UVREŠTANÁ LIBERÁLNA MENŠINA PLAČE ZA TÝM, ŽE PRIŠLA O DOTÁCIE A TAK JE TO SPRÁVNE!

UVREŠTANÁ LIBERÁLNA MENŠINA PLAČE ZA TÝM, ŽE PRIŠLA O DOTÁCIE A TAK JE TO SPRÁVNE!

UVREŠTANÁ LIBERÁLNA MENŠINA PLAČE ZA TÝM, ŽE PRIŠLA O DOTÁCIE A TAK JE TO SPRÁVNE! 620 330 Mr Hyde

Kým roky tu skutočné kultúrne inštitúcie drali biedu a živorili, Dorota Nôtová a jej podobní tu roky parazitovali na štátnych dotáciách. Kým múzeá opatrujúce najvzácnejšie historické artefakty roky nedokázali získať dotácie na ich reštaurovanie a záchranu, peniaze išli na sfetovaných pseudoumelcov a na LGBT pochody, ktoré za kultúru považujú predvádzanie holých zadkov na ulici.

PRESNE TAK AKO SME SĽÚBILI, TEJTO LIBERÁLNO EXTRÉMISTICKEJ PSEUDOKULTÚRE JE KONIEC!

Rovnako ako drvivá väčšina občanov Slovenskej republiky aj ja týmto plne podporujem ministerku kultúry Martinu Šimkovičovú v jej krokoch, ktoré smerujú k ozdraveniu slovenskej kultúry a k odstaveniu tých, ktorí roky parazitovali na štátnych dotáciách! Každý normálny človek vidí, že Nôtová, LGBT pochody a ďalšie zvrátenosti liberálneho extrémizmu žiadnu kultúru nepredstavujú!

Skutočnosť, že väčšina občanov Slovenskej republiky podporuje kroky ministerky kultúry Martiny Šimkovičovej potvrdila aj v uplynulých dňoch slniečkármi zorganizovaná pseudopetícia, ktorou táto menšina liberálnych extrémistov zase a opäť (podobne ako v prípade protestov) dáva verejnosti na vedomie, že nedokáže prijať demokratické rozhodnutie, ktoré občania Slovenskej republiky urobili vo voľbách a v ktorých občania SR liberalizmus jednoznačne odmietli! Uvrešťaná liberálna menšina chce však aj naďalej nedemokraticky a diktátorsky ovládať Slovensko a chce aj naďalej diktovať väčšine Slovenska to, čo väčšina Slovenska odmieta!

Čísla však nepustia a liberáli to veľmi dobre vedia. Pokiaľ sa oháňajú petíciou požadujúcou odstúpenie ministerky Martiny Šimkovičovej s údajným počtom stotisíc podpisov, nech si láskavo uvedomia, že tento počet predstavuje maximálny počet približne 2,3% oprávnených voličov (pravdepodobne voličov PS a SaS) oproti drvivej väčšine 97,7% občanov Slovenskej republiky (z počtu 4.334.000 oprávnených voličov)!

Pre nechápavých liberálov, ktorí sa odmietajú zmieriť s volebnou porážkou, to zopakujem ešte raz – v žiadnom prípade nebude 2,3%-ná liberálna menšina diktovať 97,7% občanom Slovenskej republiky to, kto má byť ministrom a akú politiku má robiť! Zabudnite už raz a navždy na to, že väčšine Slovenska bude diktovať politiku menšina liberálnych extrémistov!

Pochopte liberáli, že čísla nepustia a vašich smiešnych 2,3% nepredstavuje väčšinu Slovenska. Väčšina Slovenska rozhodla vo voľbách a bude pre vás lepšie, ak pochopíte realitu, podobne ako ju musela pochopiť aj Zuzana Čaputová, ktorá po minuloročnom referende zistila, že viac zvolená nebude. Na pripomenutie, referenda za možnosť odvolať vládu sa minulý rok zúčastnilo 1.193.198 občanov SR, Zuzanu Čaputovú volilo 1.056.582 občanov SR.

Každému normálnemu človeku na Slovensku je jasné, že Slovensko liberálny extrémizmus odmieta – odmietlo ho v minuloročnom referende, odmietlo ho v minuloročných parlamentných voľbách a všetky prieskumy naznačujú, že ho odmietne aj v prezidentských voľbách!

Krik tejto menšiny liberálnych extrémistov len ukazuje to, ako veľmi boli títo liberálni extrémisti prisatí na štátnych dotáciách a ako veľmi nechcú o tieto dotácie prísť! Dávam im týmto na vedomie – peniaze odteraz pôjdu na aktivity, ktoré budú podporovať zachovanie slovenskej kultúry, pretože je povinnosťou slovenského ministerstva kultúry starať sa o slovenské kultúrne hodnoty, nie o vnucované liberálne zvrátenosti!

Zároveň dávam liberálnym extrémistom na vedomie, že tak ako vám bol zatvorený štátny dotačný peňazovod, tak vám bude zatvorený aj váš sorošovský peňazovod zo zahraničia!

Ministerke Martiny Šimkovičovej týmto vyjadrujem svoju absolútnu podporu!

ZA SLOVENSKO BEZ LIBERALIZMU!

Dagmar Kramplová
podpredsedníčka SNS
poslankyňa NR SR

  • v tomto smeru som plne na strane Martinky, a svoju prácu ministerky…… robí výborne. aj z mojej strany má Martinka plnú podporu a gratuláciu. Ako už bolo povedané, ak tieto devianské spolky LGBTIQ….. a neviem čo ešte sú, ziapú, znamená to len jedno, Martinka si super. Tieto devianské spolky, prirovnávam k písmu, kde je uvedené, KRETÉNSKY sú brucha lenivá, nič nerobiaca……. to znamená, že sú len parazity. A ako sa ukázalo, skutočne nimi sú. Všetko chcú zdarma a nezabudnúť im dať slávu, lebo nebiť ich……. a skutočne zo všetkého zla ktoré sa deje teraz na zemi, sú skutočne vynovati práve tieto devianské spolky.
    a malá drobnosť – z peticie ktorú podpísali bolo platných iba 20% ostatok bol podvod 😅😲