Michal Zoldy: O ČOM CHCE PAVOL DEMEŠ HOVORIŤ S CHMELÁROM?

Michal Zoldy: O ČOM CHCE PAVOL DEMEŠ HOVORIŤ S CHMELÁROM?

Michal Zoldy: O ČOM CHCE PAVOL DEMEŠ HOVORIŤ S CHMELÁROM? 620 330 Mr Hyde

Neuveriteľné, Pavol Demeš – „otec“ všetkých proti-ficovských politických mimovládok na Slovensku – ktorý by teraz mal čušať ako voš pod chrastou, ticho šúchať nohami a modliť sa, aby Fico nezomrel, je tak neskonale drzý, že vylezie von do RTVS :24 a chce odrazu zmierovať? Koho a s kým, do pekla?

Čo si ten človek myslí, že my nevieme čo sa tu dialo, kto to tu celé roky všetko proti Smeru a Ficovi zákerne a špinavo riadil a organizoval? Namiesto toho, aby zaliezol, má v sebe tú drzosť, že s tým svojím záludným úsmevom chce teraz ísť dokonca za Chmelárom a hovoriť s ním – o čom, pre Boha živého? Chmelár pár dní pred atentátom na nášho premiéra vo svojom videu na YouTube rozkryl fungovanie, riadenie a financovanie politických mimovládok na Slovensku zo zahraničia….. o čom s ním chce „mimovládkár“ Demeš hovoriť? Všetci vieme veľmi dobre kto je Demeš a ja s plnou vážnosťou vyzývam, prostredníctvom Danici Országhovej, lebo inak to urobiť neviem, aby Demeša v žiadnom prípade neprijal a nehovoril s ním. To je ten posledný, s kým by sa mal Chmelár kvôli čomukoľvek stretnúť.

Kde bol Demeš pred týždňom, pred tromi mesiacmi, pred pol rokom, v roku 2018 po vražde Kuciaka keď jeho mimovládky a neoliberálne médiá robili Fica zodpovedným a beštiálne štvali proti nemu a Smeru ako besné? Kde bol? Prečo nezmieroval vtedy? Teraz chce niekoho zmierovať? Zbláznil sa či čo? Čo si myslí, že sme tu všetci padli na hlavu a žerieme seno? Jeho krivohubá kamarátka Vášáryová nazvala voličov Fica spodinou. Prečo sa proti tomu nepostavil? Kde do pekla bol keď to tu extrémne gradovalo až do nepríčetna? Kde bol keď ten mladý študentík Hodál vyzýval k likvidovaniu ľudí, ktorí nesprávne volili?

Súhlasím s Huliakom….. nemôžem to nechať tak!

Včera som poslal Demešovi správu, na ktorú samozrejme do dnešného rána nereagoval. Čo môže povedať, práve on? Tu je moja včerajšia správa a pošlem mu po jeho televíznom vystúpení aj ďalšie:

„Pán doktor, čítam Váš príspevok a žasnem. Vy teraz idete niečo zmierňovať…? Poznáme sa roky…..Vaši komentujúci tu počas troch vlád po roku 2020 neboli? Nevideli kto tu štve, kto stavia šibenice Ficovi, kto vyrevuje, že Ficovi vládnuť nedovolíme, ktorý bratislavský gymnaziálny zasran tu chcel po prezidentských voľbách v roku 2019 krágľovať ľudí? Čo ste tam mali všetci hlavy v piesku či čo? A kto hnal ľudí na protestné mítingy na námestí po prehratých septembrových a prezidentských voľbách? Nebuďte pán doktor smiešny. Žiadame vyšetrenie atentátu, ale do dôsledkov, vrátane zistenia vinníkov celého toho štvania proti Ficovi a vládnej koalícii po voľbách. Je koniec majdanovania!“

Zdroj: Mimi Šramová TG kanál