Ministerka Martina Šimkovičová a anketa Slovenka roku 2024

Ministerka Martina Šimkovičová a anketa Slovenka roku 2024

Ministerka Martina Šimkovičová a anketa Slovenka roku 2024 620 330 Magdalena Nadzamova

Vážená pani ministerka Šimkovičová,

žiadam Vás, aby ste prešetrila, či v tomto prípade postupuje RTVS nestranne a bez cenzúry.

Poslala som to organizátorke tejto ankety, ktorá vyslovene nadržuje v mediálnej oblasti RTVS. Iné nominantky tam ani nie sú. Predsa súkromná spoločnosť si nemože robiť reklamu cez RTVS keď priamo nadržuje len RTVS a ostatných zo súťaže Slovenka roka vynechá. To je cenzúra z oboch stran. I zo strany súkromnej spoločnosti, i zo strany RTVS.

A moderátorka RTVS Marta Jančkárová cenzurovala a cenzuruje informácie o závažnej kauze a odmieta sa vobec tým zaoberať, i keď to je vo verejnom záujme Slovenska.

Tu sú dokazy v článkoch, i mailová komunikácia s ňou, i so Zuzanou Vicelovou z RTVS, s ktorou sme bývalé spolužiačky. Preto mi aspoň odpovedala. Inak by ma asi ignorovala, ako pred rokmi Zuzana Ťapáková, ešte ako riaditeľka TV Markíza.

https://popelka.blog.pravda.sk/2024/06/08/marta-janckarova-slovenska-televizia-a-cenzura-v-nej/

https://popelka.blog.pravda.sk/2024/06/09/cenzura-v-rtvs-a-u-janckarovej-nekonci/

https://popelka.blog.pravda.sk/2024/06/10/rtvs-a-mail-poslancom-ohladom-cenzury-v-tejto-institucii/

A posielam to na viaceré mailové adresy z dovodu, keby to náhodou pani ministerka nečítala alebo vyhodila bez prečítania ako jej bývalý kolega Peter Kotlár:

https://popelka.blog.pravda.sk/2024/06/11/poslanec-peter-kotlar-maily-vyhadzuje-bez-precitania-cenzura-v-rtvs-ho-nezaujima-i-ked-spolupracoval-s-martinou-simkovicovou/

Ďakujem za pochopenie a dúfam, že pani ministerka Martina Šimkovičová budete konkrétnu cenzúru v RTVS v mojom prípade riešiť verejne. A to čo najskor, nech si tam za peniaze daňových poplatníkov nerobia, čo chcú.

S pozdravom

Magdaléna Nadzamová

Doplnenie a oprava: Simona Frantová je moderátorka TA3 a expriateľka Andreja Danka, poslanca NR SR. Podľa nižšie uvedeného článku pred rokmi, keď bola priateľkou Andreja Danka žila v luxuse a predpokladám, táto radová moderátorka nič až tak významné z hľadiska žurnalistiky pre Slovensko neurobila.

https://plus7dni.pluska.sk/diskusia/domov/dankova-frajerka-topi-luxuse-odkial-vzala-radova-redaktorka-drahe-roby-kabelky

Ja som si myslela podľa popisu, že je moderátorka RTVS. Lenže mail sa mi vrátil ako nedoručiteľný. Preto som hľadala, kde som sa pomýlila, či urobila preklep. Lenže som zistila, že nielenže pracuje v inej televízii, ale je expriateľkou známeho politika. Podľa jej životopisu ta jej nominácia na Slovenku roka vyzerá trochu otázne.

To i Anna Lučaiová Žitná viac urobila pre žurnalistiku ….i keď i ona sa téme nefunkčnej polície a prokuratúry nechcela venovať. Mail som jej zaslala už pred rokmi. A tiež občas manipuluje, viď rozhovor s právnikom Drgoncom na TA3, keď ešte pracovala v tejto televízii.

Tu je zaslaný mail organizátorke ankety Márii Rehákovej:

Súkromný blog prispievateľa / Profily progresivne.com sú kontaktnou názorovou platformou. Názory publikované v tejto platforme nemožno stotožňovať s postojmi vydavateľov a redakcie progresivne.com