LGBT propaganda naberá na obrátkach XXV.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XXV.

LGBT propaganda naberá na obrátkach XXV. 620 330 Mr Hyde

Môžte mi povedať čo je mačka?

Takže hovoríš, že ak nie si žena, tak by si nemal mať názor …
Odkiaľ ma chlap právo povedať čo je to žena? Len ženy vedia čo sú ženy.
Takže si mačka?
Nie…
Vieš mi povedať čo je mačka?
Ehm, toto bola chyba, prepáčte, že som sem prišla …

😂😂😂😂😂

Iliev: Keby sme žili v ideálnom prostredí, každý by bral normálne, že je niekto nebinárny

Moderátor hlavnej diskusnej relácie televízie TA3 V politike Rastislav Iliev to uviedol v podcaste Teplá vlna z produkcie LGBT divadla Nomantinels, ktorý publikovali v stredu.

Detaily: https://standard.sk/471574/iliev-keby-sme-zili-v-idealnom-prostredi-kazdy-by-bral-normalne-ze-je-niekto-nebinarny

Čoraz viac Čechov chce zmeniť pohlavie

Za uplynulý rok bol v Českej republike dosiahnutý nový rekord – 208 žiadostí o zmenu pohlavia, a to aj napriek tomu, že kastrácia mnohých od operácie odrádza. Zistilo to tamojšie ministerstvo zdravotníctva.

Žiadosti podávajú najmä ľudia vo veku 20 až 30 rokov a rastie aj počet tínedžerov, ktorí chcú zmeniť pohlavie. Väčšinu žiadostí, zvyčajne stať sa mužom, schvaľujú úrady.

Detaily: https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3622376-zadosti-o-zmenu-pohlavi-v-cesku-kazdym-rokem-pribyva-loni-jich-bylo-pres-dve-ste

Značka spodnej bielizne sa vracia ku svojim tradičným sexi modelkám

Impérium spodnej bielizne Victoria’s Secret zaznamenalo pokles predaja odkedy nahradila sexi anjelské supermodelky rôznorodejšími modelkami vrátane futbalistky Megan Rapinoe a transgender modelky Valentiny Sampaio.

Detaily: https://www.dailymail.co.uk/yourmoney/article-12646457/Victorias-Secret-DITCHING-feminist-makeover-reports-sales-plunged.html

V Austrálii časopis MAXIM označil biologického muža Danielle Laidley za jednu zo „100 HOT žien v Austrálii“

Maxim v stredu zverejnil svoj výročný zoznam Hot 100 pre rok 2023, ktorý predstavuje najúspešnejšie a najkrajšie ženy v oblasti zábavy, športu a popkultúry.

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-12647887/amp/Danielle-Laidley-Maxim-Hottest-Women.html

Ospravedlňovaním sa ustupuje náboženskému fanatizmu s LGBT tvárou

Dekan Právnickej fakulty Univerzity Komenského sa minulý týždeň ocitol pod paľbou kritiky. Uverejnenie informácie o konzervatívnej esejistickej súťaži v deň výročia teroristického útoku pred Teplárňou totiž ľudia z univerzitného LGBT spolku označili za „najhrubší prejav cynizmu a neľudský krok”.

Detaily: https://standard.sk/471831/ospravedlnovanim-sa-ustupuje-nabozenskemu-fanatizmu-s-lgbt-tvarou

Verejné toalety v roku 2100

On, Ona, To…

On, Ona, To…

Toto stvorenie sa narodilo ako chlapec. Potom sa rozhodlo, že sa stane dievčaťom. Potom sa stalo hovorcom ukrajinskej armády.

A teraz, keď „ju“ vyhodili z práce pre VSU, nemá žiadny finančný príjem, „rozhodla“ sa opäť stať mužom.

KĽUDNE PÔJDEM DO VÄZENIA! Rowlingová trvá na tom, že muž je muž a žena je žena

Pokojne ma zatvorte na dva roky do väzenia, odkázala Joanne Rowlingová, slávna autorka knižiek príbehov Harryho Pottera. Spisovateľka dlhodobo vystupuje proti tomu, aby sa v rámci obrany práv transgender osôb nesmelo hovoriť, že muž je muž a žena je žena. Naráža na správu denníka The Mail on Sunday, podľa ktorej by v prípade víťazstva Labouristickej strany po nasledujúcich voľbách hrozili dva roky väzenia za to, keď niekto druhého človeka zámerne nazve zlým pohlavím.

Detaily: https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/books/news/jk-rowling-trans-twitter-timeline-b2326256.html

Muž na vôdzke, holé prsia, veľká hromada tiel na sebe, ale aj muž prezlečený za ženu…

– toto sa objavilo na módnej show. Nie, nebolo to nikde v zahraničí.

  • Bratislava má za sebou trojdňový módny maratón, kde sa predviedli známi návrhári a ich extravagantné modely si nedali ujsť viaceré známe tváre.
  • Hlavnou hviezdou bol opäť Boris Hanečka, ktorý predviedol „dych berúcu šou“. O originálnu prehliadku sa však postaral aj návrhár Lukáš Krnáč.
  • Jo jo, ten Boris Hanečka, ktorý oblieka (alebo už nie?) aj našu citlivo vnimajúcu pani z paláca.
  • Holt – zvykajme si na nový štandard. Toto je móda. Toto je umenie.

Zdroj: https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/modna-prehliadka-sokovala-slovakov-muz-vodzke-hole-prsia-velka-hromada-tiel-sebe

🏳️‍🌈 Iniciatíva Inakosť vytvorila zbierku na nové komunitné centrum pre LGBTI+ ľudí v Bratislave

Doteraz sa vyzbieralo vyše 58-tisíc eur. „Tepláreň teraz končí a my chceme vytvoriť nové bezpečné miesto, ktoré bude niesť jej odkaz,“ píše iniciatíva.

Nové komunitné centrum má už svoj budúci priestor. Má slúžiť LGBTI+ ľuďom, ich priateľom a rodinám.

Okrem iného bude jeho cieľom poskytovať mladým LGBTI+ ľuďom podporu v procese coming-outu, začleňovania sa do pracovných, školských a rovesníckych kolektívov, riešenia partnerských problémov a prípadov diskriminácie, a to vo forme sociálneho, psychologického a právneho poradenstva, podporných skupín, komunitných, spoločenských a kultúrnych aktivít.

Neskôr v ňom vznikne aj kaviareň a administratívne zázemie pre organizácie ako Inakosť, Dúhový Pride Bratislava či iniciatívu Ide nám o život.

Srandička na koniec

Alebo …