Gustáv Murín: Zuza, akých špinavostí si ešte schopná aby ste s Ódorom zamietli stopy??

Gustáv Murín: Zuza, akých špinavostí si ešte schopná aby ste s Ódorom zamietli stopy??

Gustáv Murín: Zuza, akých špinavostí si ešte schopná aby ste s Ódorom zamietli stopy?? 620 330 Mr Hyde

Priamy odkaz prezidentke! Spisovateľ Murín reaguje na dianie posledných dní, kedy vyšli najavo závažné podozrenia. Čurillovci zametajú stopy za svojou údajnou trestnou činnosťou, ktorú robili v spolupráci s kajúcnikmi. Tvrdia to dvaja zamestnanci Úradu inšpekčnej služby.

Dvaja zamestnanci ÚIS napísali list. M. Litter a M Holosová v ňom tvrdia, že ich nadriadený, Svitok, v ich neprítomnosti zobral spisy týkajúce sa konaní s kajúcnikmi.

Informáciu o liste priniesol magazín Plus 7 dní a písali sme o tom aj v eReporte. Z listu: “Dnes sa dostavil na odbor špeciálnych činností zástupca riaditeľa Úradu inšpekčnej služby pán Svitok. Ktorý v našej neprítomnosti, teda v neprítomnosti vedenia tohto odboru, na základe predloženého písomného pokynu zástupcu riaditeľa Úradu inšpekčnej služby pána Svitoka vzal všetky spisy týkajúce sa vyhotovovania zvukových záznamov z akcií špecializovaného tímu Oblúk k sebe,” píšu v liste ministrovi vnútra riaditeľ odboru špeciálnych činností Martin Littera a jeho zástupkyňa Martina Holosová podľa Plus 7 dní.

“V dôsledku uvedeného konania, ktoré považujeme za absolútne účelové, nebude možné do budúcna vylúčiť akúkoľvek manipuláciu s uvedenými spismi. Rovnako tak nebude možné vylúčiť ani to, že sa s týmito spismi oboznámili neoprávnené osoby,” upozornili v texte Littera a Holosová.

Trestnú činnosť čurillovcov súvisiacu s kajúcnikmi vyšetrovala Diana Santusová s tímom „Oblúk“. Tej policajný prezident Kovařík vraj na priamy pokyn ministra Mikulca zmaril zásah pri ktorom mala byť zaistená jedna z podozrivých osôb. Tej sa podarilo vďaka zmareniu zásahu utiecť. Podrobne o tom, aj o motivácii prezidentky Čaputovej a povereného premiéra Ódora pomôcť čurillovcom zamiesť stopy, hovorili na tlačovej konferencii aj predstavitelia strany SMER-SSD na tlačovej konferencii v sobotu 14. októbra.

Na dianie reaguje spisovateľ Murín. Napísal toto: „LEGITÍMNA OTÁZKA do Prezidentského paláca znesväteného modelkou, čo sa tam pri pózovaní váľala po kobercoch. Zuza, akých špinavostí si ešte schopná? Aby ste s Tvojim poskokom Ódorom zamietli stopy po TRESTNEJ ČINNOSTI „čurillovskej mafie“?!! Hodíš sa maród a budeš zdržiavať nástup novej vlády, ktorú si želá väčšina tohto národa, aby konečne nastolila právny štát? O ktorom Ty ako nedoštudovaná fiškáľka nemáš ani potuchy? Tak tomuto slúžiš?!“

Zdroj: https://ereport.sk/priamy-odkaz-prezidentke/