Povinné očkovanie na základe matematických modelov

Povinné očkovanie na základe matematických modelov

Povinné očkovanie na základe matematických modelov 620 330 Doktor

Neočkované deti posielajú domov zo školy, pretože bol vyhlásený „ národný incident “. Toto sa stalo v Birminghame vo Veľkej Británii. Za posledné tri roky sa čoraz viac ľudí začalo informovať o očkovaní v súvislosti s obrovským debaklom spôsobeným vedľajšími účinkami a úmrtiami v dôsledku očkovania proti Covid. Najmä rastúci počet prípadov autizmu u detí v dôsledku prehnaného nárastu odporúčaných očkovaní spôsobuje, že rodičia prehodnocujú svoj prístup.

Britská skupina HART informovala o začiatkoch tohto príbehu v septembri, keď BBC uviedla: “ Matematické výpočty naznačujú, že prepuknutie by mohlo postihnúť 40 000 až 160 000 ľudí .“ Nebolo to o smrteľnom novom koronavíruse, ale o smrteľnom známom víruse osýpok. Práve vtedy došlo v Londýne k mini-puknutiu choroby, hoci počet prípadov tam už neustále klesal a stále klesá.

Článok v Unlimited Hangout podrobne popisuje, ako tvrdenia Rímskeho klubu o „limitoch rastu“ viedli k vzostupu mafie „prediktívneho modelovania“ . Budúcnosť sa už nepozoruje a nemeria, ale skôr je navrhnutá pomocou veterných matematických modelov. To sa stalo prostredníctvom neslávne známych modelov Neila Fergusona na Imperial College, ktorého predpovede o 500 000 Britoch a 2 miliónoch Američanov mŕtvych na Covid boli odôvodnením lockdownom. A deje sa to aj naďalej s klimatickými prognózami, pri ktorých sa zatiaľ neukázalo, že sú správne.

Keďže vyvolávanie strachu založené na úplne nevedeckých matematických modeloch je opäť na dennom poriadku a zdá sa, že odolnosť voči vakcínam predstavuje veľkú hrozbu pre globálne zdravie, očkovanie MMR sa zrazu stáva pre školákov v Birminghame povinným. Ak vo vašej škole alebo škôlke prepuknú osýpky a dieťa nie je zaočkované, musí zostať tri týždne doma. Ohnisko sa dá zistiť už po 2 prípadoch.

Podľa HART sa okamžite vynárajú dve otázky. “ Po prvé, kto je zodpovedný za pokles zaočkovanosti detí? Sú to naozaj tí z nás, ktorí varovali pred vakcínami proti Covid pre deti, alebo sú to skôr regulačné orgány a vlády, ktoré nútia novú vakcínu s nedostatočným testovaním bezpečnosti na zdravých deťoch prakticky bez rizika infekcie SARS-CoV-2? Existuje infekcia?“

Nedávny prieskum , ktorý si objednala spoločnosť UsforThem, naznačuje, že tento zohral významnú úlohu pri znižovaní dôvery rodičov vo vládne odporúčania pre iné vakcíny, nielen pre Covid-19. Uvádza sa:

  • Iba polovica verejnosti (52 %) a iba 40 % ľudí vo veku 18 – 35 rokov verí, že vláda poskytla čestné informácie o rizikách a výhodách očkovania proti Covid.
  • Len 60 % rodičov detí mladších ako 18 rokov tvrdí, že teraz pravdepodobne dajú svojmu dieťaťu vakcíny odporúčané vládou (až 84 % pred pandémiou).

Druhou dôležitou otázkou pre HART je, prečo sa osýpky, ktoré boli v minulosti u detí bežným výskytom, teraz považujú za také nebezpečné, že sú klasifikované ako celoštátna udalosť? Ako je uvedené nižšie, úmrtia na osýpky takmer zmizli v Anglicku a Walese viac ako desať rokov pred zavedením vakcíny proti osýpkam.

Obrázok 1. Údaje z CDROM úmrtnosti na osýpky v dvadsiatom storočí. ONS.

Vedci HART vysvetľujú nebezpečenstvo osýpok:

Samozrejme, osýpky môžu byť stále smrteľné v krajinách s nízkymi príjmami v prípadoch podvýživy a extrémne zriedkavo dokonca aj v dobre živenej populácii. Charakterizácia osýpok ako choroby s vysokou úmrtnosťou však v Británii 21. storočia zjavne nie je presná. Dokonca aj riziko hospitalizácie bolo výrazne prehnané. Maria Caulfield vo svojom ministerskom vyhlásení uviedla: „Jedno z piatich detí s osýpkami bude musieť byť prijaté do nemocnice na ošetrenie – čo by mohlo vyvinúť ďalší tlak na NHS .“ (všimnite si odkaz na „ochranu NHS“). Táto štatistika 1:5 je v Mirror prepísaná obrázkom dosť nešťastného, no bdelého dieťaťa na nemocničnom lôžku. Nie je jasné, odkiaľ pani Caulfieldová získala údaje na podporu tohto tvrdenia, ale epidémia v Európe v roku 2018 hlásila mieru prijatia až 61 %. V reakcii na tento článok sa však uvádzali celoštátne zozbierané údaje pre Anglicko a Wales z rokov 1948-1962, ktoré ukázali mieru prijatia len 3 %. Prečo ten rozdiel? Sú dnešné deti také nezdravé, alebo majú dnešní rodičia (či rodinní lekári) oveľa väčšie obavy, že deti idú do nemocnice zbytočne? A aký je menovateľ? O veľa detí, ktoré predtým ochoreli na osýpky, sa jednoducho starali doma, a preto neboli nahlásené. Člen HART nedávno navštívil priateľa, ktorého dieťa malo osýpky a ktorého matka sa bála zavolať svojmu rodinnému lekárovi, pretože sa bála, že bude ju skritizuje, že jej syn je nezaočkovaný. Asi v tom nie je sama.

Ako hovorí špecialista na ortomolekulárnu medicínu Dr. Bodo Kuklinski už v rozhovore pre TKP v roku 2020 vysvetlil , že existujr vysoko účinná prírodná liečba. Vedci HART:

Okrem toho existuje lacný, ľahko dostupný vitamín, ktorý by sa mal používať, ale o jeho existencii sa v britskej tlači neinformuje málo, rovnako ako vitamín D ako posilňovač imunity v prípade SARS-CoV-2 (alebo akejkoľvek inej infekcie). WHO už mnoho rokov odporúča rutinné podávanie vysokých dávok prípravkov vitamínu A na začiatku infekcie osýpok; toto odporúčanie sa nezopakovalo až do augusta 2023. Cochranov prehľad publikovaný v roku 2005 potvrdil, že „dve dávky vitamínu A (200 000 medzinárodných jednotiek (IU) v po sebe nasledujúcich dňoch) znížili úmrtnosť u detí mladších ako dva roky (RR 0,21; 95 % CI 0,07 až 0,66) “.

Medzitým sa prípady osýpok menia z mesiaca na mesiac, pričom malé ohniská sa vyskytujú približne každých 5 rokov, ako to bolo vždy. Bude to v roku 2024 naozaj o toľko horšie ako v roku 2013?

Povesti o veľkom ohnisku nákazy v Londýne so 40 000 až 160 000 prípadmi, o ktorých informovala BBC v júli 2023, sa nenaplnili.

Jedna obava, ktorá bola vznesená, je nárast osýpok u malých detí – je to preto, že hladiny protilátok u očkovaných matiek sú nižšie ako u matiek s prirodzene získanou imunitou, a preto ochrana novorodencov protilátkami cez placentu rýchlejšie klesá? Zistilo sa to v porovnávacích štúdiách v Izraeli. V prípade ultraortodoxných Židov, ktorí boli zásadne proti očkovaniu, matky odovzdali dobrú ochranu svojim deťom, no u očkovaných len okrajovo.

Vyhlásením národného incidentu Britský zdravotnícky úrad (UKHSA) očividne dúfa, že zvýši využívanie očkovania MMR. Nie je jasné, či posielanie neočkovaných detí domov je pre iných rodičov mrkvou alebo palicou. Tak či onak, zaváňa to nedostatkom informovaného a slobodne udeleného súhlasu. A zváži nejaká kampaň zmienku o možných vedľajších účinkoch uvedených v letáku?

Zdroj: https://tkp.at/2024/01/29/impfzwang-basierend-auf-mathematischen-modellen/