Michal Zoldy: DRUHÉ KOLO PELLEGRINI – HARABIN, ČISTÁ ŠPEKULÁCIA?

Michal Zoldy: DRUHÉ KOLO PELLEGRINI – HARABIN, ČISTÁ ŠPEKULÁCIA?

Michal Zoldy: DRUHÉ KOLO PELLEGRINI – HARABIN, ČISTÁ ŠPEKULÁCIA? 620 330 Mr Hyde

Ale čo ak? Čo ak by sa do druhého kola prezidentských volieb predsa len prekvapujúco nedostal Korčok ale Harabin? Nič by som proti tomu osobne nemal, práve naopak. Veď Harabin stále rastie, aspoň ja mám také signály naprieč krajinou a trúfam si povedať, že ak by voľby neboli v marci ale v júni, je dosť možné, že by do tých čias Korčoka predstihol.

Čo by sa v takom prípade za takých nečakaných okolností na Slovensku dialo, to by určite stálo za tú unikátnu skúsenosť. Pravdepodobne by Železničná spoločnosť Slovensko musela niekoľko týždňov vypravovať mimoriadne rýchliky na západ a diaľnica D1 smer Brno by bola nepretržite preťažená a upchatá. Na strechách osobných áut a v prívesných vozíkoch neo-liberálov kopy batožiny utekajúcich do „bezpečia“ v Čechách a ďalej na bájny západ.

Stále sa tu hovorí len o alternatíve súboja v druhom kole v podaní dvojice Pellegrini – Korčok. Ak by ale druhé kolo bolo Pellegrini versus Harabin mohlo by sa poľahky stať, že by ho Harabin nakoniec vyhral. To by sa tu potom ešte len diali veci….! Myslím, že Čaputová by nečakala do júna, okamžite by sa šmahom pobalila a odišla by s celou Progresívnou kolónou Korčokovských „utečencov“ preč. Harabinizácia Slovenska je niečo, čo by kaviarenský svet psychicky neuniesol. V takom ZOMRI by na druhý deň vyhlásili definitívnu záverečnú, GLOBSEC by sa samorozpustil a starý Soros aj so synom by zaknihovali čistú stratu nemalých dolárových investícií. Trenčiansky festival Pohoda by sa v tej „nepohode“ definitívne odsťahoval aj s celou perepúťou svojich skalných Hríbov, Šimečkov a Havranov kamsi na Letenskú pláň v Prahe. Médiá takzvaného hlavného prúdu by sa potiahli čiernym súknom a povyhadzovali by hordy nepotrebných redaktorov a redaktoriek von na skládky odpadu. Naopak na našom vidieku by vyhrávali ľudovky, organizovali by sa veselice a národ by jasal ako po vyhratých majstrovstvách sveta v hokeji.

Slovensko by sa po odchode Progresívcov zázračne zjednotilo a zotavilo a obávaný prezidentský palác by sa pre zmenu stal obľúbeným pútnickým miestom. Po LGBTI ani chyru ani slychu. Na Štefana by sa slávilo a spievalo nielen v kostoloch, ale aj na voľných priestranstvách. Aj pôrodnosť by v tom veľkom nadšení zakrátko stúpla, to vám garantujem 🙂

A čo sa mňa týka, ja by som konečne zavesil každodenné komentovanie na klinec a venoval by som sa až do smrti už len svojej záhrade.

Môžeme snívať.

Zdroj: Mimi Šramová TG kanál

  • viem že predchádzajúce prezid. vol. vyhral Harabin. Dám mu i tentokrát svoj hlas.
    No tie predchádzajúce ešte sa budú musieť otvoriť a zaškodnici budú po právu potrestaný. A nepomôže tu tliachanie Laššákovej ze to či ono sa nesmie zo zákona. dobre vie ze všetky volby boli podvod. To jej strašenie zo zákona je len vyfabulovany podvod. len udržať podvodnikov za každú cenu pri moci.