Big Pharma Insider v Tucker Carlson show

Big Pharma Insider v Tucker Carlson show

Big Pharma Insider v Tucker Carlson show 620 330 Doktor

Big Pharma Insider v Tucker Carlson o Pharma vymývaní mozgov

Každý, kto pozorne sledoval farmaceutické aktivity za posledné štyri roky, sa veľa naučil o metódach farmaceutického priemyslu pri predaji škodlivých očkovaní a liekov. Rovnako o zákaze užitočných, účinných a neškodných liekov ako ivermektín, hydroxychlorochín alebo antibiotiká, ktoré sú účinné proti zápalu pľúc. Ale tieto metódy sú bežné aj pri iných liekoch, ako sa ukázalo v Top Pharma Industry Insiders v Tucker Carlson.

Big Pharma nielen vymýva mozgy verejnosti , aby používala ich produkty, pokiaľ ide o Coronu. V novej epizóde s Carlsonom farmaceutický insider Calley Means odhaľuje , ako farmaceutické spoločnosti doslova „kupujú novinky “.

Means vysvetľuje, prečo je v americkej televízii toľko farmaceutických reklám. V USA je slogan „ Prináša vám Pfizer “ takmer taký známy ako moderátori správ, ak nie ešte viac.

„Keď je akvárium špinavé, vyčistite ho. Rybám nedávajte lieky“ , to sú argumenty Calleyho Meansa proti lieku Ozempic.

V piatok na Tucker Carlson Network Means vysvetlil, že skutočným cieľom farmaceutickej reklamy v televízii nie je predávať lieky. Namiesto toho sú spoty „taktikou lobovania za PR na nákup správ“.

Tu je niekoľko úryvkov:

TUCKER CARLSON: Mysleli by ste si, že menej ako dva roky po verejnom zlyhaní vakcín proti COVID bude viac ľudí v tejto krajine skeptických voči novým farmaceutickým produktom. A možno sú, ale nezdajú sa byť veľmi skeptickí voči lieku Ozempic, lieku na cukrovku, ktorý zjavne môže pomôcť ľuďom schudnúť, aspoň z krátkodobého hľadiska. A zároveň môžete sledovať, či sa dá krajina označiť za obéznu alebo nie. To je veľký problém. A mnohým ľuďom, mnohým z nás, by nevadilo schudnúť 20 kíl tabletkou. Tak prečo by sme to nemali robiť? Mysleli sme si, že by bolo zaujímavé vypočuť si druhú stranu, stranu, ktorú ste ešte nepočuli v otázke Ozempic, od niekoho, kto o tom veľa vie. Calleigh Means je zakladateľom spoločnosti TruMed. Kedysi pracoval pre farmaceutický priemysel. To už určite nerobí. A dnes príde do nášho štúdia. Calleigh, ďakujem veľmi pekne, že si prišiel.
….
TUCKER CARLSON: Takže chcete schudnúť 20 libier a hovorím zo skúsenosti, chcete schudnúť 20 libier, naozaj nechcete prestať jesť pizzu. Zdá sa, že je to super rýchly spôsob, ako byť zdravší. Prečo by ste nemali užívať Ozempic? Prečo by som nemal užívať Ozempic?

CALLEY MEANS: Existujú tri veľké dôvody, prečo je Ozempic veľmi problematický, a myslím si, že práve to je kameň úrazu v pochopení toho, čo sa v zdravotníctve pokazilo a úprimne povedané, korupcia farmaceutického priemyslu. Prvý bod, ktorý chcem povedať, je, že keď je akvárium špinavé, akvárium vyčistíte, nebudete dávať rybám lieky. A v Amerike je momentálne situácia taká, že si to nevšimnú. V Amerike máme momentálne veľmi špinavý bazén. 50 % tínedžerov a 80 % dospelých má nadváhu. A to sa stalo len za jednu generáciu. My ako Američania sme sa za poslednú generáciu nestali systematicky lenivejšími a, úprimne povedané, samovražednými. Niečo sa stalo. A hlavná chyba Ozempic je, že obezita nie je nedostatkom Ozempicu. Obezita nie je hlavnou príčinou problému. Obezita je len jednou vetvou stromu základnej metabolickej dysfunkcie, ktorá sužuje našu krajinu. Hovorili sme o tom, že viac ako 50 % Američanov má prediabetes, 33 % mladých dospelých – počkajte, väčšina Američanov má prediabetes? Oh, podľa niektorých ukazovateľov je to až 60% – z celej krajiny? Dospelých a 33 % mladých dospelých a tínedžerov. Máte diabetológa, ktorý by pred generáciou nevidel ani jedno dieťa s cukrovkou za celú svoju kariéru.

…..

CARLSON: Takže hovoríte, že farmaceutický priemysel kupuje televízne reklamy nie preto, aby presvedčil ľudí, aby sa pýtali svojich lekárov na určité lieky, ale aby podkopal spravodajský biznis?

MEANS: Je verejným tajomstvom, že pracujú pre farmaceutický priemysel.

CARLSON: To ma nikdy nenapadlo.

MEANS: Je verejným tajomstvom, že pracujú pre farmaceutický priemysel. Toto je verejné tajomstvo. Hlúpe reklamy, ktoré sa objavujú medzi správami, nemajú žiadny účel ovplyvniť zákazníka. Farmaceutický priemysel to už dosiahol .

Lekárov už kúpili. Sú v tom dobrí.

Nie, to je verejné tajomstvo. Výdavky farmaceutického priemyslu na reklamu v správach sú taktikou lobovania v oblasti vzťahov s verejnosťou, v podstate s cieľom kupovať správy.

Správy sa v podstate stali rozhodcom.

Že si strašný antivedecký luddista, ak sa pýtaš, prečo tie očkovania, ktoré vnucujeme našim deťom a ktoré podľa ich vlastnej reklamy doživotne menia imunitný systém dieťaťa…

Ak si túto otázku čo i len položíte, v správach vás označia za antivedu.

Ak sú dvaja najväčší výrobcovia vakcín v krajine zločineckými podnikmi v každom zmysle slova, GlaxoSmithKline a Merck uhradili dve z najväčších pokút v histórii americkej spoločnosti za posledných päť rokov za podplácanie lekárov a vytváranie zavádzajúcich výskumov, ktorými sú dvaja najväčší výrobcovia vakcín.

Médiá sa teda doslova hrajú na rozhodcu, takže nemôžete ani položiť otázku.

CARLSON: Ak ste poškodený očkovaním a veľa ľudí, vrátane niektorých, ktorých veľmi dobre poznám, má vážne poškodenie očkovaním, potom by ste sa na to nemali sťažovať.

ZNAMENÁ: Nie, ste „protivedecký“.

CARLSON: Aj keby sme dokázali, že ide o poškodenie vakcínou?

MEANS: Médiá hrajú rozhodcov, pretože sú nimi financované na každej úrovni.

CARLSON: To je veľmi desivé, Calley Means.

Zdroj: https://tkp.at/2024/02/04/big-pharma-insider-bei-tucker-carlson-ueber-pharma-gehirnwaesche/