LGBT propaganda naberá na obrátkach XVII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XVII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XVII. 620 330 Mr Hyde

Čas letí a my Vám prinášame už sedemnáste pokračovanie tohto najobľúbenejšieho seriálu. Na choré veci treba upozorňovať – preto tento seriál vznikol.

Môže sa muž stať ženou? Odpoveď od domorodcov z kmeňa

Už aj Braun – choré

Spoločnosť Braun vyvolala kontroverziu tým, že použila trans muža (biologickú ženu) s dvojitými jazvami po mastektómii na propagáciu svojich holiacich strojčekov pre mužov.

Detaily níjdete v našom článku: Bojkotujte Braun

Predvolebný spot – LGBT ZABÍJA VAŠE DETI

Transgenderová hovorkyňa Ozbrojených síl Ukrajiny Sarah Ashton-Cirillo bola okamžite suspendovaná a prebieha vyšetrovanie

Jej vyhlásenia z posledných dní neschválilo velenie Severného vojenského okruhu a velenie ozbrojených síl Ukrajiny.

Velenie TDF vykoná oficiálne vyšetrovanie okolností týchto vyhlásení a prijmú vhodné rozhodnutia.

Na berlínskej železničnej stanici sa zhromaždili stovky ľudí, ktorí sa identifikujú ako psy, aby bránili práva svojho druhu

Na stretnutie pribehlo z celého sveta až tisíc takýchto ľudí, ktorí sa identifikujú ako psy, pričom komunikovali iba vytím alebo štekaním na seba.

Zdroj: https://nypost.com/2023/09/19/hundreds-of-people-who-identify-as-dogs-gather-in-city-center-call-animal-control/

Miliónový pochod proti vštepovaniu LGBT ideológie do škôl

V najväčších kanadských mestách sa konal „miliónový pochod“ proti vštepovaniu LGBT ideológie do škôl

Na zhromaždeniach proti 2SLGBTQIA+ (počet písmen narástol) je najviac vidieť transparent: „Nechajte naše deti na pokoji.“

Oficiálny názov pochodu #1MillionMarch4Children

Približný počet Kanaďanov zhromaždených na mítingoch je zatiaľ ťažké pomenovať, no určite je ich pol milióna.

Biologickí muži súťažia proti ženám aj v takých športoch ako Jiu-Jitsu

Stále viac krajín umožňuje mužom, ktorí sa vyhlásia za ženy, pretekať v ženských športoch. Tým ženské športy úplne degradujú a ženy prestávajú mať najmä v silových športoch motiváciu na ďalšie súťaženie.

Pokiaľ všetko pôjde aj naďalej rovnakou cestou, tak ženský šport pre biologické ženy úplne zanikne, pretože muži budú časom dominovať aj týmto kategóriám.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by taelor moore. (@taelornmoore)

Zdroj: https://reduxx.info/us-video-of-trans-identified-male-competing-against-woman-in-jiu-jitsu-match-sparks-controversy/

Šéf UFC sa bráni tomu, aby transgender ženy súťažili s jeho dcérou

Transgender žena zostáva biologickým mužom a prezident organizácie UFC Dana White si preto nepraje, aby sa s nimi jeho dcéra stretávala v súťažiach. „Nechcem sa toho dňa dožiť,“ vyhlásil.

Je to ďalšia šialená vec, ktorú ponúka súčasný svet.

Hoci sa téma zatiaľ dotýkala predovšetkým atletiky, plávania, cyklistiky alebo bojových športov, Dana White sa rozhodol upozorniť na absurditu zapájania transgender športovkýň príkladom disciplíny, ktorej sa venuje jeho dcéra.

„Poviem vám to takto: Mám dcéru a nechcem sa dožiť dňa, kedy by proti mojej dcére súťažil niekto, kto je biologický muž,“ pustil sa White do výkladu.

A tá disciplína?

Whiteova dcéra sa venuje súťažiam roztlieskavačiek…

„V jej svete sa zatiaľ nič také nestalo,“ rozpráva pobavene White, ktorý zároveň odmietol zapojenie transgender športovcov v rámci MMA. Súhlasí totiž s tými, ktorí upozorňujú na biologické výhody transgender žien.

„Myslím si, že je to len ďalšia šialená, ale naozaj šialená, vec, ktoré sa v dnešnom svete dejú, as ktorými sa všetci snažia vysporiadať,“ zakončil Dana White svoju úvahu.

Zdroj: UFC

Erdogan bol v rozpakoch z homofóbie

Turecký prezident si pomýlil farby OSN s vlajkou LGBT. Sťažoval sa, že v sídle organizácie sú všade dúhové vlajky. V skutočnosti však majú pestrofarebné plátna naznačovať trvalo udržateľný rozvoj únie, píše Reuters.

„Jeden z problémov, ktorý ma najviac trápi, je, že v sídle OSN je všetko vo farbách LGBT: schody a iné miesta. Koľko LGBT ľudí je teraz na svete? Ľudia, ktorí sú proti nim, majú tiež právo byť vypočutí,“ citovali Erdogana turecké médiá.

Diplomati OSN uviedli, že sídlo teraz zdobí 17 farieb, ktoré predstavujú 17 cieľov trvalo udržateľného rozvoja, ktoré svetoví lídri prijali ešte v roku 2015. Medzi ciele patrí boj proti chudobe, hladu a klimatickým zmenám. Reuters poznamenáva, že generálny tajomník OSN Guterres podporuje práva LGBT, ale v kancelárii organizácie nie sú žiadne „dúhové“ vlajky.

Dnešný kvíz:

V akom štáte sa môžete identifikovať ako plaz?
1.Slovensko
2.Rusko
3.USA

Také indivíduá naozaj na ulici stretávať nechceme

Aj srandičku treba …

Na záver niečo krásne – Family Pride v Srbsku

Takto vyzerá skutočná hrdosť.