LGBT propaganda naberá na obrátkach LVII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach LVII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach LVII. 620 330 Mr Hyde

Toto sa považuje za najsilnejšiu armádu na svete

Chlapi majú byť chlapmi …

Stane se výuka LGBT v českých školách realitou?

Ministr školství Mikuláš Bek by chtěl zařadit toto téma do školního programu.

🌈„Já si myslím, že to do výuky patří… I u LGBTQ+ komunity je vidět, jak se měnil pohled na tyto lidi, od toho, že jde o nemoc, po to, že se to respektuje jako normální stav. Tohle jsou věci, které lze ve škole pojmout bez nějakého ideologického problému,” myslí si člen hnutí STAN.

Já jsem si kouřil ko*** … pecka!

🏳️‍🌈„Zákonodárci Tennessee schválili zákon, který by kriminalizoval ty, kteří pomáhají nezletilým s transgender přechodem“

Těm, kteří pomáhají dětem s přechodem, hrozí až 15 let vězení.

„Zákonodárci státu Tennessee schválili zákon, podle kterého by bylo zločinem pomáhat nezletilým podstoupit změnu pohlaví. Návrh zákona se přesunul do Sněmovny reprezentantů, kde se očekává, že získá další podporu od republikánů. Republikánská senátorka Janice Bowlingová navrhla zavedení nového zákona ve státě. Řekla, že by měly existovat tresty pro každého „dospělého, který ukrývá nebo přepravuje neemancipovaného nezletilého“ do Tennessee „za účelem podstoupení zakázaného lékařského zákroku, jehož účelem je umožnit nezletilému identifikovat se s vnímanou identitou, která není v souladu s jeho nebo její pohlaví, žít pod jiným jménem nebo kontaktovat lékaře, aby eliminoval vnímané nepohodlí nebo utrpení způsobené nesouladem mezi skutečným a požadovaným pohlavím nezletilého.“

Dospělým, kteří poruší zákon, hrozí tři až 15 let vězení a pokuta až 10 000 dolarů.“

DETI NIE SÚ LABORATÓRNE POTKANY. Čo sa stalo s ľuďmi?!

Táto doktorka doslovne povedala, že nepoznajú dlhodobé účinky blokátorov puberty a potom ich okamžite implantovala 8 ročnému dievčatku, ktoré verí, že je trans. DETI NIE SÚ LABORATÓRNE POTKANY. Čo sa stalo s ľuďmi?! Títo lekári patria do väzenia!!

„Každý môže byť ženou“💩

Nebinárne je vymyslené slovo

Ste buď Muž alebo Žena.

Prestaňte deti učiť klamstvám

Zastavte diabla, aby klamal vaše deti.

Keď sa zamyslíme nad touto fotkou ktorá je vnímaná aktivistami LGBT ako úplná normálnosť, tak tých menej jednoduchších musí napadnúť logická otázka.

Ako môže byť nejaká žena feministkou a zároveň propagovať transexuálov, čiže LGBT komunitu, keďže tieto dva aktivizmy si oponujú?
Prečo?
Pretože popdľa logiky by mal byť feminizmus považovaný za homofóbny aktivizmus, lebo feministka vidí ako žena mení koleso, a prezlečený muž za ženu čiže trans sa na ňu pozerá ako na nejakú slúžku.

Už len slovo feministka predstavuje pojem, ktorý robí rozdiel medzi mužom a ženou, čiže v tomto prípade aj rozdiel medzi transexuálom. Ak transexual zbije ženu, tak feministka to vníma ako útok na ženské pohlavie, čiže nevníma ho ako ženu, ale ako muža, čiže popiera jeho inakosť cítiť sa ako žena.

Chápem že sa v tom dá stratiť lebo logiku v tom nenájdeš, ako nenájdeš logiku v tom že Čaputova je feministkou a zároveň aj aktivisktou LGBT. Možno ani sama nevie čoho je aktivistkou….stačí keď sa dá na tom zarobiť a zviditeľniť…..

Ľ. Hrica

Niečo o aktuálnych PORUCHÁCH osobnosti

Pointa až na samém konci videa!