Michal Zoldy: „SMERÁCKA ČVARGA“ SA VRACIA V POSLEDNEJ CHVÍLI, INAK HROZILO ZNIČENIE.

Michal Zoldy: „SMERÁCKA ČVARGA“ SA VRACIA V POSLEDNEJ CHVÍLI, INAK HROZILO ZNIČENIE.

Michal Zoldy: „SMERÁCKA ČVARGA“ SA VRACIA V POSLEDNEJ CHVÍLI, INAK HROZILO ZNIČENIE. 620 330 Mr Hyde

Včera večer som si zhlboka vydýchol….. po tri a pol roku konečne úľava. Mal som celý ten čas od februára 2020, a vlastne už od marca 2019, strach o Slovensko, strach a obavy kam sa to rútime, čo sa stane s našim národom a kde to skončí.

Vidíte, čítate a počujete to tiež. Šalejú, nepríčetne šalejú, že voľby nevyhrali a nebudú môcť vládnuť. Niektorí ostentatívne balia kufre a celí naprdení odchádzajú s nasoleným zadkom preč. My by sme neboli v prípade opačného výsledku nikam odišli lebo sme normálni a nedrístame pubertálne kraviny. Nech len idú preč, aj vládny špeciál by som im na to dal, len aby sa spakovali a vypadli. To že sú demokrati??? „Demokrati“, ktorí nevedia stráviť porážku a zmieriť sa s tým, že nevyhrali demokratické voľby? V štýle Naďa, Matoviča, Baloghovej, Tódovej, Remišovej a spol? Aký je rozdiel medzi nimi a mestským gangom primitívnych pouličných násilníkov? Len ten, že oni ešte nedospeli do štádia používania fyzického násilia. Blaznejú, teraz blaznejú a hádžu sa od zlosti o zem ako hysterické dieťa, ktoré si nevydupalo hračku, akú chcelo. Len choďte, choďte preč, mne chýbať nebudete. Choďte trebárs do Brna a Prahy, aj keď aj tá raz precitne a príde k rozumu keď sa historický národ český chytí kolektívne za hlavu čo to tam majú za prezidenta a vládu a vydajú sa naši milí bratia slovenskou cestou.

Bohužiaľ, dokonca aj sem na túto moju výsostne osobnú stránku, hoci tu svoje články a úvahy píšem neverejne iba pre elitný klub mojich priateľov, sa ani nie tak dávno doplazilo nenávistné zlo v podobe zúrivej nadávky do „smeráckej čvargy“. Je mi úprimne ľúto, že niekto, koho som v roku 2009 spoznal na výlučne súkromnej nepolitickej báze, sa nechal extrémistickými progresívcami a pološialeným Matovičom naočkovať nenávisťou k Ficovi a nadáva jeho strane do „smeráckej čvargy“. Kto tu v skutočnosti bol a je čvarga, to už čoskoro začne vychádzať najavo tak, že nám z toho budú dupkom vstávať vlasy na hlave. Ja nie som pomstychtivý, ale vraždu Lučanského a vyčíňanie psychopatických Hamranových Čurillovcov s ich gangom univerzálnych kajúcnikov treba dôkladne vyšetriť a náležite potrestať. Našťastie voľby dopadli v prospech pravdy a spravodlivosti lebo národ, akokoľvek deptaný, politicky ohlupovaný a duševne znásilňovaný mediálnou propagandou, zatiahol v poslednej chvíli ručnú brzdu a povedal dosť, stačilo!

Hamran si vraj chce dva roky oddýchnuť. Predstavte si to….! Od čoho, po čom, po akej ťažkej a namáhavej práci si chce oddýchnuť? Po tom nič nerobení a neplnení policajných povinností v podobe posadnutého politického honu na opozíciu? Oddýchni si Števko, oddýchni si pekne. Dúfam, že ti k tomu budú vytvorené spravodlivé podmienky, aké si zaslúžiš.

No a čo ja? Čo vlastne teraz so mnou? Nič, vôbec nič, lebo ja som len niečo ako odstavená stará parná lokomotíva v technickom múzeu, starý rušeň č. 498 – exponát s tabuľkou, na ktorej je napísané „Aha, toto bol tiež jeden z bojovníkov za pravdu, čo sa postavili zlu keď išlo dotuha. Nech odpočíva v pokoji“ Áno, ja by som si potreboval po štyroch rokoch poctivého každodenného písania naozaj generálne oddýchnuť….. možno už definitívne. Podmienky na to mám, lebo kolektívne oslavy s metálmi budú samozrejme v Bratislave, nie tu u mňa v zapadnutom kúte Kysúc, to ani náhodou. To si tu len ja samotár budem tíško triediť svoje písomnosti a spomienky na frontové boje.

Dobré ráno. Je štvrť na štyri, ako obvykle

Zdroj: Mimi Šramová TG kanál