Svedok Ján Čurilla v Rozuzlení vypovedal: „Z kriminálneho prostredia mám informácie, že…

Svedok Ján Čurilla v Rozuzlení vypovedal: „Z kriminálneho prostredia mám informácie, že…

Svedok Ján Čurilla v Rozuzlení vypovedal: „Z kriminálneho prostredia mám informácie, že… 620 330 Mr Hyde

Svedok Ján Čurilla v Rozuzlení vypovedal: „Z kriminálneho prostredia mám informácie, že aj nahodenie motorového vozidla osoby Peter Petrov (tajnou službou) bolo na základe vyfabulovaných dôkazov.“

Len pripomínam, že Peter Petrov bol dlhé roky vyšetrovaný vo viacerých kauzách. Poslednú mu odpustila špeciálna prokuratúra TENTO MESIAC(!), aj keď sa tým na tlačovke samozrejme nepochválili. Bola to totiž odmena za výpoveď Petrova proti bývalému policajtovi Emmelovi.

Emmel si kedysi dovolil upozorniť na možné manipulovanie vyšetrovaní. Konkrétne upozornil na to, že Petrov za ním došiel s tým, že nech mu Emmel povie, o čom má Petrov vypovedať.

Emmel len kukal, že to čo je a nahlásil to.

Mimochodom Emmela nedávno obvinili znovu a to za údajný úplatok od Petrova (!) a vyšetrovateľ tohto Emmelovho prípadu deň na to požiadal o odchod do civilu.

Nejaká kauza Petra P. bola doslova na súde, keď Petrov KLAMAL pri výsluchu (!) obhajkyni Pčolinského, že ho za nič nesúdia.

Aj v prípade Kováčik sa hovorilo o súde Petra Petrova. Kováčik mal byť kvôli nemu za sudkyňou.

Aj tak Petra Petrova NIKDY neriešili za toto podozrenie na krivú výpoveď, ale za to bola ohováraná v médiách pani obhajkyňa.

Petrov bol dlhé roky považovaný za člena údajných takáčovcov, k čomu sa sám prihlásil.

Jano Čurilla sa však napriek tomu, že bol Petrov v podsvetí i na polícii v podstate známa firma, zrejme pohyboval po kriminálnom prostredí a pýtal sa: Odpočúvala Petrova tajná služba zákonne?

A odpoveď z kriminálneho prostredia zrejme bola: Čo si, Jano… To si na neho iste vymysleli…

A Jano teda išiel do Žiliny na NAKA o tom vypovedať.

To nevymyslíš. To je Jano Čurilla svedčiaci ako chránený oznamovateľ v Rozuzlení.

—————-

Pán Čurilla, na dôvody odpočúvania Petrova sa nemusíte chodiť pýtať do kriminálneho prostredia.

Zákon o Slovenskej informačnej službe vyslovene ukladá tajnej službe povinnosť získavať informácie o organizovanej trestnej činnosti a snáď sa zhodneme aspoň na tom, že údajní takáčovci by pod ten paragraf mohli spadať. Aj keď odpočúvanie Petrova bolo spustené z iného vážneho a riadne popísaného dôvodu, ale ten tu verejne rozoberať nebudem. Nájdete ho v utajenej časti spisu, pán poškodený.

—————–

P.S.: Milý nemenovaný pán od čurillovcov,

požiadali ste kvôli mne o tajné stretnutie a to stretnutie sa aj potajme uskutočnilo. Viem, že ste nemali vyslovene zlé úmysly a preto Vám píšem.

Nepoznám Vašu identitu aj keď by bolo jednoduché ju zistiť, ale takto je to pre nás všetkých bezpečnejšie. Vzájomná dôvera sa buduje inak ako vizitkami.

Na tom stretnutí ste dostali otázku, na ktorú ste nevedeli odpovedať. Myslím si, že tá otázka Vám otvorila oči a myslím si, že viete, čo môžete ako charakterný človek a policajt ďalej urobiť.
Držte sa!

Zdroj: https://www.facebook.com/savenna.monteloup.9