Čo Majka Kolíková urobila kedy REÁLNE pre znásilnené ženy okrem rozprávania o znásilneniach do médií?

Čo Majka Kolíková urobila kedy REÁLNE pre znásilnené ženy okrem rozprávania o znásilneniach do médií?

Čo Majka Kolíková urobila kedy REÁLNE pre znásilnené ženy okrem rozprávania o znásilneniach do médií? 620 330 Mr Hyde

Bola si štátnou tajomníčkou a ministerkou roky a nič sa pre nás ženy nezmenilo… len sme mali vačší strach.

Tvoj koaličný partner OĽaNO veselo zamestnával podozrivého zo šiestich sexuálnych útokov na dievčatá z detských domovov a koaličná poslankyňa dávala rozhovory na jeho obranu. Kde si bola vtedy, Majka? Prečo nie je Tvoj podpis na petícii odborníkov proti takému konaniu, Maji?

Santusovej si sa nezastala, keď prišla s dokazmi ako ju jej nadriadený s pozíciou moci, dnes vážený chránený oznamovateľ S*****, pozýval uprostred noci na svoju izbu čoraz otravnejšie a otravnejšie.

Ani si nepípla, keď Šeligovci pranierovali túto obeť na tlačovkách v prítomnosti manželky S******.

Nepípla si ani keď Hamran na tlačovke klamal v neprospech obete zabitej mačetou… vraj policajtom nepovedala, že je znovu prenasledovaná, tvrdil.

Pri tom polícia to veľmi dobre vedela a neriešila!Podcenili situáciu a ženu neochránili. Keď na to upozornil minister Ivan Šimko a Hamran klamal ďalej, čo si urobila, Maji? Mlčala si? Presne tak.

Neriešila si, keď počas pandémie boli ženy zavreté s útočníkmi doma a vďaka nastaveným pravidlám nemali šancu ani len utiecť do útulku. Útulky vtedy vyžadovali PCR testy, ktoré štát pre utekajúce ženy a deti nepreplácal, Maji.

Jedna moja známa strávila v zime noc v diere vedľa cesty, lebo nemohla ísť k rodičom do druhého okresu, keď ušla pred partnerom z domu. Pravidlá na obete vobec nemysleli.

Nezastala si sa ani ženy, ktorú na Okresnom súde BA 3 proti jej voli zamkli chlapci z NAKA do miestnosti bez okien… jaj pardón, ten skutok sa “nestal”.

Ale zrazu je z Teba, Majka, najvačšia bojovníčka za práva znásilnených a obťažovaných žien.

Aj keď som survivor, tak Ti hovorím:

Nie v mojom mene, Maji.

Ale mám návrh.

Maji, choď nám príkladom a choď oznámiť na políciu Tvoj sexuálny útok, nech si pozrieme, ako v praxi funguje také vyšetrovanie po rokoch, ktoré Ti zrazu tak veeeeľmi chýba. Ešte na to máš pár dní.

Ukáž nám, o čo bojuješ… ale už nie rečami.

Činmi.

Zdroj: https://www.facebook.com/savenna.monteloup.9