Roman Martiška: PÁN GENERÁLNY, NUDÍTE SA?

Roman Martiška: PÁN GENERÁLNY, NUDÍTE SA?

Roman Martiška: PÁN GENERÁLNY, NUDÍTE SA? 620 330 Mr Hyde

“Prokuratúra vedie trestné stíhanie pre únik zdravotnej dokumentácie premiéra,” oznámil generálny prokurátor Maroš Žilinka. Kto podal trestné oznámenie na tento prípad? Lebo slovenské orgány pojem ex offo nepoznajú, ak ho spoznali, tak potrebujú ho využiť práve v tomto prípade?

Najvyšší čas, aby v superrýchlom konaní odsúdili člena ochranky, ktorý natočil atentátnika a pravdepodobne aj s jeho občianskym preukazom poslal verejnosti. Nemalo sa to stať, úniky z trestných konaní sú porušením zákona, ale naozaj sa týmto ide prokuratúra “chváliť”. Práve tento únik zabránil vzniku konšpirácií proti, ktorým chcú všetci bojovať alebo ten boj je len proti niektorým?

Pán Žilinka, nami platení prokurátori sa nudia, keď sa potrebujete chváliť stíhaním pre únik zdravotnej dokumentácie premiéra Roberta Fica? Úniky z trestných spisov do červených denníčkov, ktoré boli počas posledných troch vlád na dennom poriadku sú už vyšetrené? Práve tieto úniky sú zárodkom rozoštvávania spoločnosti, čo vyústilo do atentátu na premiéra. K čomu slúži táto informácia? K získaniu plusového bodu v červených denníčkoch?

Pán Žilinka, aj z Vás títo “novinári” robili štvavú zver pre udeľovanie paragrafu 363, a to len na základe únikov z trestných spisov, ktorými manipulovali verejnú mienku. Ako ohrozuje, resp. komu škodí únik zdravotnej dokumentácie premiéra? Ak trestné oznámenie podal premiér Fico, tak sa ospravedlňujem, ale konať ex offo v tomto čase a v tomto prípade, mi príde komické, ešte komickejšia je potreba o tom informovať verejnosť.

Ak už, teda konáte, tak snáď sa dočkáme informácie, že s podobným elánom bolo začaté aj stíhanie v prípade úniku informácií z polície smerom k politikovi Štefanovi Hamranovi, ktorý aj vďaka týmto informáciám dostáva ako kandidát do Európskeho parlamentu mimoriadny mediálny priestor! Komu okrem kandidáta Hamrana pomohol únik informácií smerom k nemu? Lebo únik smerom k verejnosti prakticky zrušil šírenie klamstiev v samotnom zárodku…

Zdroj: FB profil Roman Martiška