Michal Zoldy: LEN PRE SILNÉ NERVY!

Michal Zoldy: LEN PRE SILNÉ NERVY!

Michal Zoldy: LEN PRE SILNÉ NERVY! 620 330 Mr Hyde

Áno, ale kto ich má? Kto ich v tomto strašnom marazme doteraz zázračne nestratil? Ja ešte zvyšky nervov chvalabohu stále mám, ale čoraz častejšie sú chvíle keď mám všetkého dosť a najradšej by som vstal, zozbieral 30 000 rozumných ľudí tu na Kysuciach a v okolí Považskej Bystrice a Bytče a vyrazil dolu do Bratislavy na štvrtkové námestie zavrieť tie urevané papule, čo tam každý štvrtok fanaticky škriekajú, dovolávajú sa konca súčasnej vlády a vykrikujú „Dosť bolo Fica, dosť bolo Pellegriniho.“ Čo chcete, blázni? Neviete čo tu spôsobil Lipšic, NAKA, Hamran, Matovič, Kolíková a spol? A kam sme sa dostali aj po hospodárskej stránke? Ste slepí a hluchí? Chcete tu vládu Šimečkových progresívcov, tej sa vám žiada? Chcete, aby malé deti učili už od škôlky onanovať, meniť si pohlavie, holdovať drogám, na fakultách odstraňovať dekanov a vymieňať ich za 24-ročných výrastkov, robiť si posmech zo starších, zatvárať ľudí do neľudských väzieb a vypúšťať ich zlomených po roku ako trosky len tak pre nič za nič? Pre potešenie ÚŠP? Ste sa tam v tých mestách, hlavne v Bratislave, odkiaľ sa ten zhubný „mor“ spoločnosti šíri, už načisto pomiatli?

Televízie sú každý štvrtok večer plné záberov z námestí miest a bezduchí redaktori tam rad radom dávajú mikrofón pred ústa účastníkom protestov. Ale nehnevajte sa na mňa, zväčša ide o tupé tváre mladých ľudí, z ktorých doslova vyžaruje nevzdelanosť, neskúsenosť, nevedomosť, neznalosť a najmä totálna ignorácia toho, čo sa tu počas uplynulých troch rokoch dialo. Akoby ich jedna progresívna mater mala….. Oni nemajú ani šajn, im je to jedno. Prizrite sa dobre do tých tvárí, aké prázdno v nich je, ale koľko je v nich pri tom slepej nenávisti. No a potom samozrejme, ako inak, prestrih na zlostné tváre „spasiteľov“ Slovenska – Korčoka, Šimečku a Hojsíka – a človek má dosť. Ste si vy tam na tých námestiach pod štedro financovanými tribúnami vôbec vedomí toho, čo robíte, za čo tam vlastne bojujete? Korunou všetkého je záverečný záber na protestujúceho otecka (okolo tridsiatky) s asi trojročným chlapčekom na pleciach, ktorý celému národu vysvetľuje, že je tam kvôli budúcnosti svojich detí…..Čo nepovieš, to naozaj? Aj on chce, aby to jeho malé chlapča už v materskej škôlke učili onanovať a vysvetľovali mu ako si zvoliť nejaké iné pohlavie než to, s akým sa rodičom narodilo? Kresťanský národ slovenský, čo sa to s tebou deje?

V noci som si pozrel najnovší rozhovor Mimi Šramovej s manželkou nebohého advokáta Krivočenka o tom, ako jej manžel zomrel na Covid prakticky bez akejkoľvek pomoci. Čo všetko prežívala počas jeho ročnej väzby, čo zakúsila potom a čo prežíva teraz. Na tej statočnej žene vidieť neuveriteľné utrpenie. Jej manželovi vo väzbe nedali tí hajzli 4 mesiace ani len náhradné okuliare, ktoré mu poslala keď sa mu tie jeho zlomili. Beštie….! Mimochodom, ako sa mu vlastne tie okuliare vo väzbe zlomili? Len tak, samé od seba, ako si niekto iný sám vylúpol oko?

Prajem vám v rámci možností pekný deň. Dnes musím zase na menší nákup do mesta a potom varím halušky s bryndzou a zemiakovo-hráškovú polievku. Občas si dám tie fajné pelendreky čo mám od Janky z Lučenca a snažím sa nerobiť si nič z toho, čo sa tu na Slovensku deje. Veľmi sa mi to ale nedarí. To viete, to je povaha 🙂

Zdroj: Mimi Šramová TG kanál

  • pekný komentár, rýdzo od podlahy. Ten otec s tým mali chlapčekom, to riadne prešvihol. Tu je vidieť imbecilta. S takouto chamraďou nieje možné inak sa baviť, ako bez milosti. Týmto zvrátením dezolátnom, nieje dovolené nič. A to podľa písma. ich zvrátenosť je jasná. týmto sa sami k tomu priznali. každý jedinec sa vždy ukáže, čo sa v jeho útrobách duše skrýva. Ježiš to povedal jasne-každý strom ktorí nenesie svoje ovocie bude vitať a každý strom poznáte podla ovocia, dobrý strom nenesie zlé ovocie ako ani zlí strom nemôže mať dobré ovocie. No a PS nielen len že nemajú nič, ale ich plody sú plné jedu. LGBTIQ…. je toho dôkazom-toto je ten jed. a aj tí čo jednajú ako oni. a ten muž s tým deckom je presne ako oni.