Progresívny chaos v dúhovej terminológii

Progresívny chaos v dúhovej terminológii

Progresívny chaos v dúhovej terminológii 620 330 Doktor

Spoločnosť na západe je tak šialene indoktrinovaná progresívnou propagandou, že základný zmysel pre realitu a rácio sú potlačené novodobou náukou o modernom človeku.

Dúfajme, že učebné osnovy a veda v našich podmienkach sa nevyvinie do takých rozmerov, že biológia ustúpi progresívnemu inžinierstvu. Dúhová propaganda plánovane ničí zdravý zmysel pre realitu.

Pretože ako povedal potenciálny premiér Šimečka, “Adopcia detí homosexuálmi, transexuálmi, inými sexuálnymi menšinami je základné ľudské právo.”

Pán Boh ochraňuj Slovensko pred týmito fanatikmi.

Článok prinášame kompletný vo voľnom preklade.

Viac ako tretina Britov nevie, že transgender ženy sa narodili ako muži a sú biologicky muži, odhalil dnes nový prieskum.

Šokujúce dáta naznačujú, že pochopenie tejto témy je celkovo biedne, pretože mnohí jednotlivci jednoducho nevedia, čo znamenajú niektoré politicky korektné pojmy.

Prieskum zistil, že 35 percent ľudí sa nesprávne domnieva, že „transgender žena“ je žena od narodenia, alebo že im nie sú jasné pojmy ako „transgender žena“ alebo „transgender žena“.

Výskum, ktorý uskutočnila spoločnosť zameriavajúca sa na spoločenské analýzy Murray Blackburn Mackenzie (MBM), ukázal, že prichádza k obrovskému nepochopeniu termínu „trans žena“, pričom 40 percent tento pojem definovalo nesprávne.

MBM vidí za tým prácu inštitúcií, ako je BBC, ktoré používajú také výrazy počas rodových diskusií, ktorých významu verejnosť nerozumie.

Odborníci tvrdia, že výrazy ako „trans žena“ sú „zámerne“ mätúce a používané v dôsledku toho, že aktivisti za práva transsexuálov tvrdia, že označovať skutočné biologické pohlavie transrodovej osoby je diskriminačné a urážlivé.

Prieskum zistil, že 35 percent ľudí verí, že „transgender žena“ je žena, ktorá je od narodenia

Prieskum zistil, že 35 percent ľudí verí, že „transgender žena“ je žena, ktorá je od narodenia

Aktivisti naznačili, že výskum organizácie so sídlom v Edinburghu ukázal, že verejnosť nevedela, čo znamenajú politicky korektné rodové pojmy.

Politici, novinári a výskumníci boli vyzvaní aktivistami, aby používali jasnejšie pojmy, o ktorých sa domnievali, že nie sú dostatočne explicitné.

Lisa Mackenzie, jedna zo zakladateľov MBM, povedala pre Daily Telegraph : „Používanie týchto pojmov bez toho, aby bolo jasné, čo znamenajú pre pohlavie osoby ako samozrejmosť, ponechá veľkú časť ľudí prinajlepšom v neistote.

„V najhoršom prípade budú chápať presne opačne to, čo im hovoria alebo na čo sa pýtajú.“

Dodala: „Tieto výsledky ukazujú, že za účelom predchádzania zmätkom a nedorozumeniam, novinári a iní musia jasne vysvetliť, o akom pohlaví sa hovorí, a to v akomkoľvek kontexte, kde na pohlaví záleží.

„Tiež dúfame, že organizácie, ktoré potrebujú komunikovať s verejnosťou, budú naďalej skúmať za účelom pochopenia, ako tu môže tento slovník zmiasť alebo niečo objasniť.“

Prieskum ukázal, že chápanie pojmov sa líšilo podľa veku, najmenej im rozumejú 25 – 34 roční ľudia. Len 55 percent ľudí v tejto vekovej skupine správne identifikovalo trans ženu ako muža, ktorý sa narodil ako muž.

Politici, novinári a prieskumníci boli nabádaní aktivistami, aby poskytli jasnejšie podmienky, o ktorých sa domnievali, že nie sú dostatočne explicitné.

Politici, novinári a prieskumníci boli nabádaní aktivistami, aby poskytli jasnejšie podmienky, o ktorých sa domnievali, že nie sú dostatočne explicitné.

Mladší ľudia vo veku 18 až 24 rokov lepšie rozumeli pojmom, zatiaľ čo 62 percent ľudí vo veku 55 a viac rokov správne definovalo pojem „trans žena“ a približne 70 percent pochopilo, čo znamená „transgender žena“.

Maya Forstater, riaditeľka skupiny kampane Sex Matters, povedala, že je „veľmi znepokojujúce“, že bežne používané výrazy sú tak široko nepochopené.

Pre Daily Telegraph povedala: „Keď sa prijímajú politické rozhodnutia a je treba jasne vysvetliť  pravidlá, je dôležité, aby ľudia rozumeli tomu, čo sa tým myslí.

„Či sa jedná o správnosť pojmov používaných v tlači, o politiku vysvetľovanú politikmi alebo poskytovateľov služieb oznamujúcich podmienky, tu treba vždy jasne uvádzať, či sa jedná o muža alebo ženu.

„Pojmy ako „trans žena“ a „transgender žena“ sú mätúce – zámerne.“

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-12379423/More-Brits-not-know-transgender-women-biologically-male-poll-finds.html