Priestor na masturbáciu v škôlke

Priestor na masturbáciu v škôlke

Priestor na masturbáciu v škôlke 620 330 Doktor

Veľké vzrušenie: Materská škola chce priestor na masturbáciu

Okolo nemeckej škôlky v Kerpene je obrovský rozruch: nový koncept sexuálnej výchovy si vyžaduje samostatný priestor pre „sexuálne sebaobjavovanie“. Tu by deti mali byť schopné „nerušene sledovať svoje potreby, aby sa fyzicky objavili a uspokojili“. Úrady starostlivosti o mládež vidia problémy.

Materská škola v Kerpene v Nemecku (Severné Porýnie-Vestfálsko) spôsobila škandál: nový koncept sexuálnej výchovy volá po priestore, v ktorom môžu deti nerušene „napĺňať svoje potreby objavovať a fyzicky sa uspokojovať“.

Koncept si bolo možné pozrieť na domovskej stránke materskej školy. Teraz bol opäť odstránený, ako uvádza „Bild“. Ale obsah stále núti ľudí krútiť hlavou.

Hra s genitáliami

Stálo tam napríklad: „Keď sa malé dieťa hrá so svojimi genitáliami, nevie nič o spoločenských tabu, o tom, čo nie je vhodné, nieto o tom, že to, čo robí, sa považuje za neslušné. Skúma a objavuje svoje telo,“ stálo v ňom.

Alebo: „Deti sa prezliekajú v chránenej miestnosti ukrytej pred zrakmi ostatných“.

Úrady starostlivosti o mládež vidia problém

Podľa pedagóga Jörga Maywalda ide o podporu sexuality detí s cieľom predchádzať zneužívaniu, sexuálnemu násiliu a problémovému správaniu. Koncept škôlky však úrady zaujal už v novembri. Aby sa predišlo zavádzajúcim výkladom, bol odvtedy revidovaný, vysvetlila hovorkyňa.

Úrady starostlivosti o mládež vidia pri implementácii takejto koncepcie problém. Len minulé leto úrad starostlivosti o mládež v Dolnom Sasku zastavil podobný projekt. Z pohľadu štátnej vlády v Severnom Porýní-Vestfálsku nie sú oddelené miestnosti v materských školách výlučne na „sexuálne sebaskúmanie“ určené ako súčasť praxe vzdelávania v ranom detstve.

Zdroj: https://exxpress.at/grosse-aufregung-kindergarten-will-raum-fuer-masturbation/

  • raz tu bol článok, o tom ako sa správne pýtať detí, ktoré sa vratia zo škôl. Stereotyp, ako bolo v škole,, je vraj ubíjajúce,,, a podobné prázdnoty. vývoj sveta však ukazuje, aká je správna otázka, toto sa nijako zmeniť nedá, to prichádza samo s dianím vo svete a doma.
    Takže devianti=LGBTIQ, by radi zaradili otázku,, s kým že si dnes masturboval“ táto zvrátená idea diablov, v domnení že sú jediný kto môže určovať smer sveta, ich veľmi rýchlo schladí. podvody s ich mŕtvolami ktoré dávno skapali, im zlomí väz.