Alexander Riabov: POZOR, PREZIDENTKA UVAŽUJE

Alexander Riabov: POZOR, PREZIDENTKA UVAŽUJE

Alexander Riabov: POZOR, PREZIDENTKA UVAŽUJE 620 330 Mr Hyde

Prezidentka už vraj uvažuje, že niektoré osoby nevymenuje za ministrov.

Tak som si tak rozpomenul, ako nedávno opakovane vymenovala plagiátora a kozmetického obuvníka za ministra školstva; účtovno-daňového špekulanta a plagiátora za ministra financií; alebo bábkoherečku bez orientácie v sadzbe DPH, či vlastne v čomkoľvek za ministerku informatizácie.

Možno teda skonštatovať, že prezidentkine nároky na osobu ministra sú pekelne vysoké, spravodlivé a všetkým zrozumiteľné.

A možno ešte spomenúť taký detail, že na podobné vyberačky nemá z ústavy v žiadnom prípade mandát ona, ale iba občania, ktorí si svojich predstaviteľov v demokratických voľbách vybrali. A to v tých istých voľbách do parlamentu časť z nich dokonca znova demokraticky zvolila aj Matoviča (pokým sa nenájdu nejakí tí kajúcnici z osád, čo by to vyvrátili).

Akurát sa obávam, že o takto zdecimovanom právnom štáte bude musieť celú nadšenú pokrokovú bratislavskú kaviareň jedného dňa veľmi nepríjemne poučiť človek vo funkcii prezidenta, ktorý už ale nebude chcieť zastávať žiadne demokratické a právne hodnoty, a bude sa jednoducho iba odvolávať na to, že koná predsa iba úplne rovnako demokraticky a právne ako Kiska alebo vraj právnička Čaputová.

A to jediné si latéčkoví usŕkači bojujúci vraj za nejaké hodnoty, potom zaslúžia. Žiaľ na škodu nás všetkých, čo o bezbrehom znásilňovaní právneho štátu teraz mlčíme a dovolíme im, radovať sa z jeho ničenia.

Zdroj: TG kanál Alexander Riabov

  • Toto všetko zlo sa deje s požehnaním Vatikánu. Je to práve tento satanáš Bergoglio (toho času zavraždený 8.10.2023 06:00hod)ktorí nesie plnú zodpovednosť za túto genocídu ľudstva a zo svojou zrúdnou ženuškou URŠULOU lajnovou. (tiež mŕtva 12.6. 2023r. 06:00hod.)to čo ukazujú je nepodarená dvojnička, ktorá ani len hovoriť nevie anglicky, atď. používajú fotomontáž a kde aké podvody, len aby ukázali že je živá. A ako inak do úlohy sa vložil Borell, ktorí má upútať na seba pozornosť od falošnej Uršuli, ktorá už nieje. Ich snahou bola skutočnosť, nastoliť vlády sveta práve LGBTIQ a to už verejne a násilne.Pre podvodom dosadili túto nepodarenu vládu SK. na čele s čaputovu. Vražda Kuciaka a Martiny bola skutočne na objednávku a to od Trumpa. Tento scenára bol pripravený a táto zločinecká skupina (vláda Matoviča a Čaputovej počnúc zasvetencov z LGBTIQ) o tomto prevrate vedeli a to dopodrobna. vedeli aj o genocíde Covid-19 aj to že ich úlohou bolo vydrancovať štátnu pokladňu, zdevastovať ekonomiku a následne pripraviť triunfálny návrat LGBTIQ v podaní PS.Mali urobiť všetko pre ti aby bola nastolená vláda LGBTIQ a všetky zverstvá s tým spojené. Svojou výhrou si boli absolútne istý. Veď vyrok Čaputovej aby sa ľudia nebáli umierať v tejto krajine, je jasný dôkaz je tuposti a pripravovania genocidy toho obyvateľstva Pohľad odborníkov ich nijako nezaujímal, vždy boli nastrčený hoštachleri ktorí mali presní direct príkaz ako zavádzať. ak sa niekto pozorne pozrie na vládnutie týchto babrákov, uvidí jasne ich postup devastacie tohoto obyvateľstva. a to počnúc aj vraždami v teplární v Bratislave. a iními podvodnými prehmatmi. Verili vo svoju nesmrteľnosť ale druhým priehrštim dopriali smrť. z toho tieto zrúdy mali neskutočnú radosť. čím viac mŕtvych, tým bola ich radosť väčšia. a podržtašky si chodili pre direct do Bruselu. Až sa im celí ich svet začal rúcať. Umrela Uršula a s ňou jej tri sestrenice, ako aj ich muži. Rotchild, rockefeller, Soroš ako aj ich dcéry. Nik z nich nemal syna, iba dcéry, tie sa však prezliekali za mužov a k tomu používali mužské masky. Nenechajte sa mýliť, v Taliansku môžete kúpiť masku, ktorá je neuveriteľné k nerozoznaniu od skutočnej tvári. stojí 800eur.no financie týchto zrúd sú oveľa vyššie.