Prejavy progresívnej duševnej choroby (PDCH)

Prejavy progresívnej duševnej choroby (PDCH)

Prejavy progresívnej duševnej choroby (PDCH) 620 330 Mr Hyde

Dovolili sme si prevziať článok zo silno-silno konšpiračného webu. Veríme, že nám to naši čitatelia odpustia.

Už viackrát som písal vo svojich článkoch o tom, že politici by mali prejsť odborným vyšetrením, ktoré vylúči u nich akúkoľvek duševnú chorobu. Najvypuklejšími prejavmi u politikov sú mentálne stavy Igora Matoviča, ktorý by si zaslúžil s ohľadom na jeho zdravie komplexné psychiatrické vyšetrenie. U Čaputovej je podozrenie, že sa u nej vyvinula choroba depersonalizácie, v ktorej ona sama vystupuje v pomyselnom filme ako úplne niekto iný. Zásadná otázka znie do akej miery sa ona sama v novej úlohe vníma. Je to ako film, v ktorom ona hrá hlavnú úlohu, ale si neuvedomuje, že je to ona.

Pozrime sa na jej niektoré výroky, ktoré vyjadrujú podporu podozreniu prítomnosti PDCH u americkej guvernérky štátu Slovensko:

DenníkN napísal:

„Ústavu nestačí len jeden deň v roku oslavovať, ale predovšetkým ju 365 dní v roku dodržiavať, povedala prezidentka Zuzana Čaputová pri príležitosti Dňa ústavy. „Mnohí za ústavné považujú iba to, čo je z ich pohľadu správne. A všetko ostatné,  s čím nesúhlasia, považujú za neústavné.“

Prezident republiky je svojim spôsobom posledná inštancia dodržiavania ústavnosti v prípade politického rozkolu v štáte. Ak si všimneme obdobie činnosti prezidentky od uchopenia moci Matovičovsko-Hegerovskej kliky zistíme, že ani raz nevyužila svoje právo presmerovať neústavné pokusy koalície k dodržiavaniu ústavnosti. Práve naopak, dopustila sa hrubého porušenia ústavnosti tým, že podporila protiústavné uvedenie do života tzv. dohody o obrannej spolupráci s USA (DCA), čím ohrozila suverenitu a štátnosť SR. V skutočnom demokratickom štáte by sa to nazvalo akt zrady. Z. Čaputová je tak spolupáchateľkou tohto trestuhodného činu. Káže o dodržiavaní ústavnosti a pritom ona sama Ústavu SR hrubo ignoruje. Neuvedomuje si si, že robí presne to isté, čo je v jej výroku?

Na inom mieste DenníkN píše:

Prezidentka Zuzana Čaputová aj poslanci vyčítali dnešnému nastaveniu paragrafu 363, že moc má v rukách jeden človek a nie je možné sa proti jeho rozhodnutiu odvolať. Ústavný súd podľa svojho predsedu rozhodol, že paragraf 363 nie je protiústavný a ani nezasahuje do súdnej moci. Rozhodol o tom Ústavný súd, ktorý posudzoval podania vyše štyridsiatich poslancov na čele s Alojzom Baránikom zo SaS, ale aj prezidentky Zuzany Čaputovej“.

Generálny prokurátor Maroš Žilinka dlhodobo čelí agresívnym atakom zo strany vlády, koaličných poslancov a prezidentky na svoju osobu. Najvyšším ústavným činiteľom je prekážkou na likvidáciu opozície a vytvorenie progresívnej diktatúry na Slovensku. Uvedený paragraf 363 je poslednou záchrannou brzdou, ktorá nedovolí, aby ľudia v republike boli bez príčiny politikmi trestaní, prenasledovaní alebo likvidovaní iným spôsobom. Prezidentka Čaputová svojou angažovanosťou v prospech bezprávia sa opäť postavila na stranu ohrozenia ústavnosti. To všetko preto, aby otvorila cestu k moci Progresívnemu Slovensku, ktorého je ona duševnou súčasťou.

Aktuality napísali:

„Polícia vzniesla voči Michalovi Aláčovi (riaditeľ SIS) minulý týždeň obvinenie za zločin založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a za zločin zneužívania právomoci verejného činiteľa“. Aláč bol v zápätí prepustený a údajne má byť stíhaný na slobode. Nepochybujem, že Aláč je nevinný. Všetky okolnosti nasvedčujú tomu, že na svojom poste bol pre vládnu chuntu nepohodlný. Jeho obvinenie malo iba jediný cieľ. Odvolať ho z pozície riaditeľa SIS a dosadiť na to miesto človeka poplatného súčasnej štátomafii. Prezumpcia neviny Čaputovej nič nehovorí.

Na inom mieste DenníkN napísal:

„Prezidentka Zuzana Čaputová sa teší z každého demokratického kandidáta na prezidenta, ktorý zdieľa rovnaké hodnoty ako ona“.

Tieto jej slová znamenajú, že neuznáva žiadne iné hodnoty okrem svojich. Kde berie tú drzosť považovať svoje nedemokratické hodnoty za jediné správne?

A úplne na záver:

Dňa 17.5. 2021 Heger inicioval pravdepodobne v súčinnosti s Čaputovou stretnutie skupinky v tzv. „pivnici“ SIS. Utajené rokovanie bolo na najvyššej politickej úrovni. S čistým svedomím ho možno nazvať konšpiračným, pretože národu nikto nevysvetlil o čom sa rokovalo na tomto utajenom stretnutí. Verejnosť má záujem vedieť čo kuli národom zvolení predstavitelia štátu. Dozvieme sa to niekedy?

Takto by som ešte dlho mohol pokračovať o hriechoch Čaputovej. Zatiaľ je pri moci a je za svoje činy nepostihnuteľná. Ale čo bude robiť, keď odíde na politické smetisko dejín, nebude mať žiadnu imunitu a niekto si povie, že prešetrí jej činy? A čo keď sa jej vina dokáže? Zatiaľ ostáva holým faktom skutočnosť, že Čaputová je najhorším politikom v úrade prezidenta po druhej svetovej vojne. A pre Slovensko obrovským bezpečnostným rizikom. Aj pre jej skutky týkajúce sa ohrozenia Slovenska vo vzťahu k Ukrajine.

AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa

Zdroj: https://zemavek.sk/prejavy-progresivnej-dusevnej-choroby-pdch/