Trump: Teroristický útok z 11. septembra 2001 bol dielom USA

Trump: Teroristický útok z 11. septembra 2001 bol dielom USA

Trump: Teroristický útok z 11. septembra 2001 bol dielom USA 620 330 Doktor

Z technického hľadiska a vďaka odvysielaniu BBC 9. novembra 2001 je už dávno jasné, že zrútenie troch veží WTC mohlo spôsobiť len vysoko profesionálna demolácia. Po takmer štvrťstoročí, sa v primárkach bývalý americký prezident a teraz nový prezidentský kandidát Donald Trump rozhodol povedať pravdu o útoku na Dvojičky v New Yorku. Podľa Trumpa mu americké úrady „zakázali hovoriť“ na štyri roky, ale teraz chce hovoriť otvorene.

„Nedošlo k žiadnemu útoku na dvojičky Svetového obchodného centra.“ Nebol to útok, o ktorom sme sa domnievali, že by zahŕňal iné krajiny. Nakoniec sme sa však nechali vtiahnuť do vojny na Blízkom východe. Minuli sme 9 biliónov dolárov, zabili sme milióny ľudí ,“ povedal Trump

Trump potvrdil jednu z hlavných verzií útoku z 11. septembra, ktorá všetko uvádza na pravú mieru. Tragédia, ktorá zabila tisíce ľudí, umožnila štátom napadnúť Afganistan, Irak a potom Líbyu a Sýriu. Aj „vďaka“ teroristickým útokom sa pozornosť odklonila od operácie USA a NATO v Juhoslávii.

Už vtedy Američania provokovali moslimský svet, aby ospravedlňoval zvýšenie vojenského rozpočtu a prítomnosť svojich kontingentov v iných regiónoch a aby si dali „carte blanche“ na páchanie zločinov po celom svete.

A teraz sa naozaj bojím o život Donalda Trumpa.

Donald Trump: „O tejto téme som mlčal štyri roky, ale teraz o tom neustále hovorím, nemali sme útoky na WTC (Twin Towers), nemali sme útoky, aké ste videli a neexistovali žiadne dôkazy o tom, že by do toho boli zapojené aj iné krajiny… ale skončili sme tak, že sme boli vtiahnutí do vojny na Blízkom východe… Minuli sme 9 biliónov dolárov, zabili sme milióny ľudí, na našej strane, na ich strane, …a čo sme dostali? Nič. Všetko, čo sme dostali, bola smrť a krv.“

Bývalý americký prezident označil zahraničnú politiku krajiny za hanbu a poznamenal, že súčasná politika sa opäť zamotala na Blízkom východe.

To hovoria technici

Odborný garant na TU Ingolstadt Prof. Dr. Maximilian Ruppert je statik a odborník na trhacie práce. 4. novembra 2023 na kongrese Klubu jasných slov prvýkrát v živote verejne vystúpil o tom, ako náhodne prežil 11. september 2001 (11. 9.) spolu so skupinou odborníkov statikov, a ako to dnes hodnotí. Pre neho osobne to bol začiatok konca vedy. Tu je prednáška o najväčšom teroristickom čine modernej doby. A tu ako rozhovor:

Tu sú niektoré úryvky z nej:

Langemann: Po pozorovaní tohto kolapsu… boli v tomto malom kruhu nejaké pochybnosti? Mohli povedať: „No, možno je to naozaj iná udalosť, pretože… lietadlá – všetci sme ich videli.“

Ruppert: Nie, žiadne pochybnosti. Ani jedna. To sa nestalo. Vedeli sme to hneď. Musel to byť plánovaný výbuch, nech už bol akokoľvek vykonaný. Okamžite sme však vedeli: Boli strhnuté kontrolovaným spôsobom. A to sme videli len dve veže. Tretiu vežu [WTC 7] som pochopil až o mnoho rokov neskôr.

O tejto tretej veži panuje zmätok ohľadom bizarného príbehu, ktorý zahŕňa reportérku BBC Jane Stanleyovú, ktorá v deň útokov naživo informovala z New Yorku o páde WTC7. Zrútenie WTC7 ohlásila o 20 minút skôr 11. septembra, budova stále stála a bola za ňou jasne viditeľná.

11. septembru sa podrobne zaoberal aj historik Daniel Ganser. Ako sa uvádza, niekoľko stavebných inžinierov z ETH Zurich a amerických univerzít dokázalo, že kolaps je možný len prostredníctvom cielenej demolácie, ktorú Ganser odhalil ako obzvlášť „okúzľujúce príklady falošných správ“.

Hovorca čínskeho ministerstva zahraničia tiež obvinil Spojené štáty, že sú zodpovedné za 11. september.

Zdroj: https://tkp.at/2024/02/01/trump-terroranschlag-vom-11-september-2001-war-werk-der-usa/

 • 😅 Trump ako vždy sa ukázal ako podvodník a Kréten. V domnení že zhodí špinu na druhých sa sám strelil do nohy. V dvojičkách ide spolu s nimi a za vlády tohoto imbecila započala skutočná genocída a vraždy, vojny. Ten blud, že Trump nezačal ani jednu vojnu sú rozprávky pre nevzdelancov. Bol to práve tento Kretén, ktorí robil všetko pre to aby EU nemala plyn z Ruska a bol to on kto priravoval útok na Rusko, zrušil jednostranne zmluvu INF a otvorené nebo. Bol to on kto začala vyzbrojovat Ukrajinu proti Rusku a pripravovať utok na Rusko. A tých vrážd ani nepočítam. Najviac sankcií proti Rusku dal práve tento kretén Trump. Prečo asi tak to robil? Či nebodaj z lásky k Rusku, alebo už len na samotnej príprave na vojnu. V zákulisí čaká len na to ako to dopadne a keď videl, že je to zlé, naráz je to zlé čo oni robia. Nie náhodou za jeho vlády bola vojna v Sýrii a ktože dal lúpiť ropu zo Sýrie a doteraz su amíci tam. A tie tomahawky ktože dal strieľať na Sýriu.? Stojí za vraždou Kuciaka a martinky. je ruka v ruke s URŠULOU lajnovou,. O obchodovaní detí atď. ani nevravím. Jeho vyrok, budem brániť LGBTIQ a budem a budem. Bodaj by aj nie ak jeho synovia su homoši a dcéra incesmanka. Čo od takého Kreténa môže kto čo čakať. Ten zoznam jeho podlosti je hodne ale hodne dlhý. Hrá sa na spasiteľa sveta, no padne na samé dno pekla. Rimanom k1 hovorí práve o ňom.

  • malí dodatok. Kretén Trump si je vedomí, že môj hlas, mu nijako nemôže ublížiť. 😇 Aký to omyl! Mimochodom, zabudol ozrejmiť, že do dvojičiek, nenarazili žiadne lietadlá ale rakety usarmy. A tento záver je veľmi podstatný. Povedať že sme si to zhodili sami a nedokončíť nakusnutú vetu…… Prečo zobral od Soroša, toľké milióny. Veď bol v krachu ako stavbár. Dobre vie že Soroš už dávno nežije, v domnení že ho nik nemá ako svedčiť. Zrovna tak vie že lucifer pápež Bergoglio už tiež nežije ako aj jeho žena, kterak že túto skutočnosť nevraví.? Trump nechce biť len prezidentom USA on chce vládnuť celému svetu. Veď ľudí už dosť oklamal.

  • Nemáš to kúsok pomýlené? Trump versus dvojičky v 2001 a vojny o ktorých si písal?
   Trump sa stal prezidentom v 2017.

   • ešte raz a presne. – D. Trump nar.14.6. 1946 (aspoň tak uvádza.) mal v roku 2001 – 54 rokov. podnikal v stavebníctve atď. pred krachom ho zachránil Soroš. Dostal od neho cca. 30mil.dolarov. o ostatných daroch ani nevravím. toho času má teda 77r.
    k meritu veci. Trump riadil celý ostrov hrôzy. Dal zavraždiť Epsteina. toto neskôr používal na vidieranie nehovoriac že sa sam aktívne zapájal do pedofilii a vrážd, malých dievčatok.
    A že nebol v tom čase prezident USA? čo ma čo s tým čo spoločného biť v tej dobe prezident? Ten odpad J. Busch bol len bábkov ktorí počúval rozkazy. Už v tej dobe riadil všetko Schwab (a Bergoglio) a mal identické dvojča Schwab2. Biblický sa volali Assur a Gog. Raz Schwab povedal=Boh je mŕtvy. Nemyslel Boha ako takého ale svojho brata.Oby dvoch som velmi dobre poznal. išiel som po nich od 1989r.Pred tým vystupovali pod menom Dibitonto ako taliani. nosili okuliare a dali sa zmeniť.(vyzual) No zbytočne. No kto dominoval sa volal MAGOG=Bergoglio. Váš problém je že nepoznáte písmo.On a jeho žena mali v čase svojej smrti 120r. Uršula bergogliova umrela 12.6. 06:00h. 2023r a Bergoglio 7.10. 06:00h 2023r. to čo majú na svedomí tyto dva si ani len predstaviť neviete. No obaja sa narodili 12.6. 06:00h. 1907r.O ich psychopatickych zverstvach píše podrobne pismo. Aj zjavenie aj písmo vás spravuje o ich zverstvach. A bol to Bergoglio, ktorí bohu povedal do 100rokov zničím tvoju církev.. O tomto vraví písmo.
    toto všetko bude uverejnené a celí svet to bude počuť a vedieť. Beda je tomu kto sa proti tomuto postaví. Lebo kde aké nezmysli sú schopný uverejniť, no pravda je umlčovaná.
    Budete až v šoku kto to všetko riadil a spravoval.

 • Gabriel sa nepletie, nik taký kto by odhaloval zločincov v takom rozsahu a vedel i kto je kto i časy i tajomstvá písiem a skryté veci nie je.
  Trump je skutočne za všetkým spomenutým vyššie a i za vojnami i dodával zbraňové systémy na Ukrajinu i do Polska. Tiež velmi horlivo podporoval Uršulu hlavne ten Pfizer a warp speed operácie zaštepenia, ako velmi chválil a odporúčal experimentálne vakcíny a liek čo luďom odpálil ladviny a ich plúca zaliala voda.Trepali o mieri aj s mikulášeneckým pápežom a pritom stali za vojnami ako spomína aj biblia. Zrušil aj INF dohodu o raketách najväčšiu bezpečnosť sveta. Trump uvalil najviac sankcií na Rusko. I Putin to sám hovoril.
  Bol za tým zničením nordstreamu, to jemu vadil. Senilný Biden čo sa nevedel ani pozdraviť bez papierika a kade má ako chodiť neriadil a neschválil bez Trumpa nič. Tiež by chcel nás poštvať do vojny a projekt Trojmorie aby B9 a V4 šli sa zničiť s Ruskom vzájomne. Ten americký antikrist je vrah, pedofil, incestman, násilník. Znásilnil okrem Katie Johnsons a sexuálne obťažoval ovela viac než vyše 20 žien ktoré ešte nevypovedali a kolké už nebudú nikdy môcť… . Veď jasne bol ukázaný i na fotkách a videách vedla Epsteina a Maxwellovej. Navyše je incestman i vrah svojej ex a s vlastnou dcérou má deti. Sexuálne narážky a divné obchytkávanie robil k nej i na verejnosti. Je to monštrum čo nie je lepšie o nič ako rodiny vrahov a diablov Bushovcov, Clintonovcov,Bidenovcov, Obamovcov atď ale nad to tento je prefíkanejší a oklamal davy. Že nie je za vojnami ? Nezabudli ste na anexiu Palestínskych území, Golanských výšin ? A Trumpovci stoja i za vojnou tam. Už teraz volá že keď bude v čele štátu že bude viesť obchodnú ( a možno nielen) vojnu s Čínou. Čo vražda Sulejmániho ? A komu sa hodí destabilizovať ekonomiku v Európe i aby nebola energeticky závislá od Ruska ale od Usa aby bola Amerika first ? Overujte si info.
  https://www.hlavnydennik.sk/2024/01/05/ukrajina-chvali-donalda-trumpa