Grant Shapps má pravdu, URČITE bude ďalší „útok v štýle novičok“

Grant Shapps má pravdu, URČITE bude ďalší „útok v štýle novičok“

Grant Shapps má pravdu, URČITE bude ďalší „útok v štýle novičok“ 620 330 Doktor

„Varovanie“ ministra obrany Spojeného kráľovstva pred ďalšou otravou Skripaľa bolo presné, len nie tak, ako to myslel.

Pred dvoma dňami sa objavila správa , že britský minister obrany Grant Shapps varoval, že krajina môže čeliť ďalšiemu „útoku v štýle novičoku“.

A má úplnú pravdu – aj keď pravdepodobne nie tak, ako chce, aby ste si mysleli. Ale k tomu sa dostaneme.

Najprv by sme sa mali opýtať: Čo presne je „útok v štýle novičoku“? Čo chcelo Shappsovo hrozné varovanie povedať?

Pre tých, ktorí možno nevedia, Shapps sa odvolával na údajnú otravu (nervovou látkou nazývanou „novičok“) exilového ruského dôstojníka GRU/agenta MI6 Sergeja Skripaľa a jeho dcéry Julie v Salisbury v marci 2018, ktorej „oficiálny účet“ bol podrobený tomu, čo by sa dalo zdvorilo nazvať „prebiehajúca revízia“.

Bolo nám povedané, že „novičok“ je „5-10-krát smrteľnejší ako plyn VX“ a „zbraň je príliš smrteľná na použitie“ …. A napriek tomu sa jej okázalo nepodarilo zabiť ani jeden zo svojich cieľov v Salisbury.

O dva roky neskôr si ju nedávno zosnulý Alexej Navaľnyj zrejme nechal pretiahnuť cez spodnú stranu nohavičiek . Rovnako ako Sergej a Julia Skripaľ sa úplne zotavil.

Dosť slabá ukážka zatiaľ najsmrteľnejšieho neurotoxínu na svete.

Ale potom sa zdalo, že príbeh Novičoka nikdy nevedel, kam smeruje.

Z takmer úplne neúčinnej „smrteľnej“ vražednej zbrane…

…do prvých (od redigovania) správ, že Skripaľovci trpeli otravou fentanylom …

…na cvičenie chemických zbraní „Toxic Dagger“ …

…zjavná zhoda okolností, že hlavná sestra britskej armády bola prvou osobou, ktorá sa starala o „obete“…

…na D-oznámenie na Pabla Millera (Skripalov manipulátor MI6).

Nikdy nebol jediný aspekt celého prípadu, ktorý by dával nejaký zmysel, dokonca ani sám o sebe.

[Úplný archív nášho spravodajstva o Skripaľovi si môžete prečítať tu https://off-guardian.org/category/skripal-case/ ]

Vráťme sa k našej úvodnej otázke: čo znamená „útok v štýle novičoku“ ?

Podľa Shappsa a celého západného establišmentu to znamená, že ruskí tráviči prenasledujú predmestské ulice Británie s fľaštičkami neurotoxínu v rukách a posielajú nevinných civilistov.

…ale čo v skutočnosti znamená „útok v štýle novičoku“ ?

Znamená to masívne rušivé, očividne zorganizované falošné podujatie, v ktorom sa mocné agentúry a inštitúcie pokúšajú predať agendu spriadaním príbehu, ktorý sa reviduje a protirečí si, keď je to potrebné, a nikdy sa ani nesnaží prispôsobiť zdravému rozumu alebo dokonca fyzikálne zákony.

Má teda Shapps pravdu? Bude ešte jeden?

Oh, takmer určite.

V dnešnej dobe je toho iného veľmi málo.

Zdroj: https://off-guardian.org/2024/02/27/grant-shapps-is-right-there-will-definitely-be-another-novichok-style-attack/

  • Otrava Skripala, špióna ruska, ktorí bol otrávený vo VB malo skutočne spustiť vojnu proti Rusku. Urobiť niečo takéto a chcieť vyvolať sv. vojnu, musel biť plán práve toho, kto túto vojnu pripravoval. Zaujímavé že pismo o tomto skutku píše. Ale pretože tito kreténi sú podlí, ich príprava sa obrátila proti nim. Táto vojna mala začať v roku svetsky 2007.a to hneď na nový rok sv. Nástupom nového sefaOSN. nemal biť nim nik iný ako Schwab. No identické dvojča Schwaba. Ano boli dvaja. V tom bol ich podvod. Pismo sa o tom zmieňuje takto, šelma ktorá bola ranená až k smrti, opäť ožila a divili sa všetci obyvateli zeme a drak dal moc svoju tej šelma…… Tu nastupuje druhý Schwab.. identické dvojča. Vsimnite si prosím, že písmo dokonale popisuje ich postup. Na jednu stranu, poukazujú na skutočnosť, že boha niet a písmo je prežitok, no na druhej strane sami túžia po tejto moci. A ako vždy, ich podlosť ich sama porazila. Nakoľko mal nastúpiť do OSN práve Schwab a keďže to nespravil, ale dal nastúpiť, miesto seba Pan Ki Muna a to bola ich prehra. Ich plán sa nijako nezdaril, ale stroskotal. Schwab1 sa totižto veľmi bál o svoj pupušsky život, lebo pismo mu jasne vravelo. Budeš popravený. V roku 2006 cca. november. som poslal SMS vtedajšiemu šéfovi Markízy V. Mikovi. poznáme sa odmala, vyrastali sme v jednom meste Ilava. Vedel som že cez túto tel. spoločnosť unikajú správy von, tak som mu iviedol túto správu. Viem že na nový rok 2007 nastúpi na post OSN Eufemia del Buono. (v tej dobe si tak vravel. A jeho brat si vravel Dibittonto. v knihe Andělé hviezdnych lodí a je tam odfoteni práve Schwab s ženou=Sodoma. no fotka samotného spisovateľa chybala 😂 a tak sa prezradili) nehovoriac že samotná kniha bol podvod. Až na jednu udalosť, a tou bola atómová vojna 3sv.toto pripravovali sami, nakoľko písmo nič také nezverejňuje.
    ale k meritu-naráz nám tu umrel Navalnii-toto malo biť presný návod na už spomínaní scenár Schwaba z r. 2007.No sú to len blbci a kreténi. Písmo tomuto vraví, pridali ste a tak vám bude pridané rany….. Tento pupuš Makrela sa chcel ujať vedenia po vzore Schwaba, ale nejak sa nám k tomu zabudol vyjadriť samotný Schwab a Bergoglio z Vatikánu. dvôvod je ten, že už dávno sú mŕtvi. Inak by už priamo vystúpili v TV. 📺. A to ich primitívne prehadzovanie si horúceho zemiaku, sú smiešny. Neskoršie vyhlásenia týchto mŕtvol, to môže len dokázať. A hľa, všade je ticho 🤫.

    • No a keďže sú plný podvodov, Navalnii sa dal zaočkovať práve, vakcínou od Pfizeru 😂. No ako sami od Pfizeru vraveli, každý si zodpovedá sám za seba ak sa dá očkovať ich podvodnou vakcínou. No a Navalnii, ktorí pohŕdal všetkým, čo malo emblém Rusko sa opäť ukázal ako užitočný idiot bažiaci po sláve a peniazoch. Bol šťastný že bol vo väzení, dobre vedel že ho chceli zavraždiť práve mocipáni zo západu A zrovinka cez jeho nepodarenú ženušku. No nakoniec sa im to podarilo cez Pfizer vakcínu. Tak to je paródia.