PREČO ČAPUTOVÁ SELEKTÍVNE CHRÁNI FIALOVÚ?

PREČO ČAPUTOVÁ SELEKTÍVNE CHRÁNI FIALOVÚ?

PREČO ČAPUTOVÁ SELEKTÍVNE CHRÁNI FIALOVÚ? 620 330 Mr Hyde

Zuzana Čaputová, inak roky ignorujúca surové ponižovanie slovenských občanov liberálnymi vládami, v sebe na sklonku svojho mandátu opäť a zase raz objavila liberálny jemnocit a citlivo navnímala strašné poníženie liberálnej tiežherečky Zuzany Fialovej. O tom, či sa Zuzana Fialová neponižuje sama sa dá diskutovať, normálna väčšina občanov na to zrejme má svoj názor. V princípe tu ide však o niečo iné.

Fialovej treba pripomenúť, že ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva a že od ľudí v podstate len zožala to, čo si sama zasiala – nenávisť a nevraživosť.

Fňukanie liberálnej ambasádorky Čaputovej nad „ponížením“ Fialovej je pritom zase len ďalším dôkazom ich liberálneho pokrytectva. Čudujem sa, že Čaputovej to nie je už doslova trápne ozývať sa týmto spôsobom po tom, čo jej liberálna mafia absolútne nekultúrnym a odsúdeniahodným spôsobom útočila na ministerku kultúry Martinu Šimkovičovú.

Pýtajme sa – toto Čaputová a jej liberálna mafia citlivo nevnímala? Kde boli všetci všetci tí citlivo vnímajúci, keď bola vyslovene hulvátsky napádaná ministerka kultúry Martina Šimkovičová? Či toto je v poriadku a to sa v ich prevrátenom liberálnom svete môže? Alebo sa pýtajme inak – nepotrebuje náhodou Zuzana Fialová nejaké špeciálne menšinové liberálne nadpráva na ochranu jej osobnosti? Netreba do prípadu Zuzany Fialovej zaangažovať aj ombudsmana a Európsku komisiu? A nemal by zasiahnuť aj Brusel a uvaliť sankcie na všetkých, ktorí nastavia Zuzane Fialovej zrkadlo?

Celý tento prípad poukazuje na jedno – na Čaputovej selektívny liberálny súcit. Čaputová v sebe na jednej strane objavila až precitlivenú potrebu zastávať sa jej liberálnej roztlieskavačky Fialovej, na druhej strane ale nedokáže odsúdiť útoky liberálov na ministerku kultúry Martinu Šimkovičovú a to treba zdôrazniť, že voči ministerke kultúry Martine Šimkovičovej sa liberálna mafia dopúšťa absolútnych vulgárností, vyhrážania a zastrašovania.

Hľadať odpoveď na to, čo je dôvodom tohto liberálneho dvojitého metra je veľmi jednoduché – dôvodom je, že ministerka kultúry zastavila liberálom nacucnutým na rozpočet ministerstva kultúry kohútik a peniaze presmerovala do skutočnej slovenskej kultúry, namiesto financovania rôznych nezmyselných, respektíve deviantných projektov.

Verím, že prezidentské voľby budú konečnou a definitívnou bodkou za týmto liberálno progresívnym dvojitým metrom.

ZA SLOVENSKO!

Dagmar Kramplová
podpredsedníčka SNS
poslankyňa NR SR

Zdroj FB profil Dagmar Kramplová