MORÁLNA SCHIZOFRÉNIA ŽURNALISTOV

MORÁLNA SCHIZOFRÉNIA ŽURNALISTOV

MORÁLNA SCHIZOFRÉNIA ŽURNALISTOV 620 330 Mr Hyde

Dnes sme svedkami toho, ako zhrození „žurnalisti“ (najnižšie postavení pešiaci propagandy NWO) nariekajú, že ich nechcú pustiť na Úrad vlády s tým, že je upieraná sloboda slova.

A opäť je to príznak typickej schizofrénie v dôsledku brainwashingu (lobotómie), pretože je tu otázka:

1. Kde boli žurnalisti a ich „profesijné svedomie a princípy“, keď kukláči so samopalmi terorizovali rodinu publicistu a spisovateľa len preto, že napísal článok kde sa odmietol dištancovať od najvýraznejších postáv slovenskej inteligencie?

2. Kde boli, keď kartelová dohoda a reťazové reakcie reťazcov dostali pokyn a vyradili (zakázali) časopis Zem&Vek v ich predaji?

3. Kde boli, keď sa kníhkupectvá a distribúcie rozhodli byť posudzovateľmi obsahu kníh, ku ktorým obmedzili prístup?

4. Kde boli, keď vznikla kartelová stránka konspiratori, kde majú hlavné slovo darebáci z konkurenčných médií propagandy?

5. Kde boli títo „žurnalisti“, keď vypínali weby a Facebook aj YouTube rušil a ruší a maže príspevky s iným názorom?

Vždy som bol za slobodu slova a slobodný prístup k informáciám a preto som ešte pred nezmyselným súdnym ideologickým procesom varoval, že kartelové dohody monopolov spriaznené s majiteľmi médií a ich napojenie na mimovládny sektor a dokonca ideopolíciu v NAKA a justíciu sa raz obráti proti každému, kto má názor, ako presadzuje doktrína.

Tibor Eliot Rostas