Anglicko zakazuje blokátory puberty

Anglicko zakazuje blokátory puberty

Anglicko zakazuje blokátory puberty 620 330 Doktor

Pubertálne blokátory už nebudú deťom v Anglicku predpisovať. To znamená, že deti sú aspoň na jednej úrovni chránené pred vplyvom farmaceutického priemyslu.

Anglická NHS už nebude deťom predpisovať blokátory puberty. Je to veľká rana pre transrodový kult a farmaceutický priemysel, no je to dobrá správa pre zdravie detí.

Kontroverzná liečba

Stop vysoko kontroverznej liečbe, ktorá zabraňuje nástupu puberty, ako je menštruácia, rast pŕs či lámanie hlasu, oznámili v utorok 12.03.2024. Lieky sa môžu používať iba v klinických štúdiách.

Spúšťačom je štúdia, ktorá kritizovala farmaceutické ponuky NHS v „rodových otázkach“ kvôli nedostatku údajov. Chýbajú poznatky o dlhodobých účinkoch lieku. To je alarmujúce, keďže v súčasnosti narastá počet detí, ktorým sa predpisujú blokátory puberty.

Nemecký Spiegel informuje o postupe v Anglicku so zmesou dezinformácií. Tvrdí sa, že „štúdie“ ukazujú, „že účinky lieku sú reverzibilné. Pomáhajú tiež znižovať mieru depresie a samovrážd u transrodových mladých ľudí.“ Súčasná štúdia Univerzity v Jene je v rozpore s týmto tvrdením.

Pretrváva mylná informácia, že blokátory puberty sú „reverzibilné“. Ale nie je to tak. Viac o téme si môžete prečítať tu: „ Transgenderová medicína je falošná“

Vláda v Londýne si toto rozhodnutie pochvaľuje. Hovorí sa, že „najvyššou prioritou“ je „bezpečnosť a blaho detí“.

Novinárka Judith Sevinc Basad, ktorá kriticky a investigatívne referuje o transgender kulte, komentuje anglickú iniciatívu takto: „ Anglicko zakazuje deťom blokátory puberty – zatiaľ čo v Nemecku v súčasnosti prijímajú lekárske smernice, v ktorých je tento preukázateľne škodlivý hormonálny kokteil zakázaný. bez vekového obmedzenia (!) odporúča. Zodpovedné sú transzdruženia ako dgti EV, ktoré ako aktivisti za ľudské práva oslavujú a podporujú lekári ako Georg Romer a politici ako Sven Lehmann a Lisa Paus. Je to najväčší medicínsky škandál 21. storočia.“

Vzhľadom na škandál s mRNA je posledná veta určite diskutabilná. Anglicko by teraz mohlo byť spúšťačom, aby sa aspoň tento medicínsky škandál otočil.

Zdroj: https://tkp.at/2024/03/13/england-verbietet-pubertaetsblocker/