Peter Tóth: AKO SA Z VAGOVIČA UČENÍK VLADIMÍRA MEČIARA STAL

Peter Tóth: AKO SA Z VAGOVIČA UČENÍK VLADIMÍRA MEČIARA STAL

Peter Tóth: AKO SA Z VAGOVIČA UČENÍK VLADIMÍRA MEČIARA STAL 620 330 Mr Hyde

Po včerajšom rozhodnutí Košíc o novelách trestných kódexov sa spolu s ďalšími ústavnoprávne negramotnými škrabákmi hystericky o zem hodil aj istý Marek Vagovič. Táto baba Vanga slovenskej žurnalistiky na Facebook vycapila vyhlásenie, že ústavný súd je ďalší chorý prvok na scéne.

V praveku slovenskej politiky použil na adresu ústavného súdu úplne rovnaké slová v deväťdesiatych rokoch minulého storočia Vladimír Mečiar, keď sa mu nepáčil nález strážcu ústavnosti. Doslova povedal, že je to ďalší chorý prvok na scéne. Bola z toho poriadna mediálna aj politiká metelica a vcelku oprávnene, pretože išlo o prejav absolútnej neúcty k zvrchovanému arbitrovi v oblasti ochrany ústavných práv.

Avšak čo nie je dovolené expremiérovi, je povolené slovenskej babe Vange. Dokonca aj plagiátorsky používať výroky trojnásobného premiéra Vladimíra Mečiara. Keď adresuje ústavnému súdu presne tie isté slová, žiadna mediálna smršť ani odsúdenie sa nekonajú. Naopak, progresívna knajpa (žiadna kaviareň, ale osratý pajzel) tlieska a súhlasne prikyvuje.

A tak sa Vagovič učeníkom (a plagiátorom) Vladimíra Mečiara stal.

Zdroj: FB Profil Datel.sk