Michal Zoldy: SÚDNY DEŇ AJ V SÚDNICTVE?

Michal Zoldy: SÚDNY DEŇ AJ V SÚDNICTVE?

Michal Zoldy: SÚDNY DEŇ AJ V SÚDNICTVE? 620 330 Mr Hyde

No vyzerá to veru tak. Na Slovensku sa dejú veci a na nudu sa tu v týchto turbulentných dňoch rozhodne nemožno sťažovať lebo všelikomu sa už blíži pozemský „súdny deň“. Aspoň mne ako laikovi sa to tak vidí, tu z hrebeňa Javorníkov kde politika ako keby neexistovala. Ján Mazák zbavený predsedníctva v Súdnej rade, odvolávanie člena súdnej rady v parlamente, Najvyšší súd pod tlakom vlády za čudesné a záhadné „náhodné“ prideľovanie spisov vždy len Klimentovmu a Štiftovmu senátu 5 T, vzbura skupiny naštvaných prokurátorov bývalého ÚŠP proti generálnemu prokurátorovi lebo frustráti sa nevedia zmieriť s tým, že k dvadsiatemu marcu pričinením Fica zanikli. RTVS sa tiež dočkala svojho spravodlivého súdneho dňa lebo príde o svoje logo a riaditeľa a ako znovuzrodená a očistená od pseudonovinárov sa premenuje na STVR alebo STAR (stále neviem čo z toho platí)…. skrátka a dobre, vec sa teraz má tak, že kto bol počas minulých temer štyroch rokov hore, teraz bude dolu a naopak. To nevymyslíš, to je život na Slovensku.

Prečo by som sa tým mal nejako osobitne vzrušovať práve ja ako neškodný a nevinný penzista? Týka sa ma to? Našťastie nie, lebo ja mám svoje vlastné starosti, ktorými žijem a keďže nie som investigatívny novinár progresívnych červených denníkov, platených Sorošom a nenahrávam na YouTube ani alternatívne rozhovory s tými, čo boli dolu a teraz idú byť hore, nevidím dôvod prečo by som to mal nejako osobitne prežívať.

Každý druhý v tomto rozhasenom miništáte tu má predsa dosť dôvodov na pomstu a tá pomsta, priatelia, tá pomsta, nech si Brusel myslí a rozpráva čo chce, je niekedy na mieste. Nedá sa nič robiť, páchal si zlo lebo si si myslel, že sa ti nič nemôže stať, tak sa teraz teš, že sa ti to spočíta. Odvolať a zrušiť nestačí, to je len nevyhnutný prvý krok. Ak treba, aj trestnoprávne bude nutné postihovať a potrestanie natvrdo bude na mieste, veruže aj nepodmienečné. Nešťastná krajina….. Teraz tu mnohí lamentujú a prežehnávajú sa, že by sa predsedom Súdnej rady mohol stať Štefan Harabin….. no len si to predstavte, po tom všetkom práve ten Kežmarčan Harabin! A prečo nie, ak mohla kreatúra ako je Lipšic šéfovať ÚŠP, prečo by Harabin, síce nie všetkým sympatický pre svoju škriepnu povahu ale inak čistý ako ľalia, nemohol viesť Súdnu radu smerom k spravodlivým zajtrajškom? Ja s tým problém nemám. Za istých okolností sa kľudne mohol stať prezidentom republiky, takže gebír na šéfovanie v Súdnej rade určite má. Aspoň bude sranda.

Už menšia sranda je, že Dannyho Kollára pošlú z londýnskej pivnice letecky Boeingom 737 cez Viedeň na Slovensko lebo tak o tom rozhodol v Anglicku nevypočitateľný extradičný súd jeho veličenstva kráľa Karola. Kollárova neodmysliteľná dvojička, „málovravná“ právnička Judita, je už našťastie pri ňom a tak čo ho tu doma čaká vôbec nemusí dopadnúť nejakou veľkou katastrofou. Ostatne, tak či tak osud Juliana Assanga mu nehrozí, lebo jeho len pošupujú pekne domov do Bratislavy ale Assange sa môže ocitnúť na kubánskom Guantanname a to je sakra horšie oproti oveľa vľúdnejšej destinácii s názvom bratislavský Justičný palác. Otázne je, a to ma teraz bude najviac zaujímať, či niekto za neho prstom pohne z tých politických kruhov, ktorým on z Londýna roky drukoval a nahnal im svojimi videami desiatky a možno aj stovky tisíc ľudí do volebných miestností, aby za nich hlasovali. Na Slovensku s vďačnosťou mocných nepočítaj milý Bombic, daj si povedať od Zoldyho lebo ten o tom niečo vie a mohol by ti rozprávať live v tvojich videách, že by ti dupkom stáli aj tvoje neexistujúce vlasy. Ale o tom potom. Aj na to príde čas.

Po oprávnenej pomste tu túži kde kto, nielen Fico a jeho tlačovková zostava štvancov okolo Paru, Kaliňáka a Gašpara. Okrem iných po nej túži aj záhadný stoický černokňažník Zoroslav Kollár a cholerický jazdec na koni Ján Baránek – bývalý nadšený zakladateľ KDH, ktorý išiel roky po krku Mečiarovi ale teraz „má spadené“ na celkom iné krky než je krk vetchého starčeka v Elektre. Týka sa ma to? Nie, ani toto sa ma osobne netýka.

Aj ja by som mal nárok a plné právo na pomstu ale nemám ju v génoch, takže si do hrobu ponesiem svoje sklamania ako čistá duša, smerujúca hore do večnej blaženosti bez túžby po pomste. Inak, ten Zoroslav Kollár končí všetky svoje mimoriadne imponujúce čierne videá krátkym ale zato poriadne zlovestným varovaním OČTK a niektorým prokurátorom a sudcom spôsobom, že byť skorumpovaným sudcom, blízkym Matovičovmu gangu, tak sa za bezsenných nocí prehadzujem od hrôzy a beriem tabletky nielen na spanie ale aj na úzkosť a hnačku.

Zdroj: Mimi Šramová TG kanál