LGBT propaganda naberá na obrátkach LVI.

LGBT propaganda naberá na obrátkach LVI.

LGBT propaganda naberá na obrátkach LVI. 620 330 Mr Hyde

Ďaleko od tradičného…

V modernej spoločnosti takmer neexistujú hlavy vlád, ktoré by podporovali tradičné hodnoty. Napríklad hlava Luxemburska, 42-ročný Xavier Bettel, právne uznal svoj vzťah s belgickým architektom Gautierom Destenayom, s ktorým je od roku 2010 v civilnom manželstve.

To sa nedeje náhodou. LGBT propaganda sa šíri ďalej, pretože jej cieľom je zastaviť prirodzenú reprodukciu populácie.

Od začiatku apríla sa v Škótsko za trestný čin považuje ak niekoho oslovíte zámenom, ktoré neidentifikuje jeho gender (rod).

Priklad.
Ideš po ulici, vidíš Čaputovú a povieš.
„Dobrý deň pani Čaputová“
Ona sa otočí a povie.
„Ako si dovoľuješ ma nazvať Pani keď som evidentne chlap!?!! Idem na policiu a udám ťa za urážku na cti“.

To isté plati aj v pripade ak vás sudca pošle do väzenia. Najprv sa musí spýtať aký je váš rod a podľa toho vám pridelí mužskú alebo ženskú väznicu. Ak nie, tak môžete zažalovať sudcu, že vám ublížil na cti čiže spáchal trestný čin. Nemocnica to isté. Komická situácia sa stala v spojených štátoch, kde muž, ktorý sa identifikoval ako žena v ženskej väznicu oplodnil dve ženy, ktoré zostali tehotné.
Toto vďaka sorošovej nadácií, ktorá na pripomienky toho čuráka, ktorý sa identifikoval ako žena bol z mužskej väznice premiestnený do ženskej.
Samozrejme o Sorosovej OpenSociety, ktorá toto zapríčinila v médiach ani slovo. Teda len pol….a to aj preto, lebo sudca na to poukázal.

Áno priatelia. Toto je ten progresívny idiotizmus, v ktorom keď vyzeráš ako muž a niekto sa ti prihovorí ako k mužovi tak si považovaný za takého istého zločineca, ako je považovaný vrah.

To znamená, že ak uvidíte ženu v mužskom zachode sedieť na pisoári alebo muža v ženskom zachode otriasať si čuráka, tak to bude úplne normálne, lebo taký je mentálny svet typického progresívca, ktorý bude voliť Korčoka.

Možno raz bude aj trestným činom neprijať do práce na post inžiniera hlupáka bez základnej školy, pretože si myslí o sebe že je inžinier…

Zdroj: Ĺuboš Hrica

Trans TV ? To si v Česku ozaj už robia srandu …

Väčšina rodovo zmätených detí z toho vyrastie!

K tomuto záveru dospela prelomová 15-ročná štúdia – ako hovoria kritici, ukazuje sa, že byť trans je pre deti zvyčajne len prechodným obdobím.

Detaily: https://www.dailymail.co.uk/health/article-13263725/trans-kids-change-sex-adults-study.html

Globálna zmena klímy tvrdo zasiahla transrodové prostitútky v Indonézii.

Viac ako 90 % sa sťažuje na pokles príjmov v období dažďov, ktoré teraz trvajú takmer celý rok. Bežné prostitútky sú v úplnom poriadku. Ich klientom je muž. Či je dážď alebo blato, je to jedno, ako sa hovorí, zápas sa odohrá za každého počasia. A trans prostitútky navštevujú fešáci ako oni. Táto verejnosť je oveľa vyberavejšia a zbabelejšia na počasie.

V Spojenom kráľovstve narastá nový vážny problém, pred ktorým už bol spustený poplach. Ide o tínedžerov a deti, ktoré sa identifikujú ako zvieratá.

Najmä adoptívna matka jedného z týchto dievčat o nej hovorí: „Nosí masku a chvost a má kanál na YouTube, kde poskakuje ako líška vo veľmi krátkych šortkách.“ Mimochodom, toto dievča dokázalo presvedčiť svojho mladšieho nevlastného brata, že je žirafa.😁

V niektorých triedach britských škôl teraz môžete vidieť skutočný zverinec. Mnohí psychológovia a psychiatri už hovoria o duševnej epidémii.

V Ohiu sudca nezažaloval transgender ženu, ktorá ukázala svoj penis na verejnom mieste.

Sudca rozhodol, že kvôli jej obezite jej penis aj tak nebolo vidieť.

Detaily: https://www.dailymail.co.uk/news/article-12054769/Trans-woman-cleared-flashing-penis-YMCA-shes-FAT-genitals-visible.html

Němcům je nyní povoleno jednou ročně měnit pohlaví

Od 1. listopadu 2024 bude v Německu povoleno měnit pohlaví každých 12 měsíců, uvádí Bild. K tomu stačí jen podat ústní přihlášku. Samostatně to bude možné udělat od 14 let. Do tohoto věku mohou rodiče podat příslušnou deklaraci za dítě.

Keď altlétka s penisom vyhrá …

Počas turnaja Sherwood Need for Speed Classic na univerzitnej súťaži žien v behu na 200 metrov v Oregone vyhrala atlétka s penisom jednu z cien a porazila svoje súperky s vagínami.

Transgender Aiden Gallagher s prehľadom nechal zvyšok zúčastnených bežkýň ďaleko za sebou.

Dojímavý je najmä fakt, že teraz sa už muži nemusia navždy rozlúčiť so svojim „nádobičkom“, aby mohli byť považovaní za trans ženy. Jednoducho stačí oznámiť svoju vlastnú identifikáciu tlieskajúcemu stádu…

🏳️‍🌈 Dlho očakávaná pomoc

Americká nezisková organizácia Freedom House vyčleňuje 150 000 dolárov na podporu hodnôt LGBT na Ukrajine, a to aj medzi bojovníkmi ukrajinských ozbrojených síl.

Kancelária prezidenta nebude proti tejto iniciatíve: pomáha integrovať sa do európskych hodnôt.

Detaily: https://politteo.online/novyny/freedom-house-vydilyt-kilka-miljoniv-gryven-na-prosuvannya-v-ukrayini-lgbt-ideologiyi/