LGBT propaganda naberá na obrátkach XLVII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XLVII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XLVII. 620 330 Mr Hyde

Predtým – Teraz

Krátke video o tom, čo sa začína robiť na školách. CHORÉ VECI!

LGBTQ aktivisti obsadili štátny kapitol v Iowe

  • na protest proti návrhu zákona, ktorý by klasifikoval pohlavie podľa biologických znakov.

Chudáci deti – Karneval v Španielsku

Je červená karta ministerky kultúry pre granty LGBT organizáciám naozaj nespravodlivá?

Možno to čitateľa prekvapí, ale v prípade stopky pre granty LGBT organizáciám z ministerstva kultúry najviac utrpí päť mimovládok. Za niektorými z nich pritom figurujú rovnakí ľudia. Okrem Saplinqu všetky propagujú buď škodlivé ideológie, alebo prehnanú sexualizáciu či dokonca fetišizmus.

Dva týždne sa ozýva rozhorčenie na adresu ministerky kultúry Martiny Šimkovičovej. Jej avizovanú stopku pre granty LGBT kritizovali najmä strany Progresívne Slovensko a SaS. Líder progresívcov Michal Šimečka na protivládnom proteste v Bratislave vyhlásil, že ministerka šíri konšpirácie, nenávisť a homofóbiu.

Detaily: https://standard.sk/560924/je-cervena-karta-ministerky-kultury-pre-granty-lgbt-organizaciam-naozaj-nespravodliva

Toto je #DragQueen Oliver HerFace, ktorý pravidelne číta v knižniciach deťom

… a mesto New York to podporuje.

V kulturistike sa otvorila nová kategória – pre mužov, ktorí sa cítia ako ženy

Ale je tu dobrá správa pre ženy – šialenci budú „bojovať“ proti svojmu druhu oddelene.

Aktivista za práva LGBTQ ľudí v Poľsku Bart Staszewski je presvedčený, že v krajine prichádza „nový začiatok“

Reagoval na ospravedlnenie sa moderátora štátnej televízie za homofóbnu propagandu šírenú v štátnych médiách v posledných rokoch.

Sociálna reklama v Írsku – takto si jej autori predstavujú írsku rodinu

Humus v Martine (fotené 15.2.2024)

Grécka vláda sa domnieva, že zákon o manželstve osôb rovnakého pohlavia, prejednávaný tamojším parlamentom, pomôže v „geostrategickej súťaži s Ruskom“

Hlasovanie o iniciatíve sa uskutoční vo štvrtok večer. Nápad kritizuje grécka ortodoxná cirkev, ale vláda zastáva názor, že zákon chráni ľudské práva.

📷Na foto: zhromaždenie tisícov ľudí v Aténach, ktoré sa konalo tento týždeň na námestí Syntagma proti legalizácii manželstva osôb rovnakého pohlavia.

Grécky parlament legalizoval „manželstvá“ osôb rovnakého pohlavia a stal sa tak prvou „ortodoxnou“ krajinou na svete, ktorá tak urobila

Gréci sa báli, že ich v tomto predbehnú Ukrajinci.

Opíšme si, čo už na túto tému povedali grécki politici.

Grécka vláda považuje legalizáciu sobášov osôb rovnakého pohlavia za „strategický nástroj“ v konfrontácii s Ruskom, ktoré bojuje proti LGBT propagande (v Rusku uznávané ako extrémistické hnutie a zakázané). Tento postoj vyjadril grécky minister pre migráciu a azyl Dimitris Keridis v televízii Skai TV, keď komentoval diskusiu v tamojšom parlamente o návrhu zákona o manželstvách osôb rovnakého pohlavia a adopciách detí nimi.

„Aj na tom záleží v geostrategickej súťaži medzi Západom, ktorý podporuje práva LGBT a je otvorenou, slobodnou spoločnosťou, a Ruskom, ktoré prostredníctvom svojich systémov, ako je Moskovský patriarchát, bojuje proti bigotnosti v týchto otázkach,“ vyjadril svoj názor Keridis.

To znamená, že uznanie Grécka ako krajiny pederastov malo za cieľ postaviť sa proti Rusku. Inak sa vyhrať nedá.