Nové údaje ukazujú vysokú nadmernú úmrtnosť

Nové údaje ukazujú vysokú nadmernú úmrtnosť

Nové údaje ukazujú vysokú nadmernú úmrtnosť 620 330 Doktor

Nové údaje ukazujú vysokú nadmernú úmrtnosť v USA na rok 2023

Počet „neočakávaných“ a nadmerných úmrtí medzi mladými Američanmi vzrástol v roku 2023 na bezprecedentnú úroveň, podľa oficiálnych údajov. V prvých deviatich mesiacoch roku 2023 bolo zaznamenaných ďalších 158 000 „neočakávaných“ úmrtí medzi mladými ľuďmi v porovnaní s rokom 2019 pred „pandémiou“.
Toto šokujúce číslo pochádza z oficiálnych údajov amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC). Údaje CDC však prechádzajú až do septembra 2023, pretože zdravotná agentúra financovaná daňovníkmi sa rozhodla databázu údajov verejnosti zatajiť.

Podľa správy The Hill počet „neočakávaných alebo „nadmerných“ úmrtí, ktoré si prvých deväť mesiacov roku 2023 vyžiadalo o 158 000 Američanov viac ako v rovnakom období roku 2019… Tieto údaje prevyšujú kombinované straty Ameriky z každej vojny od tej vo Vietname.“

„Popredná americká zdravotnícka agentúra Centers for Disease Control and Prevention sa v septembri rozhodla archivovať svoju webovú stránku s nadmernými úmrtiami, pričom poznamenala, že „tieto záznamy už nie sú aktualizované ,“ uvádza The Hill.

Zatiaľ čo sa zdravotnícke orgány, farmaceutické spoločnosti a médiá snažia presvedčiť verejnosť, že alarmujúce úmrtia sú len „konšpiračné teórie“, niektoré odvetvia nemôžu tento fenomén ignorovať. Poisťovne nemôžu hrať hru na pštrosa, pretože v prípade smrti musia vyplatiť peniaze.

„V roku 2021, v poslednom roku, za ktorý sú dostupné údaje, vyplatilo odvetvie podľa BestLink rekordných 100,28 miliardy dolárov na poistnom plnení v prípade smrti,“ informovali koncom októbra okrem iného Life Insurance News (LIN) .

„Vyplácanie nadpriemerných platieb začalo v roku 2020, v prvom roku pandémie, keď poisťovne zaznamenali 15,4-percentný nárast dávok pri úmrtí – najväčší jednoročný nárast od španielskej chrípky v roku 1918.

Nárast v roku 2021 bol 10,8 %, ale v prvých deviatich mesiacoch roku 2022 klesol na 74,27 miliardy USD v rovnakom období.

To je však stále viac ako 59,18 miliardy dolárov vyplatených v rovnakom období v roku 2019 pred pandémiou.

Pokiaľ ide o presnú úroveň úmrtnosti, LIN cituje agentúru, ktorá hovorí, že „vo všeobecnosti sme na úrovni 13,9 úmrtí na 100 000, čo je možno o 7 % viac, ako by malo byť“.

To však problém v skutočnosti neobjasňuje, pretože zohľadňuje úmrtnosť ľudí nad 65 rokov. Úmrtnosť osôb nad 65 rokov v skutočnosti klesla o šesť percent.

Podľa CDC sa však úmrtnosť mladších dospelých do roku 2023 zvýšila o viac ako 20 percent. Hillov článok napísal Dr. Pierre Kory a Mary Beth Pfeiffer. Kory je prezident a hlavný lekár Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC). Pfeiffer je investigatívny novinár.

Dvaja experti ďalej rozdeľujú čísla: “ Úmrtnosť bola o 26 percent vyššia medzi poistencami vo veku 35 až 44 rokov.“

„Úmrtnosť bola o 19 percent vyššia medzi 25- až 34-ročnými ľuďmi, čo pokračuje v prudkom náraste úmrtnosti, ktorý vyvrcholil v treťom štvrťroku 2021 na úrovni 101 percent a 79 percent nad normálom,“ uviedli obaja autori.

Obavy vyvolávajú aj príčiny smrti. Čísla v údajoch „ukazujú zvýšenú srdcovú úmrtnosť vo všetkých vekových skupinách ,“ píše LIN.“ A aj keď v roku 2022 klesali príčiny smrti súvisiace s COVID, ďalšie stúpali, najmä mŕtvica, cukrovka, ochorenia obličiek a pečene.“

Minulý november vyjadril komisár FDA Robert Califf znepokojenie nad klesajúcou priemernou dĺžkou života Američanov v sérii príspevkov na X:

Rovnako sa podarilo preukázať pokles strednej dĺžky života v Nemecku pomocou údajov Destatis .

Zdroj: https://tkp.at/2024/01/11/neue-daten-zeigen-starke-uebersterblichkeit-fuer-das-jahr-2023-in-den-usa/