LGBT propaganda naberá na obrátkach XLV.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XLV.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XLV. 620 330 Mr Hyde

Newyorský otec prehral právnu bitku, aby zabránil svojmu 8-ročnému synovi užívať blokátory puberty na zmenu pohlavia

Úradníci rodinného súdu v New Yorku odmietli otcovi zákonné právo prestať jeho osemročnému synovi užívať život meniace hormóny, ktoré by začali jeho medicínsky prechod na dievča.

Dennis Hannon, 32, starší softvérový inžinier z Buffala, bol zamknutý v „nočnej mori“ právnej bitky s najvyšším súdom Erie trvajúcej sedem rokov, v ktorej bojuje o zachovanie svojich základných rodičovských práv.

Tvrdí, že chlapcova matka ‚presadila‘ prechod ich dieťaťa, a hovorí, že samotný chlapec nebol znepokojený životom ako chlapec.

Detaily: https://www.dailymail.co.uk/health/article-13030699/gender-transition-custody-battle.html

Americkí rodičia stratili starostlivosť o 14-ročnú dcéru po tom, čo namietali proti jej „zmene pohlavia“

Problémové 14-ročné dievča bolo odobraté z domu po tom, čo takzvaná služba na ochranu detí rozhodla, že potrebuje zmenu prostredia.

Rodina z Montany teraz bojuje o znovuzískanie starostlivosti o svoju dospievajúcu dcéru po tom, čo ju uniesol štát CPS, pričom tvrdí, že ju rodina zneužívala za odmietnutie radikálnej rodovej liečby.

Dotyční rodičia jednoducho veria, rovnako ako mnoho racionálnych ľudí, že nezvratná medikalizácia tínedžerov môže spôsobiť viac škody ako úžitku.

Detaily: https://epoha.com.hr/2024/02/03/roditelji-u-sad-u-izgubili-skrbnistvo-nad-14-godisnjom-kceri-nakon-sto-su-se-usprotivili-njezinoj-promjeni-spola/

Aspoň nehovoríme po nemecky, však?

Dnes v Belehrade ďalší dôkaz toho, ako veľmi Srbi milujú šport. Vždy využijú každú príležitosť na cvičenie.

Borec tancuje od radosti po tom, ako bol vybraný ako najlepší na obranu vlasti

Španielsko: Bežecké závody žien vyhral biologický muž, ktorý sa vyhlásil za ženu

Španielsko sa pred časom naplno vrhlo do presadzovania „rodovej ideológie“ a – tak ako aj v ďalších „pokrokových“ krajinách – aj tu je už nejaký čas možné sa vyhlásiť za akékoľvek pohlavie. A rovnako ako inde aj tu je tento nový zákon zneužívaný úchylmi, ktorí sa chcú legálne dostať do ženských šatní, toaliet či väzníc, ale aj priemernými športovcami, ktorí nemajú v mužskej kategórii šancu na slušné umiestnenie.

Detaily: https://reduxx.info/spain-gender-fluid-male-runner-declares-himself-a-woman-to-participate-in-race-and-win-womens-prize/

Dúhová epidémia v amerických školách

Švajčiarska letecká spoločnosť povoľuje líčenie a parochne pre mužov

Nové pravidlá vo Švajčiarskej leteckej spoločnosti: Muži teraz môžu používať make-up, rúž a laky na nechty a holiť si nohy. Povolené sú aj parochne.

Swiss, dcérska letecká spoločnosť Lufthansy, teraz zavádza nové pravidlá pre vzhľad svojich zamestnancov. Muži teraz môžu používať make-up, rúž a lak na nechty a holenie nôh už nie je povinné. Pre všetkých zamestnancov sú povolené aj parochne, piercingy a dentálne šperky. Letecká spoločnosť modernizuje svoje predpisy a dáva príklad väčšej tolerancii a rozmanitosti.

Bizarný vzťah medzi dvoma homosexuálnymi ženami

Používatelia na celom internete sú znepokojení bizarným vzťahom medzi týmito dvoma homosexuálnymi ženami, kde sa s jednou dobrovoľne zaobchádza ako so psom. Možno je načase priznať, že s liberálnou LGBTQ komunitou môže byť niečo v neporiadku.

Bývalá superstar WWE opisuje drastické kroky premeny na ženu

„Bol som alfa samcom alfa samcov.“
Bývalá superstar WWE známa ako „Tyler Reks“ sa prepracováva späť do ringu.

Detaily: https://www.foxnews.com/media/former-wwe-superstar-describes-drastic-steps-transitioning-woman-alpha-males

🤣 Reprezentanka Ukrajiny v Eurovízii 2024

Alyona Alyona, ktorá predtým mala v ukrajinskom parlamente tričko na podporu nacionalistickej skupiny Azovstal, bola vybraná, aby reprezentovala svoju krajinu na Eurovízii 2024. Tentokrát zmenila imidž.
. . .
Božie cesty sú nevyspytateľné, ale že budú tak komické, sa nedalo predpokladať ani v najdivokejších fantáziách…