Prečo sa obávať Progresívneho Slovenska? Bukovský upozorňuje na absurdný status

Prečo sa obávať Progresívneho Slovenska? Bukovský upozorňuje na absurdný status

Prečo sa obávať Progresívneho Slovenska? Bukovský upozorňuje na absurdný status 620 330 Mr Hyde

Už sme si zvykli na to, že pri návrhoch liberálnych politikov sa iba neveriacky pozeráme a krútime hlavami. Ich snaha spolitizovať každú sekundu nášho života sa dostáva na nový level.

Upozornil na to doktor Igor Bukovský v statuse s názvom: “Prečo sa obávam Progresívneho Slovenska?”

Bukovský reaguje na kandidátku za Progresívne Slovensko Dianu Kleštincovú, ktorá píše: “Dojčenie by malo patriť do verejnej rozpravy vedenej politikmi tak, aby sa urobili potrebné politické rozhodnutia. Dojčenie trpí tým, že sa nikdy nedostalo na politickú scénu. Dojčenie je seriózna politická téma. Štát by sa mal postaviť za dojčenie. Ak bude štát investovať do dojčenia, tak bude robiť dokázateľne návratnú investíciu do zdravotníctva, životného prostredia, ekonomiky a zdravia celej populácie.”

“Človek, ktorý dokáže napísať a ZVEREJNIŤ takéto slová, by podľa môjho názoru nedokázal absolvovať psychologické testy s takým výsledkom, aby mohol zastávať akúkoľvek volenú verejnú funkciu a rozhodovať o životoch iných ľudí. Toto je dokonalá ilustrácia závažných dôvodov, prečo NEVOLIŤ politickú stranu Progresívne Slovensko!,” reaguje Igor Bukovský.

Zdroj: https://www.facebook.com/dr.bukovsky