Britská vláda? Pohlad voliča z UK

Britská vláda? Pohlad voliča z UK

Britská vláda? Pohlad voliča z UK 620 330 Doktor

Britská vláda?

Tu v Spojenom kráľovstve máme nového trilateristu… ehm, prepáčte, tým bola myslená labouristická vláda, ktorú vedie charizmatický Keir Starmer.

Keir Starmer, podobne ako handra na riad, a nie bez dobrého dôvodu, teraz riadi vládu s neuveriteľnou väčšinou 170+ kresiel po tom, čo takmer 80 % britských voličov nehlasovalo ani za neho, ani za Labouristickú stranu.

To všetko dáva zmysel, pretože ľudia si myslia, že zastupiteľská demokracia má niečo spoločné s demokraciou, čo však nemá. Napriek tomu, koho to zaujíma!

Vláda v každom prípade stojí za prd, takže ak nám má ktokoľvek vládnuť, prečo nie muž, ktorý sa snažil zo všetkých síl, aby nezažaloval najhoršieho pedofila, nekrofilného kupliaka v Británii a stále bol uvedený ako „bývalý“ člen Trilaterálnej Komisie v roku 2022 s ich malou vysvetľujúcou poznámkou: „bývalí členovia vo verejnej službe“.

Nie je aktívnym členom Trilaterálnej komisie. Úprimne, nie je!

Môžete sa opýtať, prečo by nás to malo zaujímať? Nuž, Trilaterálna komisia, ktorej slúži Keir… prepáčte, „slúžil“, je len Rockefellerovým– moja chyba – globalistickým think-tankom, ktorý podporuje myšlienky ako „snaha o zjednotenie Európy“ a spája globálnu verejno-súkromné ​​partnerstvo tvorcov politík, obchodných lídrov, mediálnych magnátov a vybraných akademikov, ktorí sa rozhodli rozhodnúť, aké sú „riešenia niektorých z najťažších svetových problémov“.

Iste, hlasovali ste za odchod z EÚ, ale teraz ste sa rozhodli do nej znova vstúpiť. Dobre, takže ste nehlasovali za to, aby vám politické rozhodnutia vnútil nejaký vzdialený think-tank oligarchov, ale to je jednoducho zlé. Ak ste hlasovali vo všeobecných voľbách v Spojenom kráľovstve, hlasovali ste za toto, takže nemáte žiadne právo sťažovať sa.

Samozrejme, najväčšia jednotlivá skupina voličov nezvolila vôbec žiadnu vládu. So 60 % volebnou účasťou – s účasťou pod 50 % v 59 volebných obvodoch – úbohých 34 % hlasov labouristov výrazne prekonalo 40 % britských voličov, ktorí nemohli voliť nikoho. Najpopulárnejšou voľbou v Spojenom kráľovstve je ‚žiadna vláda‘.

Či už to bola apatia, vlhké a úplne krvavo mrazivé júlové počasie – globálne otepľovanie, však? – alebo len smrteľne deprimujúca vyhliadka na účasť na štátnom päťročnom obrade pomazania, kto vie? A úprimne povedané, komu to vadí?

Vláda sa nám vyhrážala násilím, ak neurobíme, čo nám včera povedali – hrozba, ktorú mimochodom určite môže podporiť – a vláda sa nám tým istým vyhráža aj dnes. Včera bola vláda modrá, dnes je červená, aký je rozdiel okrem zmeny tapety? Je to stále tá istá vláda.

Globalista si myslí, že think-tanky ako Trilaterálna komisia včera kontrolovali vládnu politiku a sú nimi dodnes. Tvoje „hlasovanie“ znamenalo úplne prd.

Napriek tomu je pekné predstaviť si, že máte nejaký demokratický dohľad. To je, samozrejme, ak vám záleží na ovládaní iných ľudí.

Čo teda máme na konci dňa?

Asi 20,4 % percent voličov hlasovalo za to, že ich obľúbený gang bude tým, kto bude presadzovať akúkoľvek politiku, ktorú chcú oligarchovia každému vnútiť. Zvyšných 79,6 % voličov buď chcelo iný gang, ktorému by mával vlajkami, alebo žiadny gang.

Malá menšina, ktorá určite nevolila, si myslí, že myšlienka prinútiť niekoho iného, ​​aby urobil to, čo chcete, tým, že raz za päť rokov zapichnete krížik do škatule, je nielen – doslova – zaškrtávacie políčko, ale aj absolútne otrasná a morálne skrachovaná vec.

S 34 % hlasov labouristi získajú 64 % parlamentných kresiel. To znamená, že nasledujúcich päť rokov nemusí vôbec nikoho počúvať. Aj keď to bude určite načúvať bande parazitických oligarchov, pretože tým vlády v skutočnosti slúžia a vždy ich počúvajú.

Takzvaná vláda Spojeného kráľovstva, ktorá je v skutočnosti len relatívne malým „umožňujúcim“ partnerom v globálnom verejno-súkromnom partnerstve, nemá absolútne žiadny legitímny demokratický mandát.

Čo je ďalší dôvod, vo veľmi dlhom zozname vynikajúcich dôvodov, prečo ho úplne ignorovať.

Zdroj: The British Government? – OffGuardian (off-guardian.org)