Obeta pre väčšie dobro

Obeta pre väčšie dobro

Obeta pre väčšie dobro 620 330 Doktor

Blog autora Todda Hayena uverejnený na portáli Off-Guardian

Myslím si, že veľa ľudí verí, že naša spoločnosť sa stala takou komplexnou, s toľkými ľuďmi a takou potrebou spotreby prírodných zdrojov, aby sme sa cítili pohodlne, že to, čo nám teraz vláda vnucuje, je potrebné na prežitie.

To zahŕňa všetku kontrolu, obmedzenia, nútené očkovanie, blokovanie, cenzúru slobody prejavu, 15-minútové mestá a nespočetné množstvo ďalších obmedzení a mandátov. Táto viera je šialene hlúpa, ale hlúpa je rovnako hlúpa. Čo môžeš povedať?

Hej, som už naozaj unavený z toho, ako sa mačacie nohy preháňajú okolo všetkých tých odpadkov. Teraz nazývam veci pravými menami a zabúdam na slušnosť a politickú korektnosť. Títo ľudia, ktorí veria tejto šaráde, ničia naše životy, ako aj samotné ľudstvo.

Nechcem aby im bolo ublížené (dobre, páchateľom želám spravodlivosť), ale končím so snahou byť v tomto všetkom milý. Počuj ma, ty prekliate OVCA ! Vykroč na tanier a rob to, na čo bol tvoj Bohom daný mozog navrhnutý. Prestaň slintať pri nohách mamy medicíny a otca diktátora a vezmi si svoj život späť. Čo je veľa, to je veľa!

Fíha. Som rád, že som to dostal von.

V poslednej dobe som veľa čítal Patricka Wooda , pozrite si ho, ak ste tak ešte neurobili. Zdá sa mi, že som s týmito vecami trochu pomalý a často som posledný, kto objaví niečo, o čom väčšina z vás vie už desaťročia.

Wood nás ťahá hore, aby sme si to všetko pozreli z vtáčej perspektívy, čo mi veľmi pomáha, aby som získal lepšiu perspektívu. Samozrejme, vedel som o úsilí o globálnu centristickú vládu z perspektívy Klausa Schwaba, ale v skutočnosti som si nebol vedomý začiatkov tohto všetkého s Trilaterálnou komisiou, ktorú založil náš drahý priateľ David Rockefeller a jeho kamaráti Zbigniew Brzezinski a Jimmy. Carter (kto by si myslel?) v 70. rokoch. A samozrejme, dosť veľa sa toho dialo aj pred týmto dátumom. Utopické/dystopické ciele trvalo udržateľného rozvoja OSN , medzi ktoré patria iniciatívy inteligentných miest, Agenda 21 a Agenda 2030 pre trvalo udržateľný rozvoj , neboli niečo, o čom som si ešte relatívne nedávno (asi do roku 2022) uvedomoval.

Čo je vo všeobecnosti jasné, je základný prístup mrkv a palice k tomu všetkému. Mrkva sa tu visí už desaťročia a my práve teraz začíname dostávať malý kúsok palice. Naozaj dobrí škriatkovia (čo ja nie som, môj nos zjavne nie je dosť dlhý) od prvého dňa vedeli, čo sa deje. Škriatkovia s krátkym nosom, ako som ja, potrebujú trochu palice, aby na to začali naozaj reagovať. Ovce očividne potrebujú byť hlúpo zbité, kým si to vôbec všimnú. A vážna rana ešte nezačala.

Wood hovorí o Antonym Suttonovi, ranom piskorovi s veľmi dlhým nosom, ktorý prišiel s „Suttonovým paradoxom“ (v skutočnosti Wood mohol prísť s príslovím, ktoré sa hodí k Suttonovej práci a názorom). „Stupeň osobnej odozvy je nepriamo úmerný dĺžke trvania osobnej bolesti.“ Toto by sa malo premenovať na „Ovčie krédo“. Ovce v týchto dňoch cítia veľmi málo palice.

Toto všetko sa im zdá úplne úžasné. Prvýkrát sa im hovorí o tom, že planéta umiera v dôsledku zmeny klímy (a, samozrejme, všetci sme na vine), sú si jasne vedomí chudoby, rasizmu, porušovania ľudských práv a práv žien na celom svete a samozrejme aj nebezpečenstiev chorôb, vírusov a pandémie. Potom sa im povie, že ich organizácie GloboCap, ako sú OSN, WEF a WHO, sú tam, aby ich udržali v bezpečí a šťastných.

Stačí sa pozrieť na 17 cieľov trvalo udržateľného rozvoja. Kto by tvrdil, že toto sú úžasné ciele pre lepší svet? Skoncovať s chudobou, skoncovať s hladom, podporovať rodovú rovnosť, čistú vodu pre všetkých – museli by ste byť dosť chladní, aby ste nesúhlasili s tým, že svet by bol lepším miestom, ak by sa tieto ciele dosiahli. Aká pekná tučná šťavnatá mrkva. Prvým znakom palice je uvedomenie si, že tieto mrkvové ciele sú až príliš úžasné. Znie mi to trochu utopisticky, však? A všetci vieme, aspoň tí z nás s mozgom starším ako 10 rokov vo svojej mentálnej kapacite – utópia = dystopia.

Takže, v čom je problém? Ak máte idealistický druh mysle, prečo nesledovať tieto vznešené ciele? Po prvé, ľudia, ktorí to všetko vedú, majú mozog starší ako 10-ročný. Vedia, že toto všetko je poschodová posteľ. Vedia, že ide o mrkvový materiál a hlavným cieľom je prinútiť nás všetkých „7-ročných mentálnych ekvivalentov“, aby sme s tým prišli a zabúchali, „povedzte mi, povedzte mi, čo môžem urobiť, aby som vám pomohol? Povedz mi, čo musím urobiť, prosím, prosím, prosím, aj ja chcem všetky tieto veci!“

Odpoveď? Povedz mi. Počuli ste, „minimalizujte svoju uhlíkovú stopu, kupujte si elektrické autá, jedzte chrobáky, necestujte toľko, žite v inteligentných mestách, vezmite si vakcíny, o ktorých nič nevieme, recyklujte, zabaľte to a zomrite, alebo spáchajte samovraždu…“ Ďalej a ďalej a ďalej. A to je len začiatok.

Problémom sú najskôr nereálne ciele, to by malo byť prvým vodítkom. Ale aj keby boli ciele realistické, väčší problém predstavuje spôsob, akým sa to všetko uskutočňuje. Ciele sú lesť, mrkva, pretože skutočným cieľom je prinajmenšom vytvoriť centrálnu, nevolenú, nereprezentatívnu, technokratickú svetovú vládu, ktorá bude v konečnom dôsledku kontrolovať každý jeden aspekt nášho života – vrátane vytvorenia syntetického tela. A nie v náš prospech, bude to svet vytvorený len pre veľmi malú elitnú skupinu, ktorá má pod kontrolou všetky drobnosti života na planéte. Toto je len začiatok a môže to byť dosť zvláštne, ak sa do toho všetkého ponoríte, ako viem, že mnohí z vás to urobia. Polovicu vám nepoviem. A keď zostúpite do tejto králičej nory, začnete mať pocit, že ste vo veľmi strašidelnom sci-fi horore. Áno, je to také zlé. Je to takmer nepredstaviteľné.

„Och, ale musíme zachrániť planétu! Nemali by sme byť ochotní sa kvôli tomu obetovať? Nemali by sme byť ochotní pre dobro iných obmedziť svoju spotrebu, obmedziť svoje slobody, stať sa otrokmi, ehm, služobníkmi tohto systému, aby sme vytvorili lepší svet??“

Nie, my nie. Ale určite to tak vyzerá, však?

Iste, časť efektivity ich hry s manipuláciou pochádza zo skutočnosti, že niektoré z problémov, ktorým planéta čelí, pokiaľ ide o znečistenie, bezohľadné znásilňovanie svojich zdrojov, hladujúcich ľudí, zlú vodu a šialenú úroveň konzumu, ktorú zažívame, má základ v pravde. Predovšetkým preto, že táto agenda vytvorila práve tento svet – svet, na ktorom sa pracuje, vedome a zámerne, už nejaký čas.

Ale veľa z hrozného obrazu, ktorý vytvára agenda, jednoducho nie je pravda. A aj keby to všetko bola pravda, spôsob, ako postupovať pri náprave situácie, nie je spôsob, akým postupujú globalisti. Ich program je zlý, je genocídny, nielen pre ľudí, ale pre každý živý organizmus na Zemi, a je úplne vymyslený ako prostriedok na získanie kontroly nad obyvateľstvom Zeme a ich vykorisťovania – aspoň tým, čo z nej zostane po dokončení prvej operácie eliminácie…

Nekupujte mrkvu ani na sekundu. Určite bude nasledovať palica. A tá palica je veľmi dobrým príkladom…

Todd Hayen je registrovaný psychoterapeut pôsobiaci v Toronte, Ontario, Kanada. Má doktorát z hĺbkovej psychoterapie a magisterský titul v štúdiách vedomia. Špecializuje sa na jungiánsku, archetypálnu, psychológiu..

Zdroj: https://off-guardian.org/2023/12/30/sacrificing-for-the-greater-good/