LGBT propaganda naberá na obrátkach V.

LGBT propaganda naberá na obrátkach V.

LGBT propaganda naberá na obrátkach V. 620 330 Mr Hyde

Pokračujeme 5. dielom seriálu o LGBT problematike. Predchádzajúci článok nájdete tu: LGBT propaganda naberá na obrátkach IV. Príjemné leňošenie a čítanie, keďže dnes je Medzinárodný deň leňošenia.

Diskriminácia vojakov

V Nemecku žiada o finančnú kompenzáciu 178 vojakov a vojačiek s homosexuálnou orientáciou, ktorí čelili diskriminácii.

Nemecký parlament v roku 2021 rozhodol, že vojaci, ktorí boli v armáde diskriminovaní pre svoju sexuálnu orientáciu, majú nárok na finančnú kompenzáciu a vymazanie takýchto údajov z ich záznamov.

Zdroj: https://apnews.com/article/germany-army-gay-servicepeople-compensation-discrimination-5583ab09ffcd538e01f954d8353d5edd


Spevák Ne-Yo v rozhovore pre VladTV kritizoval propagandu LGBTI a taktiež rodičov trans deti.

Okamžite zožal kritiku zo strany LGBTI ale aj niektorých fanúšikov.

Spevákov manager zverejnil na sociálnych sieťach v jeho mene ospravedlnenie.
Umelec povedal, že na to nedal žiadny príkaz ani súhlas a ubezpečil, že svoje komentáre neľutuje!

Jeho názor sa nepáčil niekoľkým divákom, ale zhoršil sa, keď vyjadril svoj postoj proti rodičom, ktorí nechávajú svoje neplnoleté deti podstúpiť operáciu na zmenu pohlavia.

Ja osobne pochádzam z doby, kedy bol muž mužom a žena ženou. Boli dve pohlavia, Môžete sa identifikovať ako zlatá rybka, ale je mi to jedno. To nie je moja vec. Stane sa mojou vecou, keď sa ma pokúsite prinútiť hrať hru s vami.

Mám pocit, že rodičia takmer zabudli, aká je úloha rodiča.


Transsexuáli sú deti Božie. Pápež hovoril o svojom stretnutí so skupinou transsexuálov vo Vatikáne.

„Keď skupina transrodových ľudí prvýkrát prišla do Vatikánu a uvidela ma, odišli v slzách, povedali, že som im podal ruku, pobozkal ich… Ako keby som pre nich urobil niečo výnimočné. Ale sú to deti Božie!“ povedal pápež pre katolícky časopis Vida Nueva.

Transsexuáli sú deti Božie

Transsexuáli sú deti Božie


Magistrát HM Praha  – 8. august 2023

 

Magistrát HM Praha  - 8. august 2023

Magistrát HM Praha  – 8. august 2023


Vo Veľkej Británii sa 35 % mužov vo veku 25 až 34 rokov domnieva, že transsexuálna žena je ženou od narodenia. Uviedol to denník Daily Mail s odvolaním sa na údaje z nedávneho prieskumu. Detailnejšie sme o tom písali tu: Progresívny chaos v dúhovej terminológii

Koncentrovaná tupost.

Vždy mě pobaví, když se tenhle typ ”intelektuálů” snaží něco sdělit.

Koncentrovaná tupost

Britská vláda bude žalována kvůli výuce trans ideologie na základních školách

Dr. Anna Loutfiová hovoří o žalobě na vládu kvůli výuce trans ideologie na základních školách, o nevhodných materiálech pro děti tvořených charitativními organizacemi, a více.

Pozrite si to: https://rumble.com/v35p1uu-britsk-vlda-bude-alovna-kvli-vuce-trans-ideologie-na-zkladnch-kolch-cz-titu.html

Iracké úrady nariadili všetkým médiám a sociálnym sieťam pôsobiacim v krajine, aby nepoužívali výraz „homosexualita“ a namiesto neho používali výraz „sexuálna deviácia“.

IRAQ a postoj k LGBT

Navrátilová kritizuje štarty transrodových športovcov

Víťazstvo Alicie Rowleyovej, ktorá sa narodila ako muž, na jednom zo ženských turnajov nad 55 rokov, ktoré organizuje Tenisová asociácia Spojených štátov amerických (USTA), vyvolalo ostrú odozvu zo strany legendárnej Martiny Navrátilovej.

Rekordérka v počte titulov v tzv. open ére kritizovala prítomnosť transrodových tenistiek na ženských podujatiach.

„Hej, USTA, ženský tenis nie je pre neúspešných mužských športovcov, bez ohľadu na ich vek,“

napísala osemnásťnásobná grandslamová šampiónka vo dvojhre na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

Alicia Rowley a Martina Navratilova

Ak môj syn povie, že je mačka, tak je mačka

  • na Západe sa jedna „progresívna“ matka sťažovala, že svoje dieťa nemôže ošetriť u veterinára.

„Môj syn sa identifikuje ako mačka, ale nemôžem ho zobrať k veterinárovi. Vlastne som to skúšala, ale povedal, že keďže môj syn má ľudskú stavbu tela, nevie ho vyšetriť a diagnostikovať.“

Bude skvelé nastoliť túto otázku, začať o nej hovoriť, pretože inak sa nikam nedostaneme. A tí, ktorí sa cítia ako mačky, budú naďalej chodiť k lekárom, ktorí prijímajú ľudí. A toto je nesprávne! „

Ortodoxný kresťanský kňaz o LGBT demagógii

Nikto sa nenarodil z dvoch mužov ani z dvoch žien. Napriek tomu deťom v školách zakazujú označovať človeka za muža alebo ženu, pretože to je vraj urážlivé.

Akým právom manipulujú detskú myseľ a zasahujú do výchovy prostredníctvom školy?

Kňaz to povedal trefne: Toto je chorý svet, kde nám svoje „hodnoty“ vnucujú psychicky nemocní ľudia.

Na záver klasika niečo z humorného súdka. Tentokrát Vás liberálny denník SME oboznámi s tým ako sa máte chovať a vyjadrovať. Je to starší článok, ale stále aktuálny.

Citlivý a korektný jazyk je dôležité používať preto, že aj LGBTI+ ľudia sú ľudské bytosti, ktoré si zaslúžia pomenovanie, s ktorým sú stotožnené a ktoré im vyhovuje,

Zabavte sa: https://domov.sme.sk/c/23035971/cim-nahradit-pojem-homosexual-desat-rad-ako-o-lgbti-ludoch-hovorit-citlivo-a-spravne.html a nezabudnite byť citlivou a vnímavou osobnosťou.