LGBT propaganda naberá na obrátkach IX.

LGBT propaganda naberá na obrátkach IX.

LGBT propaganda naberá na obrátkach IX. 620 330 Mr Hyde

Tento seriál asi nikdy neskončí … Aj kebyže sme silno chceli, aby áno. Treba len držať palce, nech sa strana PS a podobné odnože nedostanú do vlády, aby nám tieto choré veci tiež nepriniesli. Toto naozaj nie. Ďakujeme, neprosíme.

Mexiko: Sexuální násilník, který se prohlásil za ženu, byl umístěn v ženské věznici, kde napadl spoluvězenkyni

Podobných případů je dnes nepřeberně, nicméně tento přináším jen jako důkaz, že se nejedná čistě o problém tzv. „hodnotového Západu.“

Genderová ideologie plně zachvátila také mnohé středo a jihoamerické země, ale i Japonsko a začíná „vystrkovat růžky“ třeba v Indii.

Tedy zemí, které se daly na tuto politiku prosazování transgenderismu je poměrně hodně. Jde o jasně depopulační politiku, která je stále více cílena na děti.

Detaily: https://reduxx.info/mexico-female-inmate-sexually-assaulted-by-trans-identified-male-at-womens-prison-in-chalco/

Světový šampionát v plavání v Berlíně zavádí „otevřenou kategorii“ pro 60 různých pohlaví

Berlín je velmi „pokrokové“ město. Je nejen jedním z nejvíce multikulturně obohacovaných evropských měst a aspirantem na titul „udržitelného“ uhlíkově neutrálního města, ale chlubí se i velmi vstřícným postojem k LGBTQ komunitě, což ostatně ukazuje i výstavba bytového komplexu určeného výhradně lesbám.

Není tedy divu, že na nepřebernou škálu různých pohlaví myslí i v době, kdy plánuje světový šampionát v plavání. I když i tento krok by byl hoden k zamyšlení, neboť oficiálně existuje asi dvojnásobek pohlaví, než jsou ta, jimž nyní Berlín účast povoluje.

Po celém světě je chronicky známý případ z USA, kde všechny šampionáty žen již dva roky jasně vyhrává biologický muž, který se prohlásil za ženu – translesbu – Lia Thomas.

Detaily: https://unser-mitteleuropa.com/berlin-erstmals-offene-kategorie-beim-schwimm-weltcup-fuer-mehr-als-60-geschlechter/

Homosexuál homofóbom

  • k tomu netreba komentár. Krásne napísané
Homosexuál homofóbom

Hlavnú cenu v súťaži Slovak Press Photo získala fotografka Dorota Holubová za fotografiu z LGBT protestu.

Medzinárodná porota ocenila jej foto z protestu za práva LGBTI ľudí, krátko po incidente na Zámockej.

Dorota Holubová

Na záver si ukážeme krátke video z Poľska. Liberálne vyjadrenie …

Jana Szostak, kandidátka na volebnej listine Poľskej liberálnej strany

„Drag camp“ letný LGBT tábor v Kalifornii.

Daniela Špinar: Bála som sa, že môj sexuálny život sa skončil. Muži však trans ženy chcú

Tak chlapi, priznajte sa, ktorí?

daniela spinar

Moji rodičia …

Niečo pre rodičov. Myslite na to …

A keď sme začali s tými rodičmi. Veľmi zaujímavé čítanie.

Zdieľate fotky šťastných detí? Možno „kŕmite chúťky“ pedofilov

Asi to poznáme všetci – rolujete si nástenkou po Facebooku a tu dcérka sesternice z druhého konca Slovenska oslavuje desať rokov, tam sa kamarátke zo školy narodil synček a šťastní rodičia aj s jeho mierami zavesia fotku nádherného bábätka na nástenku … delíme sa o fotky na dovolenke, či dôležité momenty. No nie so všetkými, ktorí ich vidia, sa deliť chceme.

Chránite však svoje fotky dostatočne? Ste si istí, že sa k nim nedostane neželaná pozornosť pedofilov, upriamuje pozornosť NBÚ. Psychológ zase konštatuje, že nie všetky fotky sú skutočne také vtipné, ako sa rodičovi zdajú a pri väčších deťoch rodičom radí, aby si s nimi sadli a spoločne vybrali fotky, ktoré „smú“ ísť na sieť.

Odborníci sa rozhodne zhodujú, že na internet nepatrí ŽIADNA nahá fotka, ani len bábätka. Mimochodom, dôležité je aj to, ako a s kým svoje fotky zdieľate. Pred časom tak spravila modelka a herečka Simona Krainová.

Stojí za prečítanie: https://www.hlavnydennik.sk/2023/08/23/zdielate-fotky-stastnych-deti

Nemecko uľahčí zmenu rodovej identity – postačí už len vyhlásenie.

Úradný zápis o pohlaví v matričných registroch tak bude možný jednoduchým vyhlásením bez psychiatrických posudkov a zdĺhavých súdnych konaní.

Vyhlásením bude možné zmeniť aj krstné meno, pokiaľ si to bude osoba meniaca rodovú identitu priať.

Sami podať vyhlásenie budú môcť aj neplnoletí od 14 rokov veku so súhlasom zákonného nástupcu. Tento súhlas môže nahradiť rozhodnutie rodinného súdu. Za mladšie osoby musia urobiť vyhlásenie zákonní zástupcovia. Upraviť bude možné aj rodné listy, označenie matka a otec môže žiadateľ nahradiť termínom rodič.

Zdroj: https://apnews.com/article/germany-transgender-legal-registry-changes-16abda63c22f7ac800ee126e6f51d856