Michal Zoldy: PREPOČÍTALI SA, MOC UŽ TOTIŽ NA SLOVENSKU NELEŽÍ NA ULICI

Michal Zoldy: PREPOČÍTALI SA, MOC UŽ TOTIŽ NA SLOVENSKU NELEŽÍ NA ULICI

Michal Zoldy: PREPOČÍTALI SA, MOC UŽ TOTIŽ NA SLOVENSKU NELEŽÍ NA ULICI 620 330 Mr Hyde

Zúfalý boj o verejnoprávnu televíziu a rozhlas zo strany opozície pokračuje ďalej. Včera si do TA3 zavolali ústavného odborníka, aby s ním prediskutovali čo všetko sa ešte dá prípadne urobiť, aby bolo možné zvrátiť nový mediálny zákon a zachrániť v poslednej chvíli RTVS s Machajom, Jančkárovou, Makarom a Havranom prostredníctvom Ústavného súdu, lebo naň sa ide opozícia obrátiť ak prezident Pellegrini zákon podpíše a ten bude vzápätí vydaný v Zbierke zákonov.

Smiešno-smutný Matovičov poslanec Michal Šipoš nás chcel včera presvedčiť, aké fantastické a dokonalé to tu bolo za ich vlády, ale aká katastrofa sa teraz prihnala na Slovensko po vlaňajších septembrových parlamentných voľbách. Prepočítali sa….. všetci, úplne všetci, vrátane médií, sa osudovo prepočítali ak si po voľbách v roku 2020 mysleli, spolu aj so Zuzanou Čaputovou, zvolenou o rok skôr, že Smer-SSD a Robert Fico sú navždy porazení, a že už majú moc pevne, definitívne a navždy v rukách po tom, ako ju po vražde Kuciaka a Kušnírovej v podstate zbierali zo zeme. Prezidentsko-vládny tandem Čaputová-Matovič rozbehol spoločnú „očistu“ Slovenska v predstave, že ich éra vojde do dejín ako to najlepšie, čo mohlo „túto krajinu“ postretnúť. Veľa vypočítavých ľudí si na tej predstave budovalo oportunistickú kariéru, bohužiaľ vrátane väčšiny novinárov, vrátane tých verejnoprávnych, ktorí sa ochotne prepožičali ku kopaniu do politickej mŕtvoly s názvom Smer-SSD. No a čo sa vlani na jeseň zrazu nestalo…? Na ich kolektívnu hrôzu sa Smer a Fico vrátili a teraz to kadekoho, vrátane Lipšica, Ćurillovcov, Mazáka, Hamrana, spolu s vedením RTVS a servilnými novinármi odstredivou silou vystavilo do ofsajdu, čiže do postavenia mimo hry. A zákonite prichádzajú aj zaslúžené konzekvencie. Síce pomalšie ako by bolo treba, ale prichádzajú. Darmo sa teraz Jančkárová tvári pluralitne a dúfa, že sa všetko zabudne a pobeží to po starom. Mimochodom, o tom, že ako novinárka zlyhala a prepadla na celej čiare nebolo žiadnych pochýb po kolosálne zbabranej brnenskej televíznej relácii kde sa Klaus spolu s Mečiarom znechutene zdvihli a odišli bez pozdravu lebo nemali chuť na jej škandalózne tendenčné a primitívne zavádzajúce otázky a komentáre. Vo svojej nemiestnej hyperaktivite si s tým jej naivným úsmevom od ucha k uchu potrebovala kopnúť ešte aj do kultivovaného rozdelenia ČSFR v gescii Klausa a Mečiara.

Roman Michelko – frontman hnutia za prepotrebnú obrodu zdeformovanej Matovičovskej televízie a rozhlasu – by si mal dobre rozmyslieť čo, kedy, o kom a kde hovorí, a dávať si pri tom ako „mediálny guru“ na jazyk lepší pozor, aby sa neskôr nemusel trápne ospravedlňovať, že on „to tak nemyslel.“ Ćožeby nemyslel…. samozrejme, že to tak myslel, veď nie je malý chlapec, a nech sa už pre boha živého ten Košičan toľko neospravedlňuje lebo mal pravdu ak povedal, že Jančkárová a Makara už od jesene na obrazovku nepatria. Povedal len to, čo si myslí a želá väčšina z nás, aj keď už neplatíme tie zrušené koncesionárske poplatky. A nech nám láskavo nik nehovorí, že sme nedemokratickí, lebo to, čo predvádzali spolu s Makarom, nemalo s mediálnou pluralitou nič spoločné.

Prezident Pellegrini zákon podpíše, o tom som presvedčený, a permanentne hysterická opozícia stroskotá na Ústavnom súde lebo zmena RTVS na STVR nemá s protiústavnosťou nič spoločné. Bude to ich ďalšia zaslúžená prehra.

Zdroj: Mimi Šramová TG kanál