Podvody s vakcínami: Texas žaluje Pfizer

Podvody s vakcínami: Texas žaluje Pfizer

Podvody s vakcínami: Texas žaluje Pfizer 620 330 Doktor

Texaský generálny prokurátor Ken Paxton žaluje Pfizer. Spoločnosť „nezákonne skreslila účinnosť vakcíny COVID-19 a pokúsila sa cenzurovať verejnú diskusiu o produkte“.

Republikán Ken Paxton je generálnym prokurátorom Texasu od roku 2014. Začiatkom tohto roka Paxton oznámil vyšetrovanie spoločnosti Pfizer a ďalších výrobcov vakcín. Vyšetrovanie je zrejme ukončené. Vo štvrtok oznámil, že žaluje Pfizer.

Škody spôsobené spoločnosťou Pfizer

Spoločnosť „nezákonne skreslila účinnosť vakcíny COVID-19 a pokúsila sa cenzurovať verejnú diskusiu o produkte,“ uvádza sa v tlačovej správe generálneho prokurátora štátu Texas.

„Hľadáme spravodlivosť pre ľudí v Texase, z ktorých mnohí boli donútení tyranskými očkovacími mandátmi vziať chybný produkt predávaný s klamstvami,“ povedal Paxton. „Fakty sú jasné. Spoločnosť Pfizer nepovedala pravdu o svojich vakcínach proti COVID-19. Zatiaľ čo Bidenova administratíva vyzbrojila pandémiu, aby uvalila nezákonné zdravotné príkazy na verejnosť a obohatila farmaceutické spoločnosti, ja využijem všetky nástroje, ktoré mám k dispozícii, aby som ochránil našich občanov, ktorí boli uvedení do omylu a poškodení konaním spoločnosti Pfizer.

V tlačovej správe sa tiež uvádza:

Spoločnosť Pfizer bola vinná z nepravdivých, klamlivých a zavádzajúcich činov a praktík tým, že nepodporovala tvrdenia o vakcíne COVID-19 v rozpore so zákonom Texas Deceptive Trade Practices Act.

Rozšírené tvrdenie farmaceutickej spoločnosti, že jej vakcína je 95% účinná proti infekcii, bolo veľmi zavádzajúce. Táto hodnota zodpovedala výpočtu takzvaného „zníženia relatívneho rizika“ pre očkovaných ľudí počas prvých dvoch mesiacov výsledkov klinických skúšok spoločnosti Pfizer. Publikácie FDA uvádzajú, že „znižovanie relatívneho rizika“ je zavádzajúca štatistika, ktorá neprimerane ovplyvňuje rozhodnutia spotrebiteľov.

Podľa vyšetrovania prokurátora bol Pfizer upozornený aj na to, že ochranu pred očkovaním nemožno presne predpovedať dlhšie ako dva mesiace, pokračoval jeho úrad. Napriek tomu sa spoločnosť Pfizer držala svojho tvrdenia a „propagovala zavádzajúci dojem, že ochrana vakcínou je trvalá, a verejnosti zatajovala informácie, ktoré vyvracali jej tvrdenia o trvaní ochrany vakcínou“. A napriek skutočnosti, že klinická štúdia nedokázala zmerať, či vakcína chráni pred prenosom, Pfizer spustil kampaň, aby zastrašil verejnosť, aby si vakcínu dala ako nevyhnutné opatrenie na ochranu svojich blízkych.

V skutočnosti produkt Pfizer nesplnil to, čo spoločnosť sľubovala. Počet prípadov COVID-19 sa po rozšírenom podaní vakcíny zvýšil a v niektorých oblastiach bolo percento úmrtí na COVID-19 vyššie medzi zaočkovanou populáciou ako medzi nezaočkovanou populáciou. Keď sa ukázalo zlyhanie jeho produktu, Pfizer sa rozhodol pravdu potlačiť. V žalobe sa uvádza: „Ako reagovala spoločnosť Pfizer, keď sa ukázalo, že jej vakcína zlyháva a životaschopnosť jej dojnej kravy je ohrozená? Zastrašovaním tých, ktorí šíria pravdu, a sprisahaním cenzúry jej kritikov. Spoločnosť Pfizer označila tieto šíriace sa fakty o vakcíne za „zločincov“. Obviňuje ich zo šírenia „dezinformácií“. A to prinútilo platformy sociálnych médií umlčať prominentných hovorcov pravdy.“

Počas vyšetrovania proti výrobcom vakcín sa Texaská snemovňa reprezentantov rozhodla začať konanie proti Paxtonovi. Obvinili ho z korupcie a zneužívania právomoci verejného činiteľa. Texaský senát však tento postup v septembri zamietol. Paxton má blízko k táboru Donalda Trumpa. Mnohí aktivisti v USA považujú Paxtona za jedného z mála vysokopostavených republikánov – alebo dokonca jediného – ktorý sa skutočne pokúša presadiť Big Pharma.

  • No v prvom rade je si treba položiť otázku. Kto izoloval COVID=NIKTO! a z toho je treba aj vychádzať. Niet žiadnych pochýb, že išlo o podvod, a zdieranie peňazí obyvateľstva a podvod na ich štátne rozpočty. Práve na základe toho, boli osadené vlády ktoré nikdy nevyhrali, ale boli umelo dosadené práve za týmto účelom-urobiť genocídu na obyvateľstve. Toto bol onen RESET ktorí bol pripravený. takže vlády tohoto obdobia sú zločincami a vrahovia. Jediný možný trest pre nich, je trest smrti.
    Kto všetko stál za týmto podvodom? BERGOGLIO, URŠULA LAJNOVÁ, TRUMP, SCHWAB. k tomuto využívali svojich lokajov LGBTIQ.
    Bergoglio a Uršuľa Lajnová mali spolu trojicky-dcéry, dve z nich sú už mŕtve. Jedna z nich ešte žije. No aká matka, taká katka. vsetky tri rovnaké. Vystupujú vo videách, pod menom CARRIE MADAEJ. A pretože sú trojicky sú dosť k nerozoznaniu. No podvodnicky všetky. Ktoré prejavovali plnú nenávisť k obyvateľov zeme,a hlavne k Bohu. URŠULA LAJNOVÁ, BERGOGLIO, SCHWAB-2x, ako aj ich dve dcéry sú už mŕtve. To čo vám predchádzajú sú samé podvody. tieto zrúdy, nahrali videá, ako aj fotky, ktoré boli staré cca. 20 rokov. Fotka Uršuli lajnovej zo svojím falošním mužom (ktorí bol mimochodom transsexualka=jej vlastná dcéra Aholiba a inde vystupuje ako Dana) a jej sedem detí-potkanov, (nakoľko mala len tri dcéry a tie sa narodili 27.1.1974 06:00) sú v skutočnosti Trampove ktoré urobil s malími dievčatami. A aby toho nebolo málo, samotný šéf. Pfizeru, je opäť jedna a tá istá zrúda, jej dcera Aholiba=Dana. To prečo ich vidíte ako muži, je spôsobené maskami a sintetizator zmeny hlasu (a tie niesú lacné) Tento plán bol vymyslený hlavne preto, ak by všetko padlo, dajú dole masky 🎭 a nik ich nepozná. Veď sú ženy a tie nik nehľadá, iba mužov.
    A najväčšia zrúda, zrúd, je práve Trump, zen riadil a riadi, všetko. Bol to on kto dosadil Bidena(aj keď hrá divadlo že nespravodlivo prehral voľby) Tento zločinec ma viac, kurvy na rukách ako samotný Hitler. Dobre si pozrite čo napáchali za bdobie čo bol prezident. Tie vyhrážky na nord-strem, kto presunul vojská do Poľska, zrusil zmluvu INF, vojny, vraždy, najviac uvalil sankcií na Rusko a doteraz ich riadi práve on. Za sankciami na plyn je práve on. Ktože uvalil sankcie na Čínu? a ktože obvinil Čínu, že sú to oni za COVIDOM, a ten liek ktorí pretláčal a stál 2000eu. a každý kto to vzal umrel. Bol to on kto spustil COVID, ako aj povinné očkovanie a karantény…… Dobre vedel, že všetko je to podvod a sám bol práve pre toto pretlačený aby sa stal prezidentom. Ak teda hľadáte zrúdu, tak je to práve Trump.