Ak Šimečka nie je extrémista, tak kto potom?

Ak Šimečka nie je extrémista, tak kto potom?

Ak Šimečka nie je extrémista, tak kto potom? 620 330 Mr Hyde

Podľa Martina M. Šimečku sa Smer líška svini vo vnútri ľudskej bytosti. Aspoň tak o tom píše celý slovenský internet.

Všetko je trochu inak a je to oveľa horšie.

Ako vo väčšine prípadov, MMŠ nie je schopný produkovať originálne myšlienky. Jeho slová boli citátom nemeckého sociálno-demokratického politika Kurta Schumachera, ktorý v 30. rokoch hovoril, že Hitlerova NSDAP sa líška svini v ľudskej duši.

V tomto kontexte vyznieva výrok MMŠ oveľa odpornejšie, ako je podávaný v médiách, pretože otec predsedu Progresívneho Slovenska nielen neľudsky znevažuje sympatizantov a voličov Smeru, ale aj politikov tejto strany prirovnáva k Adolfovi Hitlerovi, vodcovi Tretej ríše, a Smer k NSDAP.

Ani to však nie je úplný kontext. Tesne pred tým, ako MMŠ vypustil z úst tieto sračky, prirovnal politikov Smeru, Ľuboša Blahu a Roberta Fica dokonca menovite, k mužom označovaným skratkou INCEL.

Nevyhnutná významová odbočka: INCEL = involuntary celibate, teda osoba v nedobrovoľnom celibáte. Hnutie INCEL tvoria (prevažne) muži, čo síce túžia po ženách, ale nevedia si získať ich priazeň. A vraj majú na svedomí aj násilie proti ženám, dokonca vraždy (tvrdí MMŠ).

MMŠ v opitosti morálnou nadradenosťou s vážnou tvárou hovoril o politikoch Smeru ako o sexuálne frustrovaných, potenciálne násilných INCEL-och, potom si pomohol výrokom nemeckého sociálneho demokrata Schumachera, aby ten istý Smer hodil do jedného vreca s NSDAP a jeho voličom vyhradil priečinok osôb s náklonnosťou k líškaniu sa svinským kútom ich, akiste temných, duší.

 

 

Ešte jedna nevyhnutná odbočka: Páni Fico a Blaha zjavne nie sú sexuálne frustrovaní INCEL-i. Jeden aj druhý splodili deti, prvý má dokonca mladú priateľku, bol s ňou na svadbe advokáta Mareka Paru a druhý zjavne žije plnohodnotným rodinným životom.

Pozrieme sa na ešte širší kontext. Spomínané výroky odzneli kdesi v Banskej Bystrici v rámci projektu denníka N. Formálne ide o nejaké zachraňovanie demokracie – či čo. V skutočnosti je to podporná línia volebnej kampane Progresívneho Slovenska, ktorá sa, pochopiteľne, nezobrazí v účtovníctve strany ani nenájde vyjadrenie na transparentnom účte.

Projekt denníka N moderuje istá Mirka z Bratislavy, známa aj ako Monika Tódová, rodená Žemlová. Po Slovensku s ňou chodia dvaja ujkovia na chmeli MMŠ a Marián Leško a intelektuálne anemický šéfredaktor novín Matúš Kostolný.

 

dennik N - ako zachrániť demokraciou

 

Z citovaných výrokov je zrejmé, že MMŠ sa počas turné dopustil prinajmenšom jednej série extrémistických výrokov. Denník N jeho excesy nielen toleruje, ale ich aj spracúva do videí a publikuje na svojom webe a YouTube kanáli. Výroky o líškaní sa sviniam v ľudských dušiach dokonca denník N vypichol do titulku.

Z toho vyplýva, že nielen MMŠ šíri extrémizmus, ale aj denník N vyrába a rozširuje extrémistické materiály. Vzhľadom na to, že ani Mirka z Bratislavy, ani druhý ujec na chmeli Leško, ani intelektuálny lilipután Kostolný sa od výrokov MMŠ nedištancovali a navyše dovolili, aby bolo predmetné video publikované, zjavne podporujú šírenie extrémistických názorov a vyrábanie a distribuovanie extrémistických materiálov.

Pozdravujeme Generálnu prokuratúru Slovenskej republiky…

Odpoveď na otázku, kto prehovoril z vnútra ľudskej bytosti nesúcej meno Martin M. Šimečka, ponechám na každého z vás.

Zdroj: https://www.datel.sk/