Zastavte to green-elektro bláznovstvo prosím XX.

Zastavte to green-elektro bláznovstvo prosím XX.

Zastavte to green-elektro bláznovstvo prosím XX. 620 330 Mr Hyde

Klimatická kríza je podvod

Jeden z najuznávanejších klimatických vedcov na svete vyvrátil tvrdenie zelenej agendy, že planéta čelí „kríze“ v dôsledku globálneho otepľovania.

Zdroj: https://beckernews.com/22-top-climate-expert-blows-the-whistle-admits-crisis-is-a-hoax-51852/

Soukromé prodeje elektromobilů se propadají i ve Velké Británii, jejich celkový tržní podíl klesá

V Británii přišli s novým nařízením podílu elektrických aut na celkových prodejích pro výrobce, zákazníci ale míří přesně opačným směrem. Ačkoli by 22 procent veškerého odbytu každého výrobce aut měly brzy tvořit elektromobily, soukromé prodeje dnes tvoří jen 4,2 procenta a klesají. Co s tím?

Detaily: https://www.autoforum.cz/predstaveni/soukrome-prodeje-elektromobilu-se-propadaji-take-ve-velke-britanii-jejich-celkovy-trzni-podil-klesa/

EÚ môže znížiť emisie, ale investície do ropy musia rásť, hovorí Equinor

Hlavný ekonóm nórskeho Equinoru uviedol, že Európa by mohla do roku 2050 znížiť emisie uhlíka takmer o 70 %. Zároveň však zdôraznil, že investície do ťažby ropy a plynu nemožno znižovať.

Podľa Eirika Vaernessa je potrebné investovať do výroby uhľovodíkov (samozrejme, najlepšie je investovať do ložísk Nórska), aby sa uspokojil dopyt na trhu.

„Zníženie emisií CO2 bude pochádzať najmä zo zvýšenej elektrifikácie v regióne,“ povedal predstaviteľ Equinoru.

Zaujímavé je, že dopyt po rope podľa neho dosiahne vrchol do roku 2029, no v najbližších rokoch si svetová ekonomika bude stále vyžadovať zvýšenie ponuky (a teda aj produkcie) ropy na svetovom trhu.

Ojetý průkopník mezi elektrickými BMW nedává smysl ani po obří ztrátě hodnoty, jeho údajná spása spásou není

Po jednotkách let a s méně než 100 tisíci najetými km jej koupíte o hodně levněji než základní Fabii, i když jde o BMW, které se jako nové prodávalo za víc než 1 milion korun. Problém? Baterie, které problémem zůstávají, i když pohon nespoléhá jen na ně.

Detaily: https://www.autoforum.cz/zivot-ridice/ojety-prukopnik-mezi-elektrickymi-bmw-neda-smysl-ani-po-obri-ztrate-hodnoty-ani-jeho-domnela-spasa-spasou-neni/

Ďalší útok ekologických aktivistov

– tentoraz narušili hru „Les Miserables“ v Londýne

Keď sa začala hra, na pódium vtrhli členovia hnutia Just Stop Oil a začali volať po ceste bez ropy a plynu.

Päť výtržníkov zadržala polícia.

Prodeje elektromobilů v Německu se zhroutily o 73,4 procenta, spolu s tím půjde ke dnu i celá EU

Překvapení to bude jen pro ty, kteří nesledují dění v oboru a nechali se opít laciným rohlíkem dřívějších růstů. Je to jeden z mnoha dalších důkazů o tom, že elektrická auta neprodává primárně zájem zákazníků o ně, ale hlavně zájem o dotace s nimi spojené.

Detaily: https://www.autoforum.cz/predstaveni/prodeje-elektromobilu-v-nemecku-se-zhroutily-o-73-4-procent-spolu-s-nim-pujde-ke-dnu-cela-evropa/

Na vodu, vietor a horiacu veternú elektráreň sa dá pozerať donekonečna.

V južnom Nemecku bolo zakázané podávať mäso v štátnych materských a základných školách

Rozhodlo o tom ( https://www.spiegel.de/panorama/freiburger-grundschulen-und-kitas-bieten-nur-noch-vegetarisches-essen-an-a-fec1b1a5-c708-4115-aea5-ce1edabf102a ) miestne zastupiteľstvo Freiburg im Breisgau.

Predtým si mohli rodičia vybrať pre deti mäsové, rybie alebo vegetariánske menu, no teraz bude k dispozícii len posledná možnosť.

☢️ Tento krok súvisí s povinnou klimatickou iniciatívou v európskych mestách. Krajiny sa dohodli na postupnom znižovaní výroby a spotreby mäsa v dôsledku veľkých emisií spôsobených chovom dobytka.

Žádný elektromobil nenabídneme ani za 6 let, říká jeden z mála šéfů automobilek, právě proto ho ale dříve vyhodili

Je třeba ctít každého, kdo si v této době dovolí jít proti proudu a místo ideologických výkřiků dá přednost technicky korektní argumentaci. A je třeba si toho vážit o to víc, když přesně kvůli tomu přišel o svou předchozí práci.

Detaily: https://www.autoforum.cz/predstaveni/zadny-elektromobil-nenabidneme-ani-za-dalsich-6-let-rika-jeden-z-mala-sefu-automobilek-prave-proto-ho-ale-drive-vyhodili/

„Klimatický alarmizmus“ je podvod páchaný globalistickou elitou

Spoluzakladateľ Greenpeace Patrick Moore varoval verejnosť, že „klimatický alarmizmus“ je podvod páchaný globalistickou elitou na podporu ich agendy a myšlienka,…

Detaily: https://cz24.news/spoluzakladatel-greenpeace-priznava-ze-klimaticka-zmena-je-hoax-na-pretlacanie-globalistickej-agendy/

Dr. Mercola: Temná stránka zelené agendy v EU: Vystěhování z vašeho domova?

Pod rouškou „zelené“ agendy a „bezemisních norem“ vás chtějí vyhnat z vašeho domu s cenovkou 100 000 eur. Nenechte se mýlit, jde o kontrolu nad vámi – a o převod majetku, který povede k otroctví vás i vašich dětí. Více v článku.

Detaily: https://otevrisvoumysl.cz/dr-mercola-temna-stranka-zelene-agendy-v-eu-vystehovani-z-vaseho-domova/

Elektrická marnost Škody zkouší znovu zaujmout po řadě inovací, vyšší výkon na 30 sekund ji ale asi nespasí

Česká značka se bude tvářit, že s tímhle autem trefila desítku, stěží to tak ale lze vnímat za situace, kdy na jejím druhém největším trhu na světě tvoří Enyaqu 1,6 procenta odbytu a meziročně klesá. Menší modernizace „zdarma” ho těžko spasí.

Detaily: https://www.autoforum.cz/predstaveni/elektricka-marnost-skody-zkousi-znovu-zaujmout-po-rade-inovaci-vyssi-vykon-na-30-s-ji-asi-nespasi/

Pojišťovnictví reaguje na požáry elektromobilů

Elektromobily nehoří častěji než automobily se spalovacími motory, ale hoří prudčeji a nebezpečněji, mnohem hůř se hasí. Pojišťovnictví, které se zajímá o zisk a ne o politické programy, nyní prudce zvyšuje pojistné nebo odmítá zákazníky s elektromobily.

Skutečné automobily s dieselovými nebo benzínovými motory se mohou čas od času vznítit kvůli vadné elektronice nebo vadným palivovým hadicím, ale hasiči je snadno uhasí vodou.

 

Důvodem je to, že hasicí voda odděluje palivo od kyslíku ve vzduchu. Elektromobily na druhou stranu nepotřebují vzduch – baterie se extrémně zahřívá a lze ji maximálně chladit.

 

Provozovatelé dobíjecích stanic v Británii najímají bodyguardy, aby zamezili bitkám o proud, lidé čekají až 6 hodin

Situace se stala natolik neudržitelnou, že na pořádek u dobíjecích stanic udržují soukromé ochranky. Říkáte si, proč tedy při takovém zájmu provozovatelé nepřidají další stanice? Protože nemohou, síť už by to nezvládla.

Detaily: https://www.autoforum.cz/zajimavosti/provozovatele-dobijecich-stanic-v-britanii-najimaji-bodyguardy-aby-zastavili-bitky-o-nabijecky-lide-cekaji-az-6-hodin/