od brania liekov a podstupuje tzv. „detranzíciu”. Teraz verejne varuje pred rizikami a nebezpečenstvom transgender ideológie.

Video: https://rumble.com/v45s48i-pbh-detranzice-co-j-lkai-neekli-cz-dabing.html

Bývalý líder LGBT organizácie sa priznal k vykonávaniu kastrácií naživo a k výrobe detského porna

Začínal ako nórsky dúhový aktivista sťažujúci sa na diskrimináciu, skončil ako muž obžalovaný zo zarábania na najväčších perverzitách, aké si vie ľudská myseľ predstaviť. K niektorým zločinom sa priznal len nedávno. O jeho osude sa bude v Spojenom kráľovstve rozhodovať už o pár týždňov. Zoznámte sa, Marius Gustavson.

Detaily: https://standard.sk/538693/byvaly-lider-lgbt-organizacie-sa-priznal-k-vykonavaniu-kastracii-nazivo-a-k-vyrobe-detskeho-porna

Izraelskí vojaci IDF behajú s vlajkou LGBT po pláži neďaleko Beit Lahia

Beit Lahia je mesto na severe pásma Gazy, ktoré bolo takmer úplne zničené izraelským bombardovaním.
Pred vojnou tu žilo 90.000 ľudí, teraz niektorí z nich zomreli (boli zavraždení Židmi), iní boli vyhnaní.

Disgusting behavior … áno nechutné správanie

Bývalý prezident kanadskej organizácie LGBTQ+ Pride bol obvinený zo sexuálneho zneužívania detí a držby a distribúcie materiálov na zneužívanie detí.

Sean Edward Leonard Gravell, 39, bývalý prezident Nordic Peace Pride Society, teraz čelí mnohým obvineniam zo sexuálnych zločinov, vrátane trestných činov detskej pornografie.

Rosie potrebuje peniaze

Na internete píšu, že berlínske úrady odporúčajú deťom ilustrovanú knihu o prostitúcii, ktorá im hravou a vzrušujúcou formou predstaví toto povolanie a naučí ich, že byť prostitútkou je vo všeobecnosti bezpečné a príjemné. Kniha sa volá „Rosie potrebuje peniaze“ a je určená čitateľom vo veku 6 – 12 rokov.

No veľa vecí píšu na internete. Keď sa stretneme s niečím podobným, vždy najprv prejdeme k nejakému zdroju na overenie faktov. V tomto prípade je to Snopes. A odhaľuje nehorázne a nehanebné lži internetových podvodníkov.

Znamená to, že v tomto príbehu je pravda? Skutočnosť, že takáto detská kniha skutočne existuje, je skutočne o prostitútkach a úprimne povedané, bola uvedená na webovej stránke berlínskej vlády v sekcii „odporúčané čítanie“. Berlínske úrady ho však deťom „neponúkli“ a keď sa tento príbeh objavil na internete, okamžite ho vyradili zo zoznamu odporúčaných.

Tieto ženy mohli mať deti a dojčiť ich. Teraz sú z nich zjazvení šialenci.

Toto je odporné…

Dylan Mulvaney: Come change my passport gender with me !!!

Osoba známa napríklad z kampane BudLight, na ktorej pivovar prerobil milióny…